Editörler : Pangaea
21 Kasım 2022 10:24

KPSS için herkesin takip ettiği hocaların dışında az bilinen EFSANE hocalardan bir tane de sen ekle
Kpss'de malum her dersten bilindik 3-5 hoca var. Ama pek bilinmeyen ne hocalarımız vardır kim bilir? Onları keşfedelim sayenizde.

kpsssonsuz
Aday Memur
21 Kasım 2022 10:27

İlki benden Coğrafya: Rıza Akın Kayar
21 Kasım 2022 10:38

Tarih: Yusuf Kayaalp

Berkaycl17
Memur
21 Kasım 2022 10:57

Tarih için Cavit Ardıç ve Onur Yurdakul

Matematik için Kenan Osmanoğlu

Coğrafya için Tamer Şirinoğlu * Koray Karakaya

Anayasa için Alper Haci

mühendisyen789
Kapalı
21 Kasım 2022 11:02

Matematik: yektugmat

kpsssonsuz
Aday Memur
21 Kasım 2022 11:02

Tam sınav formatı değil ama güzel-akıcı anlatiyor.
TheEndustri, 1 yıl önce

Tarih: Yusuf Kayaalp

kpsssonsuz
Aday Memur
21 Kasım 2022 11:03

Hepsi çok değerli. Cavit hoca zaten benim hocamdı.
Berkaycl17, 1 yıl önce

Anayasa için Alper Haci

kpsssonsuz
Aday Memur
21 Kasım 2022 11:05

Kaç puan aldın hocam 2022 den?
Berkaycl17, 1 yıl önce

Anayasa için Alper Haci

Furkandm
Aday Memur
21 Kasım 2022 11:33

Sözel mantık Ali Özbek

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
21 Kasım 2022 11:35

Matematik Güven Göllüoğlu , kasmadan sıkmadan ciddi ve anlaşılır bir şekilde konuları anlatıyor. Matematik temeli zayıf olanlar için iyidir Güven Hoca

Berkaycl17
Memur
21 Kasım 2022 11:46

85.5 aldım hocam.. evet hepsi de birbirinden değerli ve iyiler. Ek olarak matematiği geliştirmemi sağlayan Önder Kıvanç Yeşildağ oldu.

kpsssonsuz, 1 yıl önce
Kaç puan aldın hocam 2022 den?

bunudagormedik
Genel Müdür
21 Kasım 2022 12:02

Matematik Umut Türkyılmaz...

kpss hocaları basit seviye anlatıyordu ales ders videosunu çeken Umut Hoca'dan dinlemiştim faydasını gördüm tavsiye ederiöm.

Matematikte kpss kitapları tırt pegem yediiklim çözüp matematik yapabiliyorum demeyin sınav yamultur.

ales çıkmış sorularını çözebilirsiniz

mühendisyen789
Kapalı
21 Kasım 2022 12:15

Kitaplari muazzam
serhat99, 1 yıl önce

Matematik Güven Göllüoğlu , kasmadan sıkmadan ciddi ve anlaşılır bir şekilde konuları anlatıyor. Matematik temeli zayıf olanlar için iyidir Güven Hoca

Snn236
Aday Memur
21 Kasım 2022 12:38

Furkan hoca ile tarih... youtube kanali

accountant_17
Aday Memur
21 Kasım 2022 12:39

Tarih Erkan Ayrancı Coğrafya Nihan Ataman

Meliheem
Memur
21 Kasım 2022 12:43

Mehmet Bilge Yıldız Matematik

21 Kasım 2022 12:51

Tarih birol yetimoglu

Coğrafya hakan bileyen

İkisi de gereksiz ayrıntılarla ugrastirmayip net ve öz anlatıyorlar bence

xBarkınx
Daire Başkanı
21 Kasım 2022 13:15

Sadece Ramazan Yetginin genel tekrar videolarını izledim 27 de 23 doğru 1 yanlış sınavda anlattıklarından çıkmayan tek şey olmadı sınavdan sonra baktım insanlar şunu anlatmadın vs diye şikayet ediyordu ben ise anlatmadın dedikleri şeyleri kaçıncı video olduğundan tut dakikasına kadar hatırlıyordum bi bakıyım dedim anlatmadın dedikleri her şeyi anlatmış soruya gelecek olursak tarihte Bekir Hocanın anlatımı vs çok iyi akılda net kalır eğlenceli anlatır.

cengbm
Aday Memur
21 Kasım 2022 13:36

Ramazan hoca iyidir candır baştan sona bitirdim. Allah razı olsun.

Ama yanıldığınız bir nokta var.

hürriyet takririi anlattıklarında yoktu.

soyadı kanunu ayrıntıları yoktu.

son halifeyi kim seçti yoktu.

xBarkınx, 1 yıl önce

Sadece Ramazan Yetginin genel tekrar videolarını izledim 27 de 23 doğru 1 yanlış sınavda anlattıklarından çıkmayan tek şey olmadı sınavdan sonra baktım insanlar şunu anlatmadın vs diye şikayet ediyordu ben ise anlatmadın dedikleri şeyleri kaçıncı video olduğundan tut dakikasına kadar hatırlıyordum bi bakıyım dedim anlatmadın dedikleri her şeyi anlatmış soruya gelecek olursak tarihte Bekir Hocanın anlatımı vs çok iyi akılda net kalır eğlenceli anlatır.

capelloo
Memur
21 Kasım 2022 13:48

abart biraz daha ya az olmuş

xBarkınx, 1 yıl önce

Blacflame
Aday Memur
21 Kasım 2022 13:51

Sözel mantık ve paragraf sorularını fullemek için ilker hayat. bu hocayı dinlemeyen pişman olur. Bu hoca için koçluk falan almayın ama asla önermiyorum. sadece ilker hayat'ı dinlemelisiniz.

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi