Editörler : ayşegül bgm
03 Mayıs 2011 21:58

Sayın Sağlık Bakanım; Sağlık Personeli alımı ne zaman yapılacak?

Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...    

Sayın Sağlık Bakanım; bizler Sağlık Meslek Lisesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunları olarak, personel alımlarının ne zaman yapılacağını büyük bir merak ve özlem içersinde beklemekteyiz. Şu an gerçekten de bu konuda bilgi kirliliği yaşanmaktadır. Bu bilgi kirliliği ve belirsizlik bizlerin psikolojisini alt üst etmiş durumdadır. Çünkü hiçbirimiz önümüzü görememekteyiz. Ne yapacağımızı bilmez bir durumda perişan bir halde dolaşıp durmaktayız. Belki bir haber çıkar umuduyla her gün bilgasarımızı açıp kapamaktayız. Bu belirsizliğin daha fazla psikolojimizi tahrip etmemesi için bu konuda resmi bir açıklama beklemekteyiz.

Sayın editörüm bir kez daha konuyu memurlar.net anasayfasına taşıyabilir misiniz?

Evet, 3.kez anasayfada haberiz.

http://www.memurlar.net/haber/194995/

att_temiz
Daire Başkanı
03 Mayıs 2011 22:19

sayfayı açıp okuyup mesaj atmayanın işleri hep ter gitsin.Ataması olmamışsa ataması gerçekleşmesin.insaf be arkadaşlar destek verin artık.alsın şu başlığın sayfaları birkaç günde 70-80 lere çıksın.

mehmet1_1
Şef
03 Mayıs 2011 22:21

Destekliyoruz ama fayda etmio ki..

g_k_h_n
Yasaklı
03 Mayıs 2011 22:25

editörlerde bişey yapmıyor arkadaslar hiç bişey çözüm değil yavvv bu cok kotu bı durum...sağlık bakanlıgına mesajınız varmı dendı sonuc yok...bu mesajlara itimat etmeyın deyıp duruyorlar ne yapalım bız sımdı...ne yazsak mıllet yanlıs anlıyor..nereye kadar gıdecek böle..bekleyın dıyolar baska bısey yok..

_fachiku_
Genel Müdür
03 Mayıs 2011 22:30

editörlerde birşey yapmıyor diyen arkadaş,

Sağlık Bakanlığı personel alım takvimini açıklamalı ve yerleştirmeleri ÖSYM'ye yaptırmamalıdır

25 Şubat 2011 15:52

http://www.memurlar.net/haber/189515/

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürü sorun çözmeyecekse, O makamda oturmamalıdır

28 Mart 2011 09:07

http://www.memurlar.net/haber/191866/

bu iki anasayfa haberinin de yapılmasını sağlayan değerli editörümüz mislinadır. Asıl sorun bu konu gündeme getirildiğinde forumda açtığımız başlığa destek vermeyen forumdaki arkadaşlardır. Mislina başta olmak üzere diğer editörümüz 2.beyazıt'ın ne kadar çalıştığı bilmeden atıp tutmayın. bu konuda gelişmeleri yakından takip eden ve bilen biri olarak açıklama gereği hissettim. Saygılarımla..

03 Mayıs 2011 22:30

Arkadaşlar, alım tarihinin bir an önce belirlenmesi için feryatlarımızı artık burdan yazalım. Okuyup geçmeyelim. Belki Sağlık Bakanımıza bu şekilde sesimizi duyurmuş oluruz.

s.k.s.k
Memur
03 Mayıs 2011 22:31

Çok geç bir tarih bile olsa alım haberi duymak istiyoruz!!!Mail atmadığım yer kalmadı ama cevap yok bu nasıl bir düzen böyle.att_temiz ve medical secretary paylaşımlarınızı takip ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum sizlere.

s.k.s.k
Memur
03 Mayıs 2011 22:33

fachiku doğru söylüyor,anasayfaya taşındığı halde kimse destek vermedi:(

att_temiz
Daire Başkanı
03 Mayıs 2011 22:34

g_k_h_n

Fitili ateşlemeye uğraşıyorsun.Milleti gaza getirmenin bir alemi yok arkadaş.Hangi editör ne yapabilir.Bu başlık bir defa daha ana sayfaya geldi.daha ne yapılsın.haber yapıldı.Sen buna tekrardan destek vereceksen verirsin vermeyeceksen ortalığı karıştırmanın bir anlamı yok.

Fachiku yeterli cevabı vermiş zaten sana.

att_temiz
Daire Başkanı
03 Mayıs 2011 22:40

tarım bakanlığı hiç ses seda yokken bir anca çıktı açıklama yapıp alım sayısını ve tarihlerini verdi.

Milli eğitim bakanlığı daha ilk atamayı yapmasının hemen ardından sürekli açıklama yaparak ne olup biteceği hakkında yayınlamalar yaptı.

Adalet bakanlığı belli tarihlerde katip,mübaşir vb.alımları yaptı.

bu örnekler çoğaltılabilir.

Fakat sağlık bakanlığı sadece kadrolu alımı yayınlayıp onuda ertelemekle kaldı.

Sözleşmeliden hiç bir haber yok sanki atamayı yapmıyormuş gibi davranıyor.Asıl alımı sanki kadroluyla beraber yapıyor.

Kadrolu alımı yayınlamasının tek nedeni sadece tüm kadrolara alınmasıdır.bunun uzaktak veya yakından sağlık bakanlığı ile ilgisi yoktur.

g_k_h_n
Yasaklı
03 Mayıs 2011 22:56

arkadaslar sızde harbı benı yanlıs anlıyorsunuz..

ısım gucum yok burada devrım mı yapacagım..

guldurmyeın benı..

adamlar edıtor bu sorumlulugu yuklenmısler ve onlarda bısey yapamıyorlar..demek ıstedıgım bu artık yeter cıkarın su at gozluklerını ...bı kerede adam gıbı okuyup yorumlayın........ıfadelerım sert gıbı durabılır ama manası baska..

fachıku sana da hala anlam veremedım yaa..

radgul
Aday Memur
03 Mayıs 2011 22:59

tam destek verıyorum mayıs ayında ınsallah alım olur

att_temiz
Daire Başkanı
03 Mayıs 2011 23:03

uzatmanın anlamı yok.editörlerlerden kimse farklı birşey beklemiyor.o başlık sadece onlara rica olark yazılmış ve bunu habere taşıması gereken kişi onlar.ve bunuda daha önceden yaptılar.

uzatıp konuyu değiştirmeyelim arkadaşlar.destek verelim.

mehmet1_1
Şef
03 Mayıs 2011 23:10

Seçime kadar son umudumuz sabitlenen bu konu.. Umarım bu feryadımıza kulak werilir artık..

Feryat derken abartmıyorum yani.. Hakkaten feryat ediyoruz artık yaw.. Boğazımıza kadar geldi..

g_k_h_n
Yasaklı
03 Mayıs 2011 23:19

bu arada söylemeyi unuttum bende desteklıyorum arkadaslar...gazanız mübarek olsun....

HEP DESTEK TAM DESTEK

^^medical secretary^

tesekkürler

hil-_-mi
Daire Başkanı
04 Mayıs 2011 00:59

yeter artık ya ne hale geldiğimizi görmüyomusunuz illa biri üstüne benzini yardırıp kendisini yakmalı mı yani bunu mu istiyosunuz!!! size işkence yaparak mı söletiyolar bu tarihleri sayın bakan!! sesimizi duyun artık ne piskoloji kaldı ne sabır !! YYYYYYEEEETTTTEEERRRR!!!!!

_fachiku_
Genel Müdür
04 Mayıs 2011 07:07

Evet, 3.kez anasayfada haberiz. Editörümüz mislinaya teşekkür ediyoruz...

http://www.memurlar.net/haber/194995/

huriye_34
Memur
04 Mayıs 2011 08:06

bugün, yarın açıklanmasını bekliyoruz artık. Yazık bu kadar insana. Hala sesimizi duymuyorlar nedensee

huriye_34
Memur
04 Mayıs 2011 08:09

Umarım bu sefer ciddiye alırlar bizleri. Bu ne yaa. Artık hergün haber varmı diye bakmaktan bir tuhaf olduk.

s.k.s.k
Memur
04 Mayıs 2011 10:15

Bu konunun anasayfaya taşınmasında emeği olan herkese binlerce defa teşekkür ediyorum.Umarım artık bir açıklama gelir.

s.k.s.k
Memur
04 Mayıs 2011 10:18

İnşallah en kısa sürede açıklanır:(

Toplam 323 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi