Editörler : swat3410
«190619071908190919101911191219131914191519161917»

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Mayıs 2020 20:47

E bi dur daha adam tam maaş mı aldı :)) alınca muhakkak alır bişey, adam kılını kıpırdatmadı sen perişan oldun buralarda :)) hakkını ödeyemez.
Kader44-44, 4 yıl önce
Vallah bir şey almadı.

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 20:50

Çilekeş o kadar yorulmuşum şimdi anladım.arayanlar soranlar dört yıldır aramayan aradı.rabbim kimseyi düşürmesin.ben bunu anladım bu süreçte

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Mayıs 2020 20:52

Doğrudur canım, o kadar iyi anlıyorum ki seni, onca yıl aramayıp arayanların telefonlarını açmayın sizde.. Düşmek denmez ona rahat ol, hafif sendeledik diyelim :))
Kader44-44, 4 yıl önce
Çilekeş o kadar yorulmuşum şimdi anladım.arayanlar soranlar dört yıldır aramayan aradı.rabbim kimseyi düşürmesin.ben bunu anladım bu süreçte

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 20:52

Yaz kız .yazmıyor ama okuyor sayfayı
Cilekes1004, 4 yıl önce
E bi dur daha adam tam maaş mı aldı :)) alınca muhakkak alır bişey, adam kılını kıpırdatmadı sen perişan oldun buralarda :)) hakkını ödeyemez.

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 20:55

İnsanın yürüyüşü değişiyor inan.o neydi yarabbim.rabbim sizede tez zamanda göndersin güzel haberler
Cilekes1004, 4 yıl önce
Doğrudur canım, o kadar iyi anlıyorum ki seni, onca yıl aramayıp arayanların telefonlarını açmayın sizde.. Düşmek denmez ona rahat ol, hafif sendeledik diyelim :))

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Mayıs 2020 20:55

Yazarım tabi.. Bak güzel devrem, biz seni değil kader bacımızı bildik devremiz.. O çırpındı buralarda bi haber almak için, hakkını ödeyemezsin bacımın ona göre.. Hediye her kadını mutlu eder, hediyelere boğ bacımızı :)
Kader44-44, 4 yıl önce
Yaz kız .yazmıyor ama okuyor sayfayı

cooper lunk
Memur
20 Mayıs 2020 21:10

Bir dk bayanlar olayı anlamak amacıyla soruyorum burda kader bizim devre değil eşi mi bizim devre ben kaderi bizim devre biliyordum valla bu arada yine hayırlı olsun ALLAH bir daha yaşatmasın RABBİM hepimizin de iadesini nasip etsin İNŞALLAH

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 21:10

Sağol canım benim.artık sıra sizde .ben alıştım bunca zaman yazmaya .sizinde sevincinizi paylaşmak için kovsanızda gitmem.
Cilekes1004, 4 yıl önce
Yazarım tabi.. Bak güzel devrem, biz seni değil kader bacımızı bildik devremiz.. O çırpındı buralarda bi haber almak için, hakkını ödeyemezsin bacımın ona göre.. Hediye her kadını mutlu eder, hediyelere boğ bacımızı :)

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 21:12

Hiç üzmeyin kendinizi ben çok üzdüm kendimi.hiç ummadık bir anda gelir güzel haberler.ben mutsuz ve umutsuz balkon yıkarken öğrendim.

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 21:13

Hepinize iyi akşamlar

Kader44-44
Memur
20 Mayıs 2020 21:18

Aynen ben eşim kardeşim.Allah razı olsun sizede nasip olsun inşallah.
cooper lunk, 4 yıl önce

Bir dk bayanlar olayı anlamak amacıyla soruyorum burda kader bizim devre değil eşi mi bizim devre ben kaderi bizim devre biliyordum valla bu arada yine hayırlı olsun ALLAH bir daha yaşatmasın RABBİM hepimizin de iadesini nasip etsin İNŞALLAH

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Mayıs 2020 21:18

Evet devre, kader hanım ın eşi iade oldu :)) ama biz kader i devremiz bildik :))
cooper lunk, 4 yıl önce

Justice20
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 01:27

Adalet bakanı ne güzel söylemiş hakim savcı kura töreninden....

ADALET, dosyalardan,evraklardan ibaret değildir...Her dosyanın bir insan hayatına,bir insan hikayesine temas ettiğini daimi hatırda tutmalısınız....idari dosyalarda da aynı şeyler geçerli dosya üzerinden karar verirken daha dikkatli olunması lazım..hayırlı ramazanlar...

Kralşakir
Kapalı
21 Mayıs 2020 02:22

Nokta
Justice20, 4 yıl önce

ADALET, dosyalardan,evraklardan ibaret değildir...Her dosyanın bir insan hayatına,bir insan hikayesine temas ettiğini daimi hatırda tutmalısınız....idari dosyalarda da aynı şeyler geçerli dosya üzerinden karar verirken daha dikkatli olunması lazım..hayırlı ramazanlar...

Mekmeke
Genel Müdür
21 Mayıs 2020 03:04

herkes olması gerekeni söylüyor yazıyor çiziyor ama ne hikmetse uygulamaya gelince bu işler böyle olmuyor . inşallah sayın bakanın bu sözleri hakim ve savcılar başta olmak üzere tüm karar alma organlarına etki eder ...
Justice20, 4 yıl önce

dostum yaşar
Daire Başkanı
21 Mayıs 2020 04:11

kimse yazmamış ben yazayım. yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. adli soruşturma sonucu açığa alınırsanız. idari soruşturma bir süre sonra otomatik açılır. zorunludur. adli soruşturmanın sonucunu beklemek zorunda değildir. neticelendirilebilir. işleyişleri birbirini bağlamaz. idari soruşturma kapandığında size tebliğ ederler. son savunma için benim bildiğim ankaraya çağırılmadığınız sürece sorun yok.
gökçe.., 4 yıl önce

HAyırlı kandiller ceza kavusturmasına ıstıneden acıkta oldugum belırtılmış adlı kavusturma sona erdıgınde mu ıdarı sorusturma açılacak ya da ıdarı sorustumanın acılması zorunlu mu

dostum yaşar
Daire Başkanı
21 Mayıs 2020 04:26

idari olarak dosyanızın kapandığı size tebliğ edilirse. bir örneğini mahkeme dosyanıza dilekçe ile gönderin. mahkeme bilsin idari olarak suçlu bulunmadığınızı en azından kanaat olur. ayrıca mahkemesi devam eden arkadaşlar karar duruşması olmadan mahkemenin sizi duruşmaya çağırdığı tarihten 15 20 gün öncesinden durumunuzu anlatır kısa ve öz 3 sayfayı geçmeyecek şekilde kendi el yazınızla akıcı bi dille dosyanızda size atıfta bulunulan suçlamaları çürütecek şekilde samimi bir dille ve en önemlisi doğruları yazarsanız olumlu bir kanaat oluşturacaktır. içerisine yalan yanlış şeyler eklemek inanın size yarar getirmeyecektir. denemeyin bile mahkemeden beraat almış biri olarak yazıyorum. kimse kendine yormasın. ayrıca 223/e den beraat alıp çalışan arkadaşım var. hayırlı iadeler olsun. hayırlı ramazanlar. dua edelim. doğru zamanda yapılmış. dua insanın kaderini değiştir. belki içimizden birinin duası kabul olurda iade oluruz.

Osmanlıyımbennn
Aday Memur
21 Mayıs 2020 11:27

Çok mutlu oldum o gün telefonunu acmadan dedim enişte döndü.gozyaslariba şahit oldum bana güzel bir ani oldu.cilekes az kaldı insallahhh seninde canim.kader şimdi temizlik zamanı 4 yıldır aramayanlari telinin hafızasından da gönder kalbinden gonderdigin gibi öyle güzel oluyorki.reelde olmayan dostlarım oldu burdan benim.Cok değerliler her ilde nerdeyse kapı oldu.Eskilere selam olsun abt korludag kimler kimler bayramdan sonra inşallah temenni her gün iade haberi alalım.Allaha emanet olun tüm masumların dönüp kapatilsin busayfa.Bu arada kader sen bensin nedenmi eşim beklerken ben burada satır geçmedim okumadan,hep burdaydim sen gibi....gunesin her masumun yüzüne doğması dileklerimle...

Kader44-44, 4 yıl önce

Osmanlıyımbennn
Aday Memur
21 Mayıs 2020 11:29

Bende devre değildim burada 21 ay bekledim polis eşi:))

cooper lunk, 4 yıl önce

Kartal7507
Şef
21 Mayıs 2020 12:07

İşin gücün rast gitsin iyi yürekli ablam.Allah senden razı olsun.

Osmanlıyımbennn, 4 yıl önce

Çok mutlu oldum o gün telefonunu acmadan dedim enişte döndü.gozyaslariba şahit oldum bana güzel bir ani oldu.cilekes az kaldı insallahhh seninde canim.kader şimdi temizlik zamanı 4 yıldır aramayanlari telinin hafızasından da gönder kalbinden gonderdigin gibi öyle güzel oluyorki.reelde olmayan dostlarım oldu burdan benim.Cok değerliler her ilde nerdeyse kapı oldu.Eskilere selam olsun abt korludag kimler kimler bayramdan sonra inşallah temenni her gün iade haberi alalım.Allaha emanet olun tüm masumların dönüp kapatilsin busayfa.Bu arada kader sen bensin nedenmi eşim beklerken ben burada satır geçmedim okumadan,hep burdaydim sen gibi....gunesin her masumun yüzüne doğması dileklerimle...

Toplam 39532 mesaj
«190619071908190919101911191219131914191519161917»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi