Editörler : Pangaea
12345678910111213»

Rarad
Aday Memur
10 Eylül 2018 15:30

Neden aramışlar???

ESSEE
Aday Memur
10 Eylül 2018 15:35

kardeşim ben aradım süreç devam ediyor dediler . adli sicil belgesi ve resim istenenler niçin istenmiş .mesela benden istenmediği halde güvenlik soruşturması devam ediyor dediler. synax error bu belgeleri güvenlik soruşturması için mi istediler başka birşey içinmi ? şüpheli bir durummu var

SynaxError, 6 yıl önce

Arkadaşlar hafta sonu tlf ile aranan oldu mu?

ESSEE
Aday Memur
10 Eylül 2018 15:39

kardeşim bilgi işlem içinmi soruyorsun ? adli sicil ve resim istedilermi senden ? niçin istediklerini biliyormusun

Rarad, 6 yıl önce

Neden aramışlar???

ESSEE
Aday Memur
10 Eylül 2018 15:40

legastra ne için istediler bu belgeleri

legastra, 6 yıl önce

Bende girdim Ar-Ge Teknisyemlik mülakatına, bana da mesaj geldi, Resim ve Sicil kaydı istediler.

SynaxError
Kapalı
10 Eylül 2018 15:42

Kesinlikle soruşturma için aramadılar... Soruşturma olayı geçti geçiyor.. O süreç ayrı. arama nedenleri kazanırsanız servis ayarlamak için nerde kalacağınız kesinleşti mi vb sorular.... sürecin son kısmına yaklaştığımıza inanıyorum 45 güne açıklanır bence. Ama henüz hiç birşey kesin değil.

legastra
Aday Memur
10 Eylül 2018 16:02

Mülakat'tan 10 gün sonra istediler.

ESSEE, 6 yıl önce

legastra ne için istediler bu belgeleri

Rarad
Aday Memur
10 Eylül 2018 18:09

Hayır benden bir şey istenmedi. Arayan soran yok.

Tahminimce başarılı olanları arıyor olabilirler!

ESSEE, 6 yıl önce

kardeşim bilgi işlem içinmi soruyorsun ? adli sicil ve resim istedilermi senden ? niçin istediklerini biliyormusun

muttifik
Kapalı
10 Eylül 2018 18:59

Adli sicil kaydı + fotoğraf hangi birimler için istendi sage, uzay, bilgem, başkanlık vs?

ESSEE
Aday Memur
11 Eylül 2018 05:10

ne için istediklerini söyledilermi

legastra, 6 yıl önce

ESSEE
Aday Memur
11 Eylül 2018 05:12

eminmisin nerde kalacağınız kesinleştimi diye kendileri sordumu ? yoksa hiç birşey söylemedilermi bu adli sicil ve resim ile ilgili ben bugün aradım .hayır süreç devam ediyor .netice belli değil dediler.olumluda olsa olumsuzda olsa güvenlik soruşturnası suan her ikisi içinde devam ediyormuş öyle dediler.

SynaxError, 6 yıl önce

Kesinlikle soruşturma için aramadılar... Soruşturma olayı geçti geçiyor.. O süreç ayrı. arama nedenleri kazanırsanız servis ayarlamak için nerde kalacağınız kesinleşti mi vb sorular.... sürecin son kısmına yaklaştığımıza inanıyorum 45 güne açıklanır bence. Ama henüz hiç birşey kesin değil.

ESSEE
Aday Memur
11 Eylül 2018 05:16

adli sicil ve resim istemelerinin sebebini tübitak bile bilmiyor . bakanlık talep etmiş fakat ne için istedikleri belirsiz . şüpheli bir durumdanmı yoksa başka birşeymi belli değil. kazanan adaylardan istediyse bilgi işleme 4 kişi alacaklardı ama bana bazı kişilerden istendiği soylendi birde çalışan birine sordum hemen hemen yarısına yakın kadar kişiden istenmiş mülakata giren . gerçekten değişik bir durum . eğer kazanan belli olsa olumsuz olanların açıklanması lazım bence .

muttifik, 6 yıl önce

Adli sicil kaydı + fotoğraf hangi birimler için istendi sage, uzay, bilgem, başkanlık vs?

ESSEE
Aday Memur
11 Eylül 2018 05:18

kardeşim bilgi işlem içinmi girmiştin. ben orda çalışan birine sordum mülkata girenlerin hemen hemen yarısından istenmiş bu adli sicil ve resim ama belirsiz neden istedikleri . şüpheli bir şeydenmi yoksa başka bir durummu belirsiz . soruşturma süreci devam ediyormuş bu arada

legastra, 6 yıl önce

SynaxError
Kapalı
11 Eylül 2018 07:59

Bize de sadece alinacaklardan istendiği söylendi?! Görevli tarafından sonuçta 176 kişi aliniyor

SynaxError
Kapalı
11 Eylül 2018 10:26

Arkadaşlar MAM'ın mülakat sonuçları da açıklanmış (72 gün sürdü) İnşallah bizimki de bu ayın sonuna doğru açıklanır (ümidim var.)

volume06
Aday Memur
11 Eylül 2018 11:11

Arkadaşlar belge istenen arkadaşlar asil ve yedek adaylar benim görüşüm.

volume06
Aday Memur
11 Eylül 2018 11:13

Çünkü telefonla ile bilgilendirilen arkadaşlarım var.(Uzay için)

gakgoelazig
Aday Memur
11 Eylül 2018 12:13

arkadaşlar ik ile görüşmemde bu konuyu sorduğumda belgeleri eksik adaylardan istendiği söylenmesine rağmen bende kazanan adaylar olma ihtimali üzerinde duruyorum şahsen.

SynaxError
Kapalı
11 Eylül 2018 12:29

Arkadaşlar güvenlik arşiv araştırma formu imzalandı ne eksiği ? :) elbette sadece yedek ve asiller d

muttifik
Kapalı
11 Eylül 2018 13:39

Arkadaşlar konular birbirine girdi hep :) hangi bölüm kimden ne istemiş karıştı anlamak ta çok zor. Fakat gerçeği de kabullenmek lazım arananlar veya evrak istenenler asil (kabul edilenler). Çok yakında belli olur kesin sonuçlar. Aranmayanlar (bende dahil) bu alımlardan umudunu kesebilir.

gakgoelazig
Aday Memur
11 Eylül 2018 14:58

arkadaşlar arananlar arasında mühendis kadrosundan başvuru yapanda var mı acaba?

Toplam 759 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi