Editörler : E.Kayı Han
01 Mart 2007 15:52

Daktilografi Kitabı Metinleri

Daktilografi Kitabı Metinleri...

ysmnysmn
Aday Memur
01 Mart 2007 16:50

çok sağol myresrose

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
01 Mart 2007 20:34

rica ederim arkadaşlar bir faydam dokunduysa size ne mutlu bana

illegalizer arkadaşım sana gelince anlatmak istediğin şeyleri çok sert bir dille anlattığın için benden ve diğer arkadaşlardan bu tepkiyi aldın ta en başından beri şu son yazında göstermiş olduğun davranışı göstermiş olsaydın inan bana şu an olduğu gibi sözlerine saygı duyar eleştirinede aynı saygıyı gösterirdim .

bu metinlerin çalışılımasının dedeni bir seyran arkadaşımınız dediği gibi insanda aşınalık yapmasıdır zaten planlı uzun süreli ve gercekten çalışmadan olmaz eminim bunun buradaki bütün arkadaşlarım farkındalar,

Sınava gireceğim komisyona gelince de ist ama hangi adliyede olduğuna tam olarak hala karar veremedim genel alımı da bekleyebilir.

herkeze başarılar iyi akşamlar

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
01 Mart 2007 22:47

rica ederim arkadaşlar bir faydam dokunduysa size ne mutlu bana

illegalizer arkadaşım sana gelince anlatmak istediğin şeyleri çok sert bir dille anlattığın için benden ve diğer arkadaşlardan bu tepkiyi aldın ta en başından beri şu son yazında göstermiş olduğun davranışı göstermiş olsaydın inan bana şu an olduğu gibi sözlerine saygı duyar eleştirinede aynı saygıyı gösterirdim .

bu metinlerin çalışılmasının nedeni serserii arkadaşımınız dediği gibi insanda aşınalık yapmasıdır zaten planlı uzun süreli ve gercekten çalışmadan olmaz eminim bunun buradaki bütün arkadaşlarım farkındalar,

Sınava gireceğim komisyona gelince de ist ama hangi adliyede olduğuna tam olarak hala karar veremedim genel alımı da bekleyebilir.

herkeze başarılar iyi akşamlar

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
02 Mart 2007 08:24

bak arkadaşım sen metinleri alıp yazma tamam mı bunun sana hiç bir faydası dokunmaz sen zaten yeterince hızlı yazıyormuşsun faydasını dokunacağını düşünen arkadaşlarımda kendileri alırlar ve yazarlar.Bu arada herkesiz şansa ihtiyacı olacak sadece bizim değil görecez bakalım neler olacak

serserii
Aday Memur
02 Mart 2007 17:51

ya arkadaşlar niçin herkez biririnin morelini bozmaya çalışıyor yok şu kadar yazmıyorsan sınava girme yok torpilin yoksa sınava girme.. ya ne bunlar allahınızı severseniz bırakında insanlar kendi kararlarını kendileri rahat bir şeklide versin..umarım bunları yazan arkadaşlar sınavdan sonra da burda yorum yazarlar.. bakalım o zaman ne yazacalar.. çok merak ediyorum....

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
02 Mart 2007 20:35

serseri nikli arkadaşım bizler bu tür konuşanları dikkate almadan çalışmamıza devam etmeliyiz eminim ki bu tür insanların amacı sınava gerecek olanların morelini büzmak asla onlara bu fırsatı vermeyin.Emin olki eğir kazanamazlarsa aynı nikle buraya uğramazlar bile

serserii
Aday Memur
02 Mart 2007 20:40

myresrose arkadaşım bu konuda sana hak veriyorum.. ben klavyeyi on parmak yazıyorum ama inan daha üç dakikada kaç kelime yazdığımı bilmiyorum.. zaman tutup hiç denemedim yazsamda yazmasamda sabah akşam çalışıyorum.. şurda sınava birşey kalmadı.. kimin ne kadar yazdığı orda belli olacak torpili olan dakikada 200 den fazla kelime yazan arkadaşları orada görecez.. benim iddam yok ama fakirin ekmeği umut misali girecem sınava inşallah hayırlısı olur benim ve hepimizin hakkında..

seyran
Şube Müdürü
03 Mart 2007 14:45

illegezar ;

miden bulandıysa tuzlu su iç çıkarması kolay olur :)

Allah Allah ya sen nesin amacın ne bu muhalefet ayaklarını bırak artık modası geçti.

çok sevdiğim bi söz var boş fıçı çok langırdar. bütün mesele bu ;)

serserii
Aday Memur
04 Mart 2007 13:32

herkeze slm. arkadaşlar artık geri sayım başladı. haftaya bu saatlerde bir çoğumuz elenmiş bir çoğumuzda doksan kelime yazarak mülakata hak kazanmış olacaz..son çalışmalar nasıl gidiyor. hepimize kolay gelsin...

seyran
Şube Müdürü
07 Mart 2007 19:56

en çok kim hakediyorsa o alsın inşallah

canan.ank
Aday Memur
08 Mart 2007 13:41

arkadaşlar merhaba on parmak çalışırken büyük küçük harfleri ve nokta virgülü dikkate almak gerekiyor mu yoksa düz yazmak yeterli mi lütfen cevap istiyorum

serserii
Aday Memur
08 Mart 2007 13:54

illegalizer arkadaşım ben sana cevap vereyim. kimsenin o metinleri ezberlemesine gerek yok ama kişilerin en fazla yaptığı hata satır atlarken yanlış satıra atlamaları. eğer o metinlere çalışılırsa azda olsa bilinç altında bir şeyler kalacağı için en azından bu hatayı asgariye indirmiş oluruz. diğerine gelince eğer ilanı dikkatli okursan orda belirtmişler milli eğitim bakanlığının meslek liseleri için ön görülmüş daktilografi kitabından çıkacağı yazıyor orada...

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
08 Mart 2007 20:18

serseri arkadaşım boşuna kendini yorma anlatmaya çalışma çünkü o anlamaz çünkü amacı farklı sınav arefesinde milletin kafasını bulandırmak güya rakip eleme taktiği kendince böyle yaptığını düşünüyor kesinlikle eminim bundan,

illegalizer kardeşim senin derdin de defalarca sana dedik dimi burada dimi sen metinleri alma diye saten bu kadar emek harcanıp buraya insanlara sunulmuş bir şeye senin saygın yok o yüzden senin gibi birinin bundan faydalanmasını istemem açıkcası milletin kafasını bulandırmaya çalışma ordaya çıktığından beri abuk sabuk şeyler yazıp insanın asabınız bozuyorsun sınava şurda iki gün kaldı bekle ve gör bakalım sınavda bu metinlerden mi çıkacak,gülerim sadece demek bu kadar insan boşa çalışıyor 550 kadroyu da sanamı tahsis ettiler yoksa ;)))))))))))))))))

arkadaşlar sizler bu düşünccedeki insanların söylediklerini kafaya takıp morelinizi bozmayın 2gün kaldı gercekten hakedenlerin kazandığı bir sınav olur inş

_jackal_
Şef
08 Mart 2007 21:38

"illegalizer" senin derdin ne adaş açıkça yazda bilelim sen bu forumu sayipsiz mi sandında ona buna saçma sapan kelimeler sarf ediyorsun konuşmalarına çekidüzen ver dikkatini çekerim burası adalet bakanlığı bilgi paylaşımı ortalığı bulandırma.

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
10 Mart 2007 16:00

sen öle san;)))))))))))))))))

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
10 Mart 2007 19:20

ben sana inanmam başka girene sormadan kusura bakma

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
11 Mart 2007 11:53

o metin burada hemde 30, metin ii oku da gör çattık ya incele bi oturda ama iyiki sen yok diye biliyormuşsuz en azından senin gibi bir insana faydam dokunmadı ya çok üzüldum inan bana!

arifecem
Aday Memur
11 Mart 2007 11:54

nasıl yok kış adanın her yanını sardı var senin gözlernide bir problem var galiba iyice incele görürsün belki yanına gözlük almayı unutma

ona buna sataşmaktan vazgeç artık sen de anladın artık haklı olmadığını

yigidom
Aday Memur
11 Mart 2007 15:37

Arkadaşlar ben o bahsettiğiniz Milli Eğitimin Daktilografi kitabının 2 sene mekanik 1 sene elektronik daktilo ile 3 sene eğitimini gördüm. Ben 2 senelik bir zabıt katibiyim o kitap gerçekten işe yarayan bir kitap. Siz sadece metinlerle ilgileniyorsunuz. O kitap aslında nasıl hızlı yazılıcağını anlatan bir kitap. Bence içerisinde bulunan metinleri ezberlemek yerine kitabı okuyup nasıl kendinizi geliştirebilirisiniz onun derdine düşün. Eminim bir çoğunuz Q klavye ile yazıyorsunuzdur. o kitap f klavye ile yazmayı öğretiyor onu da belirteyim.

serserii
Aday Memur
11 Mart 2007 19:05

illegalizer arkadaşım sen yinemi muhalefetsin ben sınava üsküdarda girdim bizede bu forum da 68 numaralı metin çıktı bir çizelgeyi dikey olarak ortalamakla başlıyor.sana bir tavsiyede bulunayım oki barajı açtın mülakatta da böyle ukala davranma emeklerin boşa çıkmasın komisyon bizim kadar sabırlı olmaya bilir:)

Toplam 167 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi