Editörler : Pangaea
28 Ağustos 2019 21:58

GS Formu Hakkında Bir Saniye Bakın

Kardeşlerin adres bilgilerini yazdım anacak tel notlarını unuttum yazmayı... Kardeşlerin tel nolarını yazmak şart mı? Taslağı kaydetmedigim için tekrar sil baştan GS Formu oluşturmam gerekiyor yoksa.

milerii
Kapalı
28 Ağustos 2019 22:06

Elinle yaziver hoca sende tasa ettigin şeye bak.

28 Ağustos 2019 22:08

Pc ile doldurulacak yazmış, mebe gidince işin yoksa geri dön pc ara yazmak için. Neyse orda söylerim kabul ederlerse ederler ermezlerse artık mecburen sil baştan yazacağım

milerii, 5 yıl önce

Elinle yaziver hoca sende tasa ettigin şeye bak.

milerii
Kapalı
28 Ağustos 2019 22:13

internet cafede yaparsın olmazsa

khan2416
Aday Memur
28 Ağustos 2019 22:23

bende yazmadan teslim ettim bir sey denediler

Betelgeus
Daire Başkanı
28 Ağustos 2019 22:37

MEM'de de doldurabilirsiniz kabul etmezlerse hocam. Ben gittiğimde bi arkadaş boş sayfaları getirmiş. Odaya gönderdiler doldurup çıkarması için.

atamasureci, 5 yıl önce

Pc ile doldurulacak yazmış, mebe gidince işin yoksa geri dön pc ara yazmak için. Neyse orda söylerim kabul ederlerse ederler ermezlerse artık mecburen sil baştan yazacağım

29 Ağustos 2019 00:51

Hocam boş sayfalar derken? GS Formu zaten word formatında bi belge, doldurup çıktı alınacak, oyuzden pc lâzim

Betelgeus, 5 yıl önce

MEM'de de doldurabilirsiniz kabul etmezlerse hocam. Ben gittiğimde bi arkadaş boş sayfaları getirmiş. Odaya gönderdiler doldurup çıkarması için.

29 Ağustos 2019 00:58

Evet kılavuzun linki lazım arkadaşla?

rickgrimes
Aday Memur
29 Ağustos 2019 12:16

Hocam evrak teslimi için son günleri beklemişsiniz. Ne yaptınız teslim ettiniz mi? Hiç bir sorun olmaz hocam merak etmeyin, emniyette zaten bütün bilgiler mevcut, prosedürden istiyolar onları.
29 Ağustos 2019 12:39

Yok daha teslim etmedim hocam, sabika kaydı kaldı. Adliyenin açılmasını bekliyorum.

rickgrimes, 5 yıl önce
Hocam evrak teslimi için son günleri beklemişsiniz. Ne yaptınız teslim ettiniz mi? Hiç bir sorun olmaz hocam merak etmeyin, emniyette zaten bütün bilgiler mevcut, prosedürden istiyolar onları.

rickgrimes
Aday Memur
29 Ağustos 2019 13:43

Hocam 29'u son değil miydi? Adli sicili e-devletten alabilirsiniz çok çok kolay. Savcılıkta beklemeyin boş yere.
atamasureci, 5 yıl önce

Yok daha teslim etmedim hocam, sabika kaydı kaldı. Adliyenin açılmasını bekliyorum.

29 Ağustos 2019 14:51

Teslim ettim hocam, diploma için edevlet ölür mu diye sormuştum olmaz dediler. Ne istiyorlarsa antrenör vermiş olayım dedim. 1 ay kadar sürer dedi göreve başlamanız için aramamız

rickgrimes, 5 yıl önce
Hocam 29'u son değil miydi? Adli sicili e-devletten alabilirsiniz çok çok kolay. Savcılıkta beklemeyin boş yere.
29 Ağustos 2019 14:58

Aslinda duyurunun daha ilk gününde yola çıkıp evrakları teslim etmeyi düşünüyordum hocam. Ama mem'i aradım o zaman, evrakları ister bugün ister 29 ağustosta getirin işlemlerin hızlanmasını etkilemez dedi, çünkü bütün evraklar geldikten sonra toplu olarak işlem yapacaklarını söyledi. Bugün evrak teslim ederken de sordum, evraklarını erken tarihte getirilenlerin soruşturma işlemleri başladı mı dedim, hayır dedi bugün son gün evrak teslimi için ve yarın da tatil, o yüzden pazartesi günü evrakları ilgili yerlere göndereceğiz dedi. Ayrıca son gün saat 14.30 öldüğü hâlde hala getirmeyenler var dedi, onları telefonla aramışlar bugün, beni de aradığını söyledi, baktım aramışlar gerçekten. Memurdan cep nosunu rica ettim, 15 gün sonra sonuç gelmezse ararım diye, verdi nosunu. İnşallah aramaya gerek kalmadan tebligat gelir ve göreve başlarız çok kısa sürede.

rickgrimes, 5 yıl önce
29 Ağustos 2019 15:02

Samsung klavye kadar dandik bir klavye görmedim, edevlet olur mu yazdım, edevlet ölür mu yazmış :D

atamasureci, 5 yıl önce

Teslim ettim hocam, diploma için edevlet ölür mu diye sormuştum olmaz dediler. Ne istiyorlarsa antrenör vermiş olayım dedim. 1 ay kadar sürer dedi göreve başlamanız için aramamız

Teknik elektrik
Aday Memur
29 Ağustos 2019 15:14

Bugün polisler eve geldi bir kac sey sordular. Hayirli olsun hocam dediler. Herhalde onumuzdeki hafta benimki olur gibi

milerii
Kapalı
29 Ağustos 2019 15:20

Hayirli olsu hocam sizin nerden?

rickgrimes
Aday Memur
29 Ağustos 2019 15:40

Anladım hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın :) evet bazı iller 29'undan sonra toplu olarak gönderiyorlarmış, sizin hangi ildi hocam ?
atamasureci, 5 yıl önce

Aslinda duyurunun daha ilk gününde yola çıkıp evrakları teslim etmeyi düşünüyordum hocam. Ama mem'i aradım o zaman, evrakları ister bugün ister 29 ağustosta getirin işlemlerin hızlanmasını etkilemez dedi, çünkü bütün evraklar geldikten sonra toplu olarak işlem yapacaklarını söyledi. Bugün evrak teslim ederken de sordum, evraklarını erken tarihte getirilenlerin soruşturma işlemleri başladı mı dedim, hayır dedi bugün son gün evrak teslimi için ve yarın da tatil, o yüzden pazartesi günü evrakları ilgili yerlere göndereceğiz dedi. Ayrıca son gün saat 14.30 öldüğü hâlde hala getirmeyenler var dedi, onları telefonla aramışlar bugün, beni de aradığını söyledi, baktım aramışlar gerçekten. Memurdan cep nosunu rica ettim, 15 gün sonra sonuç gelmezse ararım diye, verdi nosunu. İnşallah aramaya gerek kalmadan tebligat gelir ve göreve başlarız çok kısa sürede.

Bilişimşeri
Aday Memur
29 Ağustos 2019 16:07

Arkadaslar güvenlik soruşturmasının çıktısını aldıktan sonra aşağıda imza kısmı vardı sanırım, oraya imza attığıma emin olamadım yani hatırlamıyorum evham yaptım mühürlediler tekrar tekrar kontrol ettiler , eğer imzam yoksa sıkıntı olur mu sizce

29 Ağustos 2019 16:20

Evhamdır hocam, gs formunu alırken önce imza atmanızı isterler, o sırada karşılıklı bir konuşma halinde olduğunuz için imza atıp atmadığınızı hatirlamayabilirsiniz. Kaldı ki bir sorun olursa geri dönüp ararlar sizi, şu evrak eksik falan diye. İmza yoksa da bu sadece sizin sorumluluğunuzda değil, evrak alan memur imzasız alırsa ve evrak geri dönse bile sizi ararlar bence imza eksik diye. Bununla birlikte evrak verdiğiniz mem'i arayıp arayın ben imza atmadım galiba diyin, bakarlar evrakınıza. içinizin rahat olması için arayın sorun bence.

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Arkadaslar güvenlik soruşturmasının çıktısını aldıktan sonra aşağıda imza kısmı vardı sanırım, oraya imza attığıma emin olamadım yani hatırlamıyorum evham yaptım mühürlediler tekrar tekrar kontrol ettiler , eğer imzam yoksa sıkıntı olur mu sizce

29 Ağustos 2019 16:22

Amin. inşallah hepimiz kısa sürede başlarız göreve

rickgrimes, 5 yıl önce
Anladım hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın :) evet bazı iller 29'undan sonra toplu olarak gönderiyorlarmış, sizin hangi ildi hocam ?

egitimfakültesiii
Aday Memur
29 Ağustos 2019 16:28

Teslim alırken belgelere bir göz atıyorlar aslında eksik olsaydı uyarırlardı muhtemelen.İmzanızı attınız belki de panikten hatırlamıyorsunuz hocam. :)

Bilişimşeri, 5 yıl önce

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi