Editörler : ayşegül bgm

Bayan112prm
Aday Memur
12 Ocak 2019 00:07

Yani daha çok alım olacak o yüzden de maliyeyle görüşmeler devam mı ediyormuş?
12 Ocak 2019 00:11

Arkadaşlar sağlık profesyonelleri platformunun 2 sağlık bakan yardımcısı ile bugün yaptıkları görüşmede sayın bakan yardımcıları şu şekilde cevap vermiş ;

geçen yıldan daha çok talep olduğunu maliyeye ilettik seçimden önce alım yapılmasından ziyade 2019 da kaç alım yapilacagiyla ilgili maliye ile bakanlık görüşüyor

sağlık profesyonelleri platformu temsilcisi de yakın zamanda sonucun belli olacağını iletmiş

Benim anladığım kadarıyla bakanlıkla maliye arasında bir sayı pazarlığı var TÜM DİĞER SAĞLIK personeli maliyeden a lım sayısının en yüksek tutulmasını talep etmeliyiz ...

12 Ocak 2019 00:22

Arkadaşlar Instagram'da saglikprofesyonelleriplatformu sayfasında canlı yayın paylaşıldı izleyin

Kesin olmamakla birlikte 2018 den daha fazla alım olacağını seçimden önce atama yapılmasının tabanın sesini duyurmasıyla olabileceğini aksi taktirde seçimden sonraya kalma olasılığının yüksek olduğundan bahsediyor bakan yardımcılarıyla görüşme yapan spp yetkilisi .

Emish
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 00:40

Şansa bak ya, bu nasıl bir bakan? Bunca zaman bu kadar rezillik yaşanmadı, geldi bizi buldu. Mart'tan sonraya kalabilir ne demek ya? 7 ay beklettik iki buçuk ay daha alım yapmayacağız, lisans KPSS 2018 sağlıkçılarına 9 ay atama yok demek oluyor bu. Böyle bir dönem hiç geçmedi sağlıkta. Yetti artık şu küçük çocuğumun hakkı burunlarınızdan çıksın. İlk atamada gideceğim ama inadına atama yok ha? 9 ay sonrası olacağı da garanti değil, belki de Haziran-Temmuz'u beklerler. Hayattaki şansım bu kadar işte.

mhesde
Kapalı
12 Ocak 2019 15:12

Arkadaşlar sağlıkçılar platformunun paylaştığı gibi birlik olup etkinlik yapmazsak seçimden sonra ya kalır sesimizi duyurmak için tüm sağlık calisanlari birleşip etkinlikler yapmalı

12 Ocak 2019 22:08

#DigerSaglikPersoneline40BinKadro

Öğretmenler bastırıyor peş peşe 20 bin 20 bin kaç kere atama yapılıyor ... Adamlar meclis binasına gidip atama diye bağırıyor ... Spp yetkilisi bile aynı şeyi söylüyor birlik olursanız seçim öncesi ve 2018 den daha fazla sayıda atanacaksinız

mhesde, 5 yıl önce

Arkadaşlar sağlıkçılar platformunun paylaştığı gibi birlik olup etkinlik yapmazsak seçimden sonra ya kalır sesimizi duyurmak için tüm sağlık calisanlari birleşip etkinlikler yapmalı

ilyascakirbeyli
Kapalı
13 Ocak 2019 08:56

okuduğum ekonomistlere göre 2019 kriz yılı olacakmış inş. olmazda

ilyascakirbeyli
Kapalı
13 Ocak 2019 08:58

oy meselesine gelince emekliye +200 zam olayı çözer akabininde atamalar marttan sonrasına kalır

berkayy1
Kapalı
13 Ocak 2019 09:51

yav arkadaş sen evinde oturan basit bir adamsın böyle yok marttan sonra kalır yok şu olur diye tahminde bulunamazsn sanki bana sağlık bakanlığında baban genel müdür
ilyascakirbeyli, 5 yıl önce

oy meselesine gelince emekliye +200 zam olayı çözer akabininde atamalar marttan sonrasına kalır

Emir4747
Memur
13 Ocak 2019 10:37

Ağzına sağlık :):):)
berkayy1, 5 yıl önce
yav arkadaş sen evinde oturan basit bir adamsın böyle yok marttan sonra kalır yok şu olur diye tahminde bulunamazsn sanki bana sağlık bakanlığında baban genel müdür

ilyascakirbeyli
Kapalı
13 Ocak 2019 15:12

Hıhı aynen aferim sana

berkayy1, 5 yıl önce
13 Ocak 2019 23:14

ehehee siz burada üç beş atama beklerken adamlar makam arabalarından yolu izleyerek eveine dönüyorr eee az bile bi atamaya oyunu satan düşüncesini satan insanlar oldukça onlar da istediği gibi ertelettirir
13 Ocak 2019 23:15

maliyeyle görüşmek aylar mı sürüyormuş? cok merak ediyorum :)
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi