Editörler : E.Kayı Han
«202122232425262728293031»

Honorable
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:16

hergün bu siteye girip sayfa yeniliyorum.insanlardan hayırlı bir haber güzel şeyler duymak için.bu durumdan gerçekten sıkıldım.haksız hukuksuz yere bu halde olmak insanın canını acıtıyor.bir an önce bitsin bu belirsizlik...

GoodOldDays
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:17

Ggu olmayip tayin istedigi halde tayin olmayan cok personel var. Yani tayin olmamayi GGU ya baglamayin bence. Cok fazla yer oynatmama uzerine tayin yapmislar bu sene sanki.

Honorable
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:19

bence olumsuz düşünmeyin.vardır bunda da bir hayır...
Sage Francis, 6 yıl önce
Bende hvk ggu yum.. ggu olmadan tayin istemiştim ve benim durumumda olan bir bi kaç kişi daha var ve tc ile sorgulattıgımızda tayinimiz çıkmadı. Anlamıyorum sebebini.

Honorable
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:21

bende öyle düşünüyorum şu anki hvkk tayin şube eskidekiler gibi değil.politika mümkün olduğunca az adam oynatma üzerine...
GoodOldDays, 6 yıl önce
Ggu olmayip tayin istedigi halde tayin olmayan cok personel var. Yani tayin olmamayi GGU ya baglamayin bence. Cok fazla yer oynatmama uzerine tayin yapmislar bu sene sanki.

Sage Francis
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:22

Evet onu bende duydum haklı olabilirsiniz
GoodOldDays, 6 yıl önce

Sage Francis
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:23

Teşekkür ederim kesinlikle vardır bunda da bir hayır
Honorable, 6 yıl önce
bence olumsuz düşünmeyin.vardır bunda da bir hayır...

vefa4vefa
Şef
27 Mayıs 2018 03:24

Tayinle Ilgili düşünceler bence bizleri olumsuzluğa itmemeli. Benim asb yim 10 ay once GGU tayin gordu ve giyabinda ilisik kestik. Yani bencd kuvvetler spontane hareket ediyor. Her bransin ayri tayin subesi var kimi tayin etmis kimi etmemis olabilr. Zaten bu serefsiz lerle bağlantısı olmayan masumlar er yada gec gorevind donecek benim bundan zerrs suphem yok.

Sage Francis
Aday Memur
27 Mayıs 2018 03:31

Hvkk da neye göre ggu olduk öğrenemiyoruz ama diğer kuvvetlerde söyleniyormuş ya da bir şekilde öğrenebiliyorlarmış anladığım kadarıyla. İstediğim dilekçe yazıyım birşey söylemiyorlar sadece evde beklememizi istiyorlar. İstedikleri kadar arastırsınlar elbette ama süreç uzadıkça insanın canı sıkılıyor bu kadar uzun sürmemeli tabi ki de her masum er ya da geç dönecektir inancım bu yönde
vefa4vefa, 6 yıl önce

Tayinle Ilgili düşünceler bence bizleri olumsuzluğa itmemeli. Benim asb yim 10 ay once GGU tayin gordu ve giyabinda ilisik kestik. Yani bencd kuvvetler spontane hareket ediyor. Her bransin ayri tayin subesi var kimi tayin etmis kimi etmemis olabilr. Zaten bu serefsiz lerle bağlantısı olmayan masumlar er yada gec gorevind donecek benim bundan zerrs suphem yok.

vefa4vefa
Şef
27 Mayıs 2018 04:04

Peki siz GGU olurken sizden bilgi alma tutanagi almiyorlar mi? Bizden aliyorlar mesela ben gozlatindan sonra cagirdilar neden alindiniz etkin pismanlik yararlandiniz mi kac gun kaldiniz size isnat edilen suc neydi ev aramasinda ne aldilar vs gibi sorular sordular.

Sage Francis, 6 yıl önce
Hvkk da neye göre ggu olduk öğrenemiyoruz ama diğer kuvvetlerde söyleniyormuş ya da bir şekilde öğrenebiliyorlarmış anladığım kadarıyla. İstediğim dilekçe yazıyım birşey söylemiyorlar sadece evde beklememizi istiyorlar. İstedikleri kadar arastırsınlar elbette ama süreç uzadıkça insanın canı sıkılıyor bu kadar uzun sürmemeli tabi ki de her masum er ya da geç dönecektir inancım bu yönde

Sage Francis
Aday Memur
27 Mayıs 2018 04:16

Bende gözaltı veya herhangi birşey olmadı bir sabah mesaiye geldim gelen bir ggu listesinde adımın olduğunu öğrendim klasik sorular olan bir form doldurduk sadece bu yapı ile iltisakın (okul,banka,gazete,dergi,maddi yardım vs) var mı gibilerinden başka birşey söylenmedi. 2 aydır bekliyoruz hafta da 1 imza atmaya gidiyorum benim durumumda bir çok kişi var. Benim durumumda olup savcılığa vs gidenler olmuş ama birşeyler öğrenebilmek pek mümkün değil galiba?
vefa4vefa, 6 yıl önce

Peki siz GGU olurken sizden bilgi alma tutanagi almiyorlar mi? Bizden aliyorlar mesela ben gozlatindan sonra cagirdilar neden alindiniz etkin pismanlik yararlandiniz mi kac gun kaldiniz size isnat edilen suc neydi ev aramasinda ne aldilar vs gibi sorular sordular.

vefa4vefa
Şef
27 Mayıs 2018 09:05

Evet zor bir durum genelde GGU gerekcesini bildirmek zorundalar ama cogu zaman islerine geldigini gibi hareket ediyorlar. Bence sikinti yapmayin moralinizi yuksek tutun. Bu serefsiz orgutlebagi olmayan her Turk Sb Asb er yada gec görevine donecektir.

Sage Francis, 6 yıl önce
Bende gözaltı veya herhangi birşey olmadı bir sabah mesaiye geldim gelen bir ggu listesinde adımın olduğunu öğrendim klasik sorular olan bir form doldurduk sadece bu yapı ile iltisakın (okul,banka,gazete,dergi,maddi yardım vs) var mı gibilerinden başka birşey söylenmedi. 2 aydır bekliyoruz hafta da 1 imza atmaya gidiyorum benim durumumda bir çok kişi var. Benim durumumda olup savcılığa vs gidenler olmuş ama birşeyler öğrenebilmek pek mümkün değil galiba?
27 Mayıs 2018 11:24

merak ettigim bir sey var ankesör sebebiyle ggu olup 2 ay icinde bir adli islem görup gözalti ifade gibi geri dönen var mı yada hic geri dönüs olmadi mi ankesörden

27 Mayıs 2018 11:25

birde birlige niye ifade verdik.biz savciliktaki ifademize ulasabilirler ama ayrica neden amire ifade vermemiz istenildi

HaKk12
Aday Memur
27 Mayıs 2018 11:37

Amir senin hakkinda kanaat raporu yazyor cunku , kurum adli islemlerden haberdar olmak istiyor, kurum ile savcilik arasinda kopukluk var galiba. Hv kv personeli iseniz bunu anlamaniz cok kolay cunku hv kv de hersey acik iken bilgi teknip personelden neden diye bilgi istenir
tsk.soldier, 6 yıl önce

birde birlige niye ifade verdik.biz savciliktaki ifademize ulasabilirler ama ayrica neden amire ifade vermemiz istenildi

27 Mayıs 2018 11:55

kkk mensubuyum umarim bu ifade de sureci hizlandirir

HaKk12, 6 yıl önce
Amir senin hakkinda kanaat raporu yazyor cunku , kurum adli islemlerden haberdar olmak istiyor, kurum ile savcilik arasinda kopukluk var galiba. Hv kv personeli iseniz bunu anlamaniz cok kolay cunku hv kv de hersey acik iken bilgi teknip personelden neden diye bilgi istenir

nabersin
Aday Memur
27 Mayıs 2018 12:09

Önceki sayfalar da bir arkadaş kkk da 3 kişi fln döndü demişti

tsk.soldier, 6 yıl önce

merak ettigim bir sey var ankesör sebebiyle ggu olup 2 ay icinde bir adli islem görup gözalti ifade gibi geri dönen var mı yada hic geri dönüs olmadi mi ankesörden

27 Mayıs 2018 12:19

3 kisi bayagi cokmus gercekten ggu rakamlarina bakilinca

27 Mayıs 2018 12:43

Sabahın haberine göre ankesöre takılan 53.000 asker kişi olduğu yazıyor.Birde hiç aranmayanlar varmış bunlar en tehlikeli olanıymış bunlar çok sadıkmış.Yani burdan çıkarılacak sonuç birgün herkes mutlaka fetöcü olacak...

27 Mayıs 2018 12:59

yaziķlar olsun diyorum aylardir acmadigim 2 3 tane sabit cagri icin neler cekiyorum bu orgutle hicbir alakam baglantim olmadigini herkes bilir ki darbe tesebbusunden once mobbinhlerime ugradigimi kanitladim daha da ne diyim ki

Jandermeria, 6 yıl önce

Sabahın haberine göre ankesöre takılan 53.000 asker kişi olduğu yazıyor.Birde hiç aranmayanlar varmış bunlar en tehlikeli olanıymış bunlar çok sadıkmış.Yani burdan çıkarılacak sonuç birgün herkes mutlaka fetöcü olacak...

vefa4vefa
Şef
27 Mayıs 2018 16:39

Ankesorden en baslarda hakında bilgi belge gelipte calisan var benim bildigim. 2016 Kasim gibi hakkinda bilgi geliyor. Idari tahkikat ama su an hala calisiyor. Halimiz icler acisi.

tsk.soldier, 6 yıl önce

Toplam 20070 mesaj
«202122232425262728293031»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi