Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Şubat 2023 20:56

Online Egitim
Ohal kapsamında olan iller de online eğitim yapılmalı. Ikinci dönem bu şekilde tamamlanmalıdır. Herkes bir seylerden fedakarlik yapmalidir

murat_operant
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 21:44

Elektrik yok internet gelir mi gelmez mi, öğretmenlerin psikolojisi vb derken eğitim öğretim imkansız gibi. Muhakkak eğitim öğretim bu dönem başlatılmamalı. Bu dönem bitirilmeli.

Ekoba
Kapalı
07 Şubat 2023 21:51

Milletin anası babası ölmüş oturup ders mi dinlicek Allah aşkına

balarest
Genel Müdür
07 Şubat 2023 21:58

1. Ogretmen değilim

2. Deprem bolgesınden yenı geldım.

3. 20 Subatta egtımın baslayacagını ılan eden bakanlıga soyleyın.

4. Bu çocujlar ulkenın tamamını ılgılendıren sınavlarda ne olacak.

5. Protokol ıle eğitim paydaslarına eğitim amaclı ıntrnet kotası tanımlanır.

6. Planlamaya bugun baslanmazsa sonrdan çok geç olacak.

Ekoba, 1 yıl önce
Milletin anası babası ölmüş oturup ders mi dinlicek Allah aşkına

Emir ka
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 22:03

Bu başlığı açan şahıs büyük ihtimal deprem bölgesinde çalışan batılı bir öğretmendir.15 tatilde memleketine gelmiştir.Görev yerine dönmemek için onlıne eğitim talep ediyordur.bu başlığı açana kadar bi faydan dokunsun da git ordaki insanlara yardım et

Ekoba
Kapalı
07 Şubat 2023 22:04

Bizim bakan zaten acaip. Nasıl gün veriyorlar anlamıyorum. Sizede geçmiş olsun çok. Herkes perişan zaten ordakiler için eminim eğitim son planda
balarest, 1 yıl önce

1. Ogretmen değilim

2. Deprem bolgesınden yenı geldım.

3. 20 Subatta egtımın baslayacagını ılan eden bakanlıga soyleyın.

4. Bu çocujlar ulkenın tamamını ılgılendıren sınavlarda ne olacak.

5. Protokol ıle eğitim paydaslarına eğitim amaclı ıntrnet kotası tanımlanır.

6. Planlamaya bugun baslanmazsa sonrdan çok geç olacak.

balarest
Genel Müdür
07 Şubat 2023 22:08

utanma içgudunuz vardır. hem ogretmenlere hemde ogretmenler uzerınden bayan saldırganlıgı

Emir ka, 1 yıl önce
Bu başlığı açan şahıs büyük ihtimal deprem bölgesinde çalışan batılı bir öğretmendir.15 tatilde memleketine gelmiştir.Görev yerine dönmemek için onlıne eğitim talep ediyordur.bu başlığı açana kadar bi faydan dokunsun da git ordaki insanlara yardım et

balarest
Genel Müdür
07 Şubat 2023 22:11

Bırde açtıgınız konu baslıkları ve konulara verdıgınız cevablara bakınca çelışkılı bır durum oluşmuş

balarest, 1 yıl önce

utanma içgudunuz vardır. hem ogretmenlere hemde ogretmenler uzerınden bayan saldırganlıgı

Emir ka
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 22:15

Saçmalamışsınız ben sizin bi kere cinsiyetinizi bile bilmiyorum.ayrıca saldırmadım savunmaya geçmeyin hemen.yanlışınızdan bahsettim ben.şuan insanlar hayat mücedelesi veriyor siz onlıne eğitimden bahsediyorsunuz.bu yazdığınız normal bişeymi sizce.eleştiriyi kaldıracak durumda da değilseniz forumda konu açmayın.kimse sizin kaprisinizi çekmek zorunda değil.
balarest, 1 yıl önce

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 22:16

Talep ve cümlenin bitişi mantıklı gelmedi. Talep eğitim online olsun, bitiş cümlesi herkes bir şeylerden fedakarlık etsin. Arkadaş madem öğretmen değilsin neden bilmediğin konularda yorum yaparsın ki? Deprem bölgesinde bu enkazların tamamen kaldırılması en az 2 ay sürer. Bu süreçte zaten eğitim öğretim yapılmadı pek mümkün değil. Uzaktan yada yakından fark etmez. Diyelim ki konteyner okullar kuruldu ve yüz yüze eğitim yoluna gidildi burada da talebinin sonunda belirttiğin gibi bu talebi kim adına yapıyorsan o fedakarlık yapacak ve bölgede gidip eğitim öğretim faaliyetlerine devam edecek. Gitmezlerse emin ol l geçici görevle oraya gidip o çocuklara eğitim verecek çok insan çıkar bizden. O yüzden sen bosver böyle şeyleri dert etme.

balarest
Genel Müdür
07 Şubat 2023 22:23

Sn Dk.Tv bakın. Okullar 20 Şubata acılacak. Sıze kolay gelsın.

Kemençe61, 1 yıl önce

Talep ve cümlenin bitişi mantıklı gelmedi. Talep eğitim online olsun, bitiş cümlesi herkes bir şeylerden fedakarlık etsin. Arkadaş madem öğretmen değilsin neden bilmediğin konularda yorum yaparsın ki? Deprem bölgesinde bu enkazların tamamen kaldırılması en az 2 ay sürer. Bu süreçte zaten eğitim öğretim yapılmadı pek mümkün değil. Uzaktan yada yakından fark etmez. Diyelim ki konteyner okullar kuruldu ve yüz yüze eğitim yoluna gidildi burada da talebinin sonunda belirttiğin gibi bu talebi kim adına yapıyorsan o fedakarlık yapacak ve bölgede gidip eğitim öğretim faaliyetlerine devam edecek. Gitmezlerse emin ol l geçici görevle oraya gidip o çocuklara eğitim verecek çok insan çıkar bizden. O yüzden sen bosver böyle şeyleri dert etme.

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 22:24

Corona döneminde de okullara 2 hafta ara verilmişti. Öyle diyorlardı.

balarest, 1 yıl önce

balarest
Genel Müdür
07 Şubat 2023 22:27

Meb müfredatını 657 dmk çok iyi bilrim. Meb deprem bölgesine gönüllü arıyor insaalah başvuru yapma ve gitmek nasip olur.
Kemençe61, 1 yıl önce

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 22:30

Hocam Allah aşkına... Hele durun şu toz duman bir dağılsın. İnsanlar cenazelerini toprağa versin. Orada hayatını kaybeden bir çok ogretmen var. Çok samimi arkadaşım eşi ve çocukları malesef hayatını kaybetti. Kim bilir böyle niceleri var. Bir durun sular bir durulsun. Okulların hasar durumları tespit edilsin. Devlet gerekirse Van depreminde olduğu gibi bölgeye özel atama bile yapar. Suanki durumda bunları tartışmaya gerek var mı bilmiyorum?

balarest, 1 yıl önce
Meb müfredatını 657 dmk çok iyi bilrim. Meb deprem bölgesine gönüllü arıyor insaalah başvuru yapma ve gitmek nasip olur.

maviyedair
Şef
07 Şubat 2023 23:09

Gardaşlar keşke bizim de bu kaygılarımız olsa, her taraf enkaz, dışarda araçta kalıyoruz wc başka yerde su yemek çorba ile geçiyor günler, o konforlu ortamdan olduk enkaz altında yüzlerce binlerce insan var lütfen bu platformda rutin konuşmalar yapmayınız

blackdesert
Memur
07 Şubat 2023 23:10

arkadaşlar iyi öğretmenlerin yetiştirdiği ahlaklı doktorlara hakimlere polislere mütahitlere ihtiyacımız var. eğitimin ehemmiyetini en iyi bilenler öğretmenlerdir kanaatimce.

Emir ka
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 23:42

Bu mesajınla karekterini belli ettin.tek derdin tatil.allah ıslah etsin seni.sana iyi tatiller.dilerim allahtan depremzedelerin yaşadığı sıkıntıyı sen de bi nebze de olsun yaşa ki o zaman anlarsın belki onların hallerini
balarest, 1 yıl önce

Nesrin031
Aday Memur
08 Şubat 2023 00:51

Enkaz altındaki tablet, bilgisayar ile mi yapacaklar online eğitimi, yoksa çadıra internet mi bağlatacaklar?

nevin_meltem
Memur
08 Şubat 2023 01:32

Bu 10 il dışında kalan iller için haftaya eğitim başlar mi acaba? Ortak girilecek sınavlar nasıl olacak? Lgs yks gibi

Alex10alec
Şube Müdürü
08 Şubat 2023 09:28

10 ilde eğitim bu dönem başlaması çok zor .diğer iller de eğitim kesinlikle başlayacakmış .Dün şübe müdürü bir arkadaşım söyledi.13 şubat da okullar açılacak dedi .Deprem bölgelerin de akrabaları olan öğretmenler izinli olacak dedi

nevin_meltem, 1 yıl önce

Bu 10 il dışında kalan iller için haftaya eğitim başlar mi acaba? Ortak girilecek sınavlar nasıl olacak? Lgs yks gibi

balarest
Genel Müdür
08 Şubat 2023 13:31

Anlaşılmayan durum su. Bu ortamda eğtim olması gerektiğini bakanlık söylüyor. Kendisine görev yerine dön denildiğinde ne olacak. Bakanlık aklı selim çözüm bulmalı. Yüzyüze eğitim bu yıl imkansız. Yaralar sarılınca uzaktan olmalı.
Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi