Editörler : crops35

Kapalı
05 Haziran 2021 11:46

Komisyon hem zabıt hem icra mülakatına girdiğimi bilir mi

Mrb arkadşlar bazı komisyonlar mülakatta soruyomuş zabıta mülakatına veya icra mülakatınada girdin mi diye. bu son alımda iki mülakata girdiğimide yani hem zabıt hem icra mülakatına girdiğimi komisyon öğrenebilir mi

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 12:41

Biliyorlar :D

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 12:54

farklı komisyonda girmiştim. Aynı komisyon degiller. komisyonun düşüncesi nede olsa diger taraf alır diger taraf ise o taraf alır düşüncesi girip ikisinnde elemesi sorun

Dramaturji, 3 yıl önce
Biliyorlar :D

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 12:59

Bakırköy'de ikm mülakatına girdim, bana İstanbul Çağlayana başvurmuşsun dedi, okuduğum bölümün ceza infaz olması sebebiyle ve sizin de takdirinizle önceliğim ikm dedim. Bakırköy 115 ikm alıyordu mülakata gelen sayısı 160 anca. Şansımız yüksek bakalım hayırlısı olsun.
katipppppp, 3 yıl önce

farklı komisyonda girmiştim. Aynı komisyon degiller. komisyonun düşüncesi nede olsa diger taraf alır diger taraf ise o taraf alır düşüncesi girip ikisinnde elemesi sorun

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 13:02

Çağlayanda da mübaşirlik mülakatına girdim bana hiçbir şekilde bakırköyle alakalı soru sormadılar. 4 kişiyle birlikte girdim en çok beni zorladılar aralarında. Çağlayan komisyonunda galiba başka yere başvurdu mu diye bilgi yoktu.
Dramaturji, 3 yıl önce
Bakırköy'de ikm mülakatına girdim, bana İstanbul Çağlayana başvurmuşsun dedi, okuduğum bölümün ceza infaz olması sebebiyle ve sizin de takdirinizle önceliğim ikm dedim. Bakırköy 115 ikm alıyordu mülakata gelen sayısı 160 anca. Şansımız yüksek bakalım hayırlısı olsun.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Haziran 2021 13:15

Sorma gereği görmemişler önlerinde bilgileriniz mevcut
Dramaturji, 3 yıl önce
Çağlayanda da mübaşirlik mülakatına girdim bana hiçbir şekilde bakırköyle alakalı soru sormadılar. 4 kişiyle birlikte girdim en çok beni zorladılar aralarında. Çağlayan komisyonunda galiba başka yere başvurdu mu diye bilgi yoktu.

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 13:22

daha önce girdigimiz mülakatları görebilirler mi peki

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 13:26

Peki hocam 2'sini birden kazanma gibi bir durum olabiliyor mu? Bazı arkadaşlar sadece birinin olabildiğini diğerinde kazansanız bile hakkımızın yandığını söylüyor.
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Haziran 2021 13:50

Hayır

katipppppp, 3 yıl önce

daha önce girdigimiz mülakatları görebilirler mi peki

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Haziran 2021 13:51

Çok ama çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil. İkisini kazanırsınız tercih yaparsınız gitmek istemediğinize belge sunmazsınız ve yedek yerinize girer.

Dramaturji, 3 yıl önce
Peki hocam 2'sini birden kazanma gibi bir durum olabiliyor mu? Bazı arkadaşlar sadece birinin olabildiğini diğerinde kazansanız bile hakkımızın yandığını söylüyor.

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 13:53

Bu düşük ihtimal bana bu sene nasip olacak gibi :D Bakırköy'de az kişi girdi mülakata ve Çağlayan mülakatım da çok iyiydi. Şahsen 2'sinin de olacağını zannediyorum.
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Çok ama çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil. İkisini kazanırsınız tercih yaparsınız gitmek istemediğinize belge sunmazsınız ve yedek yerinize girer.

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 13:53

bu alımda hem icraya başvurdum aynı il hem zabıta başvurdum ekisindede mülakata girdim il aynı ancak komisyon farklıydı sizce zabıta girip girmedigimi bilirler mi

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Hayır

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Haziran 2021 13:57

İsterseniz türkiyenin başka bir ucundaki ile de başvuru yapın bilgiler var.
katipppppp, 3 yıl önce

bu alımda hem icraya başvurdum aynı il hem zabıta başvurdum ekisindede mülakata girdim il aynı ancak komisyon farklıydı sizce zabıta girip girmedigimi bilirler mi

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 13:57

bakırköyde giren arkadaşa çağlayan demiş ama bakınmöydede girmişsn die inşallah görmezler hocam teşekkür ederim

katipppppp, 3 yıl önce

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 14:01

hocam bi hayır göremez dediniz sonra istar bi uçta gir bilgileriniz var diyosunuz. ben aynı ilde hem icra hem zabıta girdim ancak komisyon farklı benim zabıt katibine girdigim yer icrayada girdigimi görür mü

Kayıhan2020, 3 yıl önce
İsterseniz türkiyenin başka bir ucundaki ile de başvuru yapın bilgiler var.

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 14:07

mülakat olarak soruyorum. 2 mülakata girdigimi bilirler mi

katipppppp, 3 yıl önce

hocam bi hayır göremez dediniz sonra istar bi uçta gir bilgileriniz var diyosunuz. ben aynı ilde hem icra hem zabıta girdim ancak komisyon farklı benim zabıt katibine girdigim yer icrayada girdigimi görür mü

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 14:07

Tam tersi :D
katipppppp, 3 yıl önce

bakırköyde giren arkadaşa çağlayan demiş ama bakınmöydede girmişsn die inşallah görmezler hocam teşekkür ederim

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
05 Haziran 2021 14:08

Hayır derken geçmiş yıllardaki mülakatları kastettim.
katipppppp, 3 yıl önce

katipppppp
Kapalı
05 Haziran 2021 14:11

teşekkür ederim

Kayıhan2020, 3 yıl önce
Hayır derken geçmiş yıllardaki mülakatları kastettim.

Madsizzle
Genel Müdür
05 Haziran 2021 14:45

Vallahi cok sevindim kardesim ins guzel haberlerini de aliriz :)
Dramaturji, 3 yıl önce

Dramaturji
Şef
05 Haziran 2021 14:50

İnşallah hocam, sizlere iletirim haberleri :D
Madsizzle, 3 yıl önce
Vallahi cok sevindim kardesim ins guzel haberlerini de aliriz :)
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi