Editörler : Lanet

Dramaturji
Şef
10 Haziran 2022 16:05

Bazı arkadaşlar bugün Başkanlar Toplantısı olacağını söylüyor. Başkanlar toplantısında listeler onaylanackmış diyorlar. Elimizden beklemek geliyor başka bir şey değil şu anlık.
Bayzabit, 2 yıl önce
Her hangi bir bilgim yok şuanlık

Bayzabit
Aday Memur
10 Haziran 2022 17:26

Kardeş bunları ben duymuyorum sizin nerden haberiniz oluyor :)
Dramaturji, 2 yıl önce
Bazı arkadaşlar bugün Başkanlar Toplantısı olacağını söylüyor. Başkanlar toplantısında listeler onaylanackmış diyorlar. Elimizden beklemek geliyor başka bir şey değil şu anlık.

Dramaturji
Şef
11 Haziran 2022 06:21

Bekleme sürecinde saçma sapan şeyler duyuluyormuş demek ki. Bu hafta da açıklanmadı bekleye bekleye hal olduk.
Bayzabit, 2 yıl önce
Kardeş bunları ben duymuyorum sizin nerden haberiniz oluyor :)

Bayzabit
Aday Memur
11 Haziran 2022 23:50

Seni çok iyi anlıyorum bende aynı duyguları yaşadım hemde bir yer için değil 4 yer de yaşadım. Yüksek ihtimal bu hafta içinde açıklanır.
Dramaturji, 2 yıl önce
Bekleme sürecinde saçma sapan şeyler duyuluyormuş demek ki. Bu hafta da açıklanmadı bekleye bekleye hal olduk.

Dramaturji
Şef
11 Haziran 2022 23:54

Inşallah hocam inşallah ihtiyacım var çünkü sevinmeye inşallah olur
Bayzabit, 2 yıl önce
Seni çok iyi anlıyorum bende aynı duyguları yaşadım hemde bir yer için değil 4 yer de yaşadım. Yüksek ihtimal bu hafta içinde açıklanır.

Dramaturji
Şef
16 Haziran 2022 10:48

Hocam rahatsız ediyorum ama bazı kimseler arşiv araştırması yapıldığı için açıklanmadığını şu anda arşiv araştırmasının olduğunu ve araştırmadan sonra açıklanacağını söylüyorlar doğru mudur? Açıklandıktan sonra hemen başlatacaklarmış
Bayzabit, 2 yıl önce
16 Haziran 2022 19:28

Hocam merhabalar özelden ulaşabilirmisiiniz bi kaç soru sormak isterim
Bayzabit, 2 yıl önce
İş çok o yüzden bekliyoruz devrecilik yok tabikide daha doğrusu gelecek arkadaşlara bağlı bir durum :)
16 Haziran 2022 19:34

Hocam Büyükşehir belediye istediği ilçeye atayanilirmi zabıtayı yoksa merkezdemi kalıyorlar
Dramaturji, 2 yıl önce
Hocam rahatsız ediyorum ama bazı kimseler arşiv araştırması yapıldığı için açıklanmadığını şu anda arşiv araştırmasının olduğunu ve araştırmadan sonra açıklanacağını söylüyorlar doğru mudur? Açıklandıktan sonra hemen başlatacaklarmış

Bayzabit
Aday Memur
17 Haziran 2022 23:59

Tek duyduğum şu açıklandıktan sonra güvenlik soruşturmasını çok uzun tutmadan başlatacakları başka bir bilgim yok şuanlık olursa buraya yazarım
Dramaturji, 2 yıl önce

Bayzabit
Aday Memur
18 Haziran 2022 00:04

Zabıta memurun da atama diye birşey yoktur. Hangi belediye olduğu fark etmez il yada ilçe olmaz. Hangi belediyede iş başlarsan ordan emekli olursun. Tek yapılabilen senin isteğinle nakil aldırmak ve şuda oluyor farklı bir kurum yada belediyeye görevlendirme ile gidilebilir.
İbrahim.aydın, 2 yıl önce
Hocam Büyükşehir belediye istediği ilçeye atayanilirmi zabıtayı yoksa merkezdemi kalıyorlar

Dramaturji
Şef
18 Haziran 2022 13:09

Inşallah, açıklansın da kazanıp kazanamadığımızı bilelim. İşe başlamayı seve seve bekleriz.
Bayzabit, 2 yıl önce
Tek duyduğum şu açıklandıktan sonra güvenlik soruşturmasını çok uzun tutmadan başlatacakları başka bir bilgim yok şuanlık olursa buraya yazarım
21 Haziran 2022 08:06

Bi haber var mı? 40 gün oldu

Dramaturji
Şef
21 Haziran 2022 20:18

Bi haber duydum ama bilemiyorum. Yakında diyorlar. Siz arayıp sordunuz mu hiç?
emrekmr, 2 yıl önce

Bi haber var mı? 40 gün oldu

21 Haziran 2022 21:29

?Bilmiyoruz, komisyondan liste geldiği an duyurucaz? deniliyor

Dramaturji, 2 yıl önce
Bi haber duydum ama bilemiyorum. Yakında diyorlar. Siz arayıp sordunuz mu hiç?

Dramaturji
Şef
21 Haziran 2022 22:10

Hocam ortaöğretim mi sizin de? Hayırlısı olsun hakkımızda.
emrekmr, 2 yıl önce

?Bilmiyoruz, komisyondan liste geldiği an duyurucaz? deniliyor

ulanmusk
Aday Memur
21 Haziran 2022 22:24

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 100 Memur Alım İlanı! Başvuru zamanı ve şartları neler? Kimler başvuru yapabilir? Başvurular devam ediyor mu?

Edit:Link atmak yasak.

Dramaturji
Şef
24 Haziran 2022 20:28

Arşiv araştırması yapıldığı için açıklanmamış erkenden, ilgilenenlere duyrulur
25 Haziran 2022 13:58

Sosyal medya hesaplarımıza falan bakılıyor mu acaba

Dramaturji
Şef
25 Haziran 2022 17:07

Bilmiyorum
emrekmr, 2 yıl önce