Editörler : supporters.
«787980818283848586878889»

kymkmdeu
Aday Memur
08 Mart 2015 14:14

yapi kredi 1944 tA¼ herhalde

Tk01
Aday Memur
08 Mart 2015 15:25

1924 iş bankası
08 Mart 2015 16:52

benim çözdüğüm soru bankası 1944 yapı kredi diyor ama işbankası diyende var

anelka47
Şef
08 Mart 2015 16:52

Coştular:))) Bir de böyle bir kitap çıkmış:)) İİBF'linin girdiği sınav demek para demek.

http://www.savaskitap.com/Donusum-Kaymakamlik-Cikmis-Sorulardan-Donusturulmus-Acik-Uclu-Sorular-Savas-Yayinlari-2015_14118.html#0

08 Mart 2015 17:26

arkadaşlar burada bazı kişilerin niyetini anlamak zor değil.

nick in de ÇAKAL olan,yetmezmiş gibi sonunada AĞA yazan biri sonuçta

08 Mart 2015 17:30

Savas kitabin bazi kaynaklari kaliteli olsa da,kesinlikle piyasadaki en ahlaksiz kitap evlerinden bir tanesi.elbette bunu fırsata donustureceklerdir.Tamamen para kazanma uzerine kurulu bir sistemleri vardir.eskiden tavsiye ederdim.simdi diyorum ki "sakın"..

2014 kaymakamlik sinavi acik uclu olacagi ilani geldi hemen ellerindeki eski kaymakam adayligi sorularını yuksek fiyattan sattilar.2 hafta sonra acik uclu soru bankasini cikardilar insanlara bir de onu aldirdilar.

Bunun gibi 10 tane daha yuz kızartıcı davranislarini siralayabilirim size.

Dunyanin en paha bicilemez kaynaklarini da cikarsalar artik savasin bir kaynağını bile almam.

Hele ki bir yazari var siz cikaricaksiniz kim oldugunu..kitaplarina gerekli gereksiz her halti doldurup bir de "aha bak sadece 3 soru kaçırdım" diye ovunen baska bir adam yoktur heralde ondan başka..5 baskida bir hatayi anca duzeltiyor..

anelka47, 9 yıl önce

Coştular:))) Bir de böyle bir kitap çıkmış:)) İİBF'linin girdiği sınav demek para demek.

http://www.savaskitap.com/Donusum-Kaymakamlik-Cikmis-Sorulardan-Donusturulmus-Acik-Uclu-Sorular-Savas-Yayinlari-2015_14118.html#0

memurlukk
Şef
08 Mart 2015 19:58

Ekonomik ve Sosyal Konsey kararı ile meydana gelen ''1503 usulü'' ile ilgili bilgiler:

1.Bu usul bir uluslararası sözleşmeye değil, Ekonomik ve Sosyal Konsey'in bir kararına dayanmaktadır.

2.Bu usul, tüm insan haklarını ve özgürlüklerini kapsamaktadır.

3.Bu usul taraf olsun olmasın tüm devletler bakımından uygulanabilir.

4.Bu usulün işletilebilmesi için, gerçek kişilerin, kişi topluluklarının ya da bir sivil toplum örgütünün bir bildirimde bulunması yeterlidir. Bu bildirimin ilk veya ikinci elden yapılması önemli değildir.

5.Bu usulün hiçbir aşamasında, bildirimde bulunulan kişinin de yer alması söz konusu değildir.

Podesta
Genel Müdür
08 Mart 2015 22:29

walla böyle birsey soracaklarsa ben zaten sittin sene yapamam, yol parası verip angaraya gitmeye de gerek yok.

memurlukk, 9 yıl önce

Ekonomik ve Sosyal Konsey kararı ile meydana gelen ''1503 usulü'' ile ilgili bilgiler:

1.Bu usul bir uluslararası sözleşmeye değil, Ekonomik ve Sosyal Konsey'in bir kararına dayanmaktadır.

2.Bu usul, tüm insan haklarını ve özgürlüklerini kapsamaktadır.

3.Bu usul taraf olsun olmasın tüm devletler bakımından uygulanabilir.

4.Bu usulün işletilebilmesi için, gerçek kişilerin, kişi topluluklarının ya da bir sivil toplum örgütünün bir bildirimde bulunması yeterlidir. Bu bildirimin ilk veya ikinci elden yapılması önemli değildir.

5.Bu usulün hiçbir aşamasında, bildirimde bulunulan kişinin de yer alması söz konusu değildir.

Rhodopsin
Kapalı
08 Mart 2015 22:40

Noktası virgülüne kadar katılıyorum. Kitabevinin sitesinde öğrencilere "yardımcı" olmak için kaynak öneren yazar (ismi herkesin malumu) önce kendi yazdığı soru bankasını üstüne basa basa herkese önerdi, aradan 1 ay geçmeden aynı kitabın açık uçlu soruları olanını çıkardılar. Kitap değişimini de kabul etmediler. Üstelik bu vatandaş kendi soru bankasını önerirken piyasada açık uçlu kitap örneği yok diyerek "bunu almalısınız" mesajı bile vermişti.

Ayrıca; piyasadaki açık uçlu soru içeren kitapların hepsini alan biri olarak önerim, kesinlikle bu kitaplardan uzak durun. Hepsi resmen 3-5 kuruş cebe indirsem kardır mantığıyla hareket etmişler. Not tutun, önemli yerleri elinizle kapatıp kendi kendinize soru sorun daha iyi. Herkese iyi çalışmalar.

AnneBenUzmanOldum, 9 yıl önce

Savas kitabin bazi kaynaklari kaliteli olsa da,kesinlikle piyasadaki en ahlaksiz kitap evlerinden bir tanesi.elbette bunu fırsata donustureceklerdir.Tamamen para kazanma uzerine kurulu bir sistemleri vardir.eskiden tavsiye ederdim.simdi diyorum ki "sakın"..

2014 kaymakamlik sinavi acik uclu olacagi ilani geldi hemen ellerindeki eski kaymakam adayligi sorularını yuksek fiyattan sattilar.2 hafta sonra acik uclu soru bankasini cikardilar insanlara bir de onu aldirdilar.

Dunyanin en paha bicilemez kaynaklarini da cikarsalar artik savasin bir kaynağını bile almam.

Hele ki bir yazari var siz cikaricaksiniz kim oldugunu..kitaplarina gerekli gereksiz her halti doldurup bir de "aha bak sadece 3 soru kaçırdım" diye ovunen baska bir adam yoktur heralde ondan başka..5 baskida bir hatayi anca duzeltiyor..

cakalaga
Genel Müdür
08 Mart 2015 23:01

Anlamaya kapasiten yetmiyor demek ki. Zorlama olan kısmını da yakma. ;)

FaniDünyaninMensubu, 9 yıl önce

arkadaşlar burada bazı kişilerin niyetini anlamak zor değil.

nick in de ÇAKAL olan,yetmezmiş gibi sonunada AĞA yazan biri sonuçta

cakalaga
Genel Müdür
08 Mart 2015 23:06

Ahmet Nohutçu'nun adını vereceksen ver. Kamu yönetimi hocası iken nasıl hukuk hocası olduğunu Türkiye'de kimse anlayabilmiş değil. Bir sürü sitede daha ilan çıktığında aynen arkadaşın dediği gibi kitap tavsiyesi yapıyorum, kendi kitabımı tavsiye ediyorum diyen başka bir adam bulamazsın.

kamu yönetimi kitabı, kendi yazdığım kitabı tavsiye ediyorum.

anayasa? kendi yazdığım kitap,

idare? kendi yazdığım kitap,

insan hakları? kendi yazdığım kitap,

soru bankası? kendi yazdığım kitap

Eh be adam sen üniversitede hoca mısın, dershanede anlatıcı mı, yoksa kitap yazarı mı?

Savaş Yayınevinden kaçmak uzak durmak isteyen varsa Themis önerebilirim. Hah onlar da piyasadaki bu rekabetsizlikten dolayı talep göremediği için yeni kitap çıkaramıyor. Üstelik yazarları gerçekten hukukçu olmalarına rağmen.

AnneBenUzmanOldum, 9 yıl önce

memurlukk
Şef
08 Mart 2015 23:52

Türkiye ekonomisi açısından bir dönüm noktası teşkil eden 1950-1960 dönemine ilişkin şöyle bir çerçeve çizmek mümkündür:

İktisat felsefesi, ekonomide serbestleşme ve özel teşebbüse ağırlık verme yönündedir.

KİT'lerin özel kesime devredilerek özel girişimin ekonomideki payının artırılmasına dönük ciddi başarılar sağlanamamıştır.

1950-1960 dönemi tüketici kesiminde ihtiyaç geliştiren ve talep yaratan bir dönem olmuştur.

1950-1960 dönemi belli alanlarda ekonomik alt yapı faaliyetlerine sahne olmasına rağmen bu dönemdeki alt yapı belli bir plan dâhilinde gerçekleşmemiştir.

DP döneminin özellikle ikinci yarısında; enflasyon dış ödeme sorunları ve buna bağlı olarak ortaya çıkan devalüasyon olgusu gündem konusu olmuştur.

09 Mart 2015 09:04

BM NİN 1966 DA KABUL EDİLEN İKİZ SÖZLEŞMELERİ YAZINIZ

prensesz
Aday Memur
09 Mart 2015 10:44

Arkadaşlar Savaş yayın evinden 2015 yılı Kaymakamlık Setini ve onlara ek olarak kas açık uçlu soru bankası ve külliyat soru bankası setini aldım fakat işyerinde yoğun olarak çalıştığımdan dolayı kitapların kapağını bile açamadım. satıyorum almak isteyen mesaj atabilir.

1: Kanunname Anayasa-İdare Hukuku-İdari Yargı Konu Anlatım (Ahmet Nohutçu) 1236 Sayfa - Ekim 2015

2: Kaymakamlık Sınavı Çözümlü Soru Bankası ( Ahmet Nohutçu ) Eylül 2014

3: İnsan Hakları ve Demokratikleşme ( Ahmet Nohutçu ) 1138 Sayfa - Şubat 2015

4: Külliyat İktisat Çözümlü Soru Bankası 684 Sayfa - Haziran 2014

5: 2013 - 2014 Güncel Olaylar Kitabı ( İrem Atıcı ) 160 Sayfa - Haziran 2014

6: Türkiye Ekonomisi ( Yasin Çoban ) 510 Sayfa - Nisan 2014

7: Kpss Tarih Konu Anlatımlı ( Data Yayınları ) 640 Sayfa - Eylül 2014

8: KPSS Türkçe Konu Anlatımlı Murat Yayınları 2015

9: Mikro İktisat Ders Notları ( Yüksel Bilgili ) 726 Sayfa - Şubat 2015

10: Makro İktisat Ders Notları ( Yüksel Bilgili ) 776 Sayfa - Kasım 2014

11: Karşılaştırmalı İktisat Okulları ( Yüksel Bilgili ) 376 Sayfa - Mayıs 2014

12: Dönüşüm Kaymakamlık Çıkmış Sorulardan Dönüştürülmüş Açık Uçlu Sorular Savaş Yayınları 2015

13-Yeni Kas Kaymakamlık Sınavı Açık Uçlu Soru Bankası 2015

14-Küliyat hukuk soru bankası

syfoktay
Aday Memur
09 Mart 2015 13:24

Arkadaşlar hemej hemen Yorumları okudum ben şahsen Ahmet nohutçu açık uçlu kas soru bankası aldım gayette memnunum Anayasa'yı bitirdim sorulabilecek herşeyi sormuş bencee ama tabii herkesin kendi Görüşüdür bana kalırsa güzel hazırlanmış.

berkçay
Şef
09 Mart 2015 13:31

kişisel ve siyasal haklar uluslararası sözleşmesi

sosyal ve ekonomik.. haklar uluslararası sözleşmesi

el habibi ayva, 9 yıl önce

BM NİN 1966 DA KABUL EDİLEN İKİZ SÖZLEŞMELERİ YAZINIZ

dadass
Şef
09 Mart 2015 13:37

çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar. İktisat dersini nasıl çalşyorsunuz?

Teyr
Kapalı
09 Mart 2015 13:40

LİKİTİDE Tuzağındayım daha başlamadım ben;)

dadass, 9 yıl önce

çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar. İktisat dersini nasıl çalşyorsunuz?

dadass
Şef
09 Mart 2015 13:40

arkadaşlar yeni sisteme göre hazırlandığı söylenen açık uçlu soru bankaları filan yayınevi farketmeksizin tavsiye etmıyorum. Paranız boşuna gitmesin :)) Alelacele hazırlanmış kitaplar...pastadan pay kapmak için yayınevlerinin işgüzarlıkları...

09 Mart 2015 16:43

dogru cevap

bir soru daha

Açık anlaşmanın en aşırı biçimi ......... dir

berkçay, 9 yıl önce

kişisel ve siyasal haklar uluslararası sözleşmesi

sosyal ve ekonomik.. haklar uluslararası sözleşmesi

Toplam 1917 mesaj
«787980818283848586878889»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler