Editörler : E.Kayı Han
«343536373839404142434445»

Astsubayy78
Aday Memur
03 Mayıs 2023 17:32

Bende geçen ay beraat aldım. Aciktaydim göreve iade oldum. Müfettiş görevlendirilmesi olmuş hakkımda tam emin olmamakla beraber. acaba bende çağırılır mıyım YDK ya diye kara Kara düşünüyorum. Beraatim 2-e konusu ardışık aranma iddiası
Yigido70, 12 ay önce

Son aşama kaldı Ankara'ya YDK çağırılmayı bekliyorum bakan karşısına çıkacam, ama ne zaman gideriz belli değil seçimden dolayı işlemler gecikti yapacak bişey yok bekliyecez, senin durum ney

Yigido70
Aday Memur
03 Mayıs 2023 19:00

Müfettiş görevlendirilmesi olduysa işlemi sonuna kadar takip ederler diye düşünüyorum, işlemlere baslamada size geç kalınmış veya seni unutmuşlar artık bilemiyorum

Avşaroglu3808
Aday Memur
03 Mayıs 2023 19:40

Ben 26 aralıkta gönderdim savunmayı hala bekliyorum
mustafaaa15, 12 ay önce

Bende dün yazılı savunmayı gonderdim. Cagrılmayı bekliyorum

Astsubayy78
Aday Memur
03 Mayıs 2023 20:02

Sıkıntı yapacak olsalardı açığı kaldırıp göreve baslatmazlardi diye düşünüyorum. Bilmiyorum artık hayırlısı. İse gidip geliyorum ama kafa hep orada
Yigido70, 12 ay önce

Müfettiş görevlendirilmesi olduysa işlemi sonuna kadar takip ederler diye düşünüyorum, işlemlere baslamada size geç kalınmış veya seni unutmuşlar artık bilemiyorum

Hradg
Memur
15 Mayıs 2023 16:58

Son savunma için tebliğat alan yokmu (Genel Komutanlıktan arandım son savunma için tebligat gönderecekler miş)

Astsubayy78
Aday Memur
15 Mayıs 2023 20:35

Özelden yazamıyorum. Ulaşır mısınız
Hradg, 11 ay önce

Son savunma için tebliğat alan yokmu (Genel Komutanlıktan arandım son savunma için tebligat gönderecekler miş)

Yigido70
Aday Memur
15 Mayıs 2023 23:42

Bakan yardımcısnın bulunduğu teftiş kuruluna sözlü savunma vermek üzere mi tebligat gönderiyorlar

Justice48
Kapalı
17 Mayıs 2023 10:02

Merhaba genel komutanlıktan göreve iade kararı gelip de başlatma için bekletilme durumu yaşayan var mı acaba?

Astsubayy78
Aday Memur
26 Mayıs 2023 14:39

Kurul en son ne zaman toplantı bilgisi olan var mi
Justice48, 11 ay önce

Merhaba genel komutanlıktan göreve iade kararı gelip de başlatma için bekletilme durumu yaşayan var mı acaba?

mustafaaa15
Aday Memur
29 Mayıs 2023 14:56

Kurulla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı? Yazılı savunmamı gönderdim yaklasık 1 ay önce.

hakmi4644
Aday Memur
01 Haziran 2023 16:41

Kurullardan ses varmı arkadaşlar

bozkurt1010
Aday Memur
03 Haziran 2023 14:46

Merhaba, soruşturmasi devam eden arkadaşlar için hakkınızda hayırlısı olsun. Benim dosya sizinki kadar sıkıntılı degil, bana bir kadin iftira atti, alacak verecek durumunda oldugum bu kadin "Jandarma daki assubay den paramı istedim bana ben jandarmayim kimse bana birşey yapamaz seni yasatmam" seklinde aleyhime ifade vermis sadece beyani var delil yok. Bir çok delili havada kaldi. Sadece alacak verecek durumum var ve aramizda husumet vardi. Sadece verdiği ifadesinden dolayi disiplin soruşturmasında meslekten çıkarma ile yüksek disiplin kuruluna 18 Mayıs ta gittim. Savunmami avukat ile verdim. Şimdi sonuç bekliyorum. Aklima takilan, disiplin cezasinda meslekten cikarmanin bir alt ceza verdilerse bakanlık onayına gerek olmadığını söylediler. Kisa sürede bana tebliğ edilir. Meslekten cikarma ise bakanlik onayına sunulacağı için daha gec cevap gelir diye düşünüyorum. Bu dusuncemde haklimiyim, yoksa hangi ceza verilirse verilsin bakan onayımı oluyor

Okyanus331
Aday Memur
03 Haziran 2023 20:53

Kardeşim milletin derdi ne seninki ne git bi avukata sor millet yatalı burda

bozkurt1010, 11 ay önce

Merhaba, soruşturmasi devam eden arkadaşlar için hakkınızda hayırlısı olsun. Benim dosya sizinki kadar sıkıntılı degil, bana bir kadin iftira atti, alacak verecek durumunda oldugum bu kadin "Jandarma daki assubay den paramı istedim bana ben jandarmayim kimse bana birşey yapamaz seni yasatmam" seklinde aleyhime ifade vermis sadece beyani var delil yok. Bir çok delili havada kaldi. Sadece alacak verecek durumum var ve aramizda husumet vardi. Sadece verdiği ifadesinden dolayi disiplin soruşturmasında meslekten çıkarma ile yüksek disiplin kuruluna 18 Mayıs ta gittim. Savunmami avukat ile verdim. Şimdi sonuç bekliyorum. Aklima takilan, disiplin cezasinda meslekten cikarmanin bir alt ceza verdilerse bakanlık onayına gerek olmadığını söylediler. Kisa sürede bana tebliğ edilir. Meslekten cikarma ise bakanlik onayına sunulacağı için daha gec cevap gelir diye düşünüyorum. Bu dusuncemde haklimiyim, yoksa hangi ceza verilirse verilsin bakan onayımı oluyor

bozkurt1010
Aday Memur
04 Haziran 2023 11:41

Saygılı olalım, kimsenin derdine birşey dediğim yok. Bende üzülüyorum yazılanlara, elimden birşey gelmiyor. Bana yardımcı olacak olan olur. Senin yaptığın saygısızlıktır. Cevap vermek istemiyorsanız yazmassin, gereksiz yere neden eleştiri yapıyorsun. Burada ki herkes gibi ben sadece fikir almak istedim.

Okyanus331, 11 ay önce

Kardeşim milletin derdi ne seninki ne git bi avukata sor millet yatalı burda

Okyanus331
Aday Memur
05 Haziran 2023 14:46

Başka sayfalarda yaz onlar bilir yeni bişey yazılınca ümitlenir olduk boş yazı geliyor bize seninki bizimki gibi karışık değil git bi iyi avukat bul

bozkurt1010, 11 ay önce

Saygılı olalım, kimsenin derdine birşey dediğim yok. Bende üzülüyorum yazılanlara, elimden birşey gelmiyor. Bana yardımcı olacak olan olur. Senin yaptığın saygısızlıktır. Cevap vermek istemiyorsanız yazmassin, gereksiz yere neden eleştiri yapıyorsun. Burada ki herkes gibi ben sadece fikir almak istedim.

Arrrs
Aday Memur
09 Haziran 2023 17:47

7ay oldu müfettişe ifade vereli hiç bir gelişme yok kasımda ifade verenlerde yokmu bir gelişme

hakmi4644
Aday Memur
09 Haziran 2023 21:45

Ben daha ifade vermedim nasıl olacak bilmiyoruz varmı aranan sorulan
Arrrs, 10 ay önce

7ay oldu müfettişe ifade vereli hiç bir gelişme yok kasımda ifade verenlerde yokmu bir gelişme

Gakkossss
Aday Memur
12 Haziran 2023 19:37

Aqalar 20 sindeki kurula kimler katılıyor !

Afsar90
Memur
13 Haziran 2023 18:09

Kurul için arandıniz mi yoksa posta yoluyla mı evrak geldi
Gakkossss, 10 ay önce
Aqalar 20 sindeki kurula kimler katılıyor !

Afsar90
Memur
20 Haziran 2023 11:57

BUGUN KURULA GİREN OLDU MU KURUL SONUCU BELLİ OLAN OLDU MU ACABA
Afsar90, 10 ay önce
Kurul için arandıniz mi yoksa posta yoluyla mı evrak geldi
Toplam 1034 mesaj
«343536373839404142434445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi