Editörler : swat3410E.Kayı Han
10 Ekim 2019 14:55

PAEM mülakatına giderken(Acil yardım)

Arkadaşlar, mülakata giderken yanımızda birinin olması gerekli olur mu? İçeri girerken neler yasak, para filan yanımıza alabiliyor muyuz(tek gidenler için)? Mülakata daha önce girenler veya bu konularda bilgisi olanlar varsa bizimle paylaşabilir mi?

Mirliva111
Memur
10 Ekim 2019 14:59

Ayrıca benim de merak ettiğim husus şu kardeşim. Mülakat günü nasıl bir giyimimz olmalı. Yanımızda spor kıyafetlerimizi alıcaz evet ama ilk gün sözlü mülakat olmuyormuş sanırım. Dolayısıyla takım elbise de giymemize gerek var mı? yoksa sadece sözlü mülakat zamanında mı takım elbise giyelim

Realist Bey
Yasaklı
10 Ekim 2019 15:00

Telefon yasak. Kapı girişinde emanetciler var telefonu diger yasak eşyalarını onlara bırakırsın 5 liraydi geçen sene simdi arttiysa bilmem. Yaninda da birini goturme sabah 8de giriyosun aksam 5te cikiyosun bekletme kimseyi sen de stres olma içerde tek git.

Realist Bey
Yasaklı
10 Ekim 2019 15:02

Ilk gün eşofman veya sortunla git geçersen ertesi günü takımı çekersin

Mirliva111
Memur
10 Ekim 2019 15:03

Sağolasın
Realist Bey, 5 yıl önce

Ilk gün eşofman veya sortunla git geçersen ertesi günü takımı çekersin

CoreyMikkelsen
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:04

ilk gün için resmi giyinmene gerek yok bence düzgün sade bir şeyler giymen yeterli olur. Büyük ihtimal ön sağlık kontrolünde üstümüzü çıkartırlar. Sporda da zaten eşofman giyeceğiz. İkinci gün gelirken sözlü mülakata uygun olarak giyinmen yeterli olur diye düşünüyorum.

Mirliva111, 5 yıl önce

Ayrıca benim de merak ettiğim husus şu kardeşim. Mülakat günü nasıl bir giyimimz olmalı. Yanımızda spor kıyafetlerimizi alıcaz evet ama ilk gün sözlü mülakat olmuyormuş sanırım. Dolayısıyla takım elbise de giymemize gerek var mı? yoksa sadece sözlü mülakat zamanında mı takım elbise giyelim

CoreyMikkelsen
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:07

Para alıyorlar mı içeri yoksa onuda mı emanetçiye veriyoruz. Benim saat 12 yazıyor, saat kaçta oraya gitmem iyi olur. Sabah 8'den akşam 5'e kadar uzuyor mu öyle herkesi saatine göre almıyorlar mı?

Realist Bey, 5 yıl önce

Telefon yasak. Kapı girişinde emanetciler var telefonu diger yasak eşyalarını onlara bırakırsın 5 liraydi geçen sene simdi arttiysa bilmem. Yaninda da birini goturme sabah 8de giriyosun aksam 5te cikiyosun bekletme kimseyi sen de stres olma içerde tek git.

Mirliva111
Memur
10 Ekim 2019 15:08

BEnim de saat 12 kardeşim. Aynı şeyi bende düşünüyorum

CoreyMikkelsen, 5 yıl önce

Para alıyorlar mı içeri yoksa onuda mı emanetçiye veriyoruz. Benim saat 12 yazıyor, saat kaçta oraya gitmem iyi olur. Sabah 8'den akşam 5'e kadar uzuyor mu öyle herkesi saatine göre almıyorlar mı?

CoreyMikkelsen
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:12

Erken kalkan yol alır mantığıyla sabahtan gidelim o zaman :)

Mirliva111, 5 yıl önce

Realist Bey
Yasaklı
10 Ekim 2019 15:13

Para niye yasak olsun sadece telefon kamera goruntu alabilecegin cihazlar yasak. Cuzdanini teslim etme yaninda dursun. Saat 12 yaziyorsa 11bucukta orda ol

dolas
Memur
10 Ekim 2019 17:09

Yarım saat erken gelmenizi belirtmişler giriş belgesinde bu tarz soruları direk o belgeye bakarakhareket edin.

Mirliva111, 5 yıl önce

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi