Editörler : Pangaea
30 Ocak 2023 13:13

Altılı masa Kpss sınavlarının sayısını arttıracak

altılı masa açıkladı.

kpss sınavlarının sayısı artacak. yani bu ne demek kpss b her yıl yapılır demek. mülakatı kaldıracaklar. ve kpss sınavlarından giriş ücreti alınmayacak. benim oyumu aldılar helal olsun umarım dediklerini yaparlar da şu mülakat belasından kurtuluruz.

30 Ocak 2023 14:00

Sırf bu yüzden mi oyunu aldılar? Bir zamanlar birileri de makarna ve kömürle almıştı oyları. Çağ değişmesine rağmen seçmen profilimiz değişmiyor demek ki.
30 Ocak 2023 14:10

Sınav sayıların artması yüksek puanlılar için iyi bir haber. Chp falan kendi belediyeleri, kurumları ne kadar kpss ile alım yapıyor da kendilerini memur dostu gibi pompalıyorsunuz...

Bu troll ordusu ile her yer ifsad ediliyor hiç bir bilimsel, mantıklı tartışma yapılamıyor artık herkes bir taraf tutuyor ve tuttuğu tarafın jargonu ile konuşmakta.

İnanılmaz bir ülkeye doğru gidiyoruz.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 15:26

Makarna kömürle, mülakatsiz alimin dolayısıyla liyakatli alimin ne alakası var.İkisini nasıl mukayese edebilirsiniz.

Spinozanın Pelerini, 1 yıl önce
Sırf bu yüzden mi oyunu aldılar? Bir zamanlar birileri de makarna ve kömürle almıştı oyları. Çağ değişmesine rağmen seçmen profilimiz değişmiyor demek ki.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 15:27

Ne yapalım aynı düzene oy mu verelim.Daha fazla torpil için .Ayrıca merkezi alım sayılarını artırmaları bile kâfi.

Mavigömlekliadam, 1 yıl önce

Sınav sayıların artması yüksek puanlılar için iyi bir haber. Chp falan kendi belediyeleri, kurumları ne kadar kpss ile alım yapıyor da kendilerini memur dostu gibi pompalıyorsunuz...

Bu troll ordusu ile her yer ifsad ediliyor hiç bir bilimsel, mantıklı tartışma yapılamıyor artık herkes bir taraf tutuyor ve tuttuğu tarafın jargonu ile konuşmakta.

İnanılmaz bir ülkeye doğru gidiyoruz.

30 Ocak 2023 15:33

Parti konuşmuyorum ama ben " karne hediyesi et" heberine sorgusuz, sualsiz inanan ve gunlerce savunan bir kitlenin hangi propagandayı yaparsa yapsın ulke yönetebilecegine inanmıyorum.

Böyle bir kitleyi ve manupulatif basını en son, hitlerin ordusu sscb' de maglupken kendi ordularının sovyetleri yendiğini söyleyen dönemin alman basınında ve alman halkında görmüştüm...

Konyalı4294, 1 yıl önce

Ne yapalım aynı düzene oy mu verelim.Daha fazla torpil için .Ayrıca merkezi alım sayılarını artırmaları bile kâfi.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 15:45

Parti konuşmuyorum diyip ulke yonetemezler diyorsun tarafsızim yersen .Senin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten .

Parti konuşmuyorum ama ben " karne hediyesi et" heberine sorgusuz, sualsiz inanan ve gunlerce savunan bir kitlenin hangi propagandayı yaparsa yapsın ulke yönetebilecegine inanmıyorum.

Böyle bir kitleyi ve manupulatif basını en son, hitlerin ordusu sscb' de maglupken kendi ordularının sovyetleri yendiğini söyleyen dönemin alman basınında ve alman halkında görmüştüm...

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 15:50

Ayrıca alman halkında gördün Hitler'in ordusunu heee dayı sen kaclisin ?

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 15:53

Ve artık teknoloji cagindaymisiz yok şöyle yaparlar yok böyle yaparlar 80 lerle 90 karı bırakın artık.İnsanlar en küçük bir şeyde tepkisini rahatça gösterebiliyor.Teknolojinin en büyük faydası herhangi bir olayda halkın tepki vermesi ki bu tepkilerde nasıl geri adım atıldığı malumunuz.Eskidenmis o bihaber .

30 Ocak 2023 15:57

KPSS'nin daha sık yapılması sonucu alımın ne alakası var? Ben zaten yapay sıralamalar oluşturulduğu yönünde şüphelere sahibim. Ayrıca istihdam sahaları yaratmak varken sınavları daha sık yapacağız neyin nesidir? İstihdam alanları yaratılmadan nereye memur alacaksınız? Kaynak nereden?
Konyalı4294, 1 yıl önce

Makarna kömürle, mülakatsiz alimin dolayısıyla liyakatli alimin ne alakası var.İkisini nasıl mukayese edebilirsiniz.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 16:02

Bak kardeş şöyle alakasi var . ALES gibi yapılabilir.Zira iki senede bir yapılan bir sınavda soruların sizdirilmasi ,sınavım iptal edilmesi gibi olaylarlardan sonra insanların bu sınav soruların hazirlanisina yönelik güveni azaldı.Bu yüzden yapılıyor.Ayrica koca iki yılı 2 saate sığdırmak zaten başlı başına sacmalik

KPSS'nin daha sık yapılması sonucu alımın ne alakası var? Ben zaten yapay sıralamalar oluşturulduğu yönünde şüphelere sahibim. Ayrıca istihdam sahaları yaratmak varken sınavları daha sık yapacağız neyin nesidir? İstihdam alanları yaratılmadan nereye memur alacaksınız? Kaynak nereden?

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 16:04

Bir de üniversitelerin kontenjanlarıni azaltirlarsa daha iyi olur.Ayrica hükümete gelince kaynak nereden diye sorgulamassiniz muhalefet diyince mi kaynak geliyor.Allahin aşkına 10 bin polis alımı yapılacak yine sordun mu hükümet bu kaynağı nereden alıyor.

mkarey10
Şef
30 Ocak 2023 16:05

bu başlığa inanan birinin alacağı puan barajı kıl payı geçiyordur.

30 Ocak 2023 16:09

Söylediklerin sorduklarıma cevap değil, alakasız alakasız şeyler. Ayrıca evet geçen gün de bu platformda söyledim. Elini sallayan, işsiz bırakılan herkes asker ve polis yapılarak istihdam sağlanıyor, ülke polis devletine döndü dedim polisler demedik laf bırakmadı. Sağlıkçı atamaları da aynı şekilde. Hazineye nasıl bir getirisi oluyor? Hiçbir şey. Getirisi olmayan bir vaat boştur, uygulanamaz, sürekli kılınamaz. Kendimizi kandırmanın anlamı yok.
Konyalı4294, 1 yıl önce

Bir de üniversitelerin kontenjanlarıni azaltirlarsa daha iyi olur.Ayrica hükümete gelince kaynak nereden diye sorgulamassiniz muhalefet diyince mi kaynak geliyor.Allahin aşkına 10 bin polis alımı yapılacak yine sordun mu hükümet bu kaynağı nereden alıyor.

benmüh
Şef
30 Ocak 2023 16:18

hala herhangi bir konuda sadece sayılar üzerinden artış veya azalışla bir yere varılabileceğini düşünyorsanız ne yazık size... 3gr beyni olan niceliğin değil niteliğin önemli olduğunu bilir...

soylucadi
Aday Memur
30 Ocak 2023 16:33

1 troll kuyuya taş atıyor 40 aklı evvel çıkaramıyor.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 16:34

87 .9 puan aldım merak buyurma o konuda bir sıkıntım yok çok şükür ama puanı iyi aldım digerleri ne yaparsa yapsın diyecek vicdan bizde yok çok şükür

mkarey10, 1 yıl önce

bu başlığa inanan birinin alacağı puan barajı kıl payı geçiyordur.

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 16:35

Mülakat kadirilirsa nitelik niye artmasın .? Aynı bahneyle gelmekten bikmadiniz.

benmüh, 1 yıl önce

hala herhangi bir konuda sadece sayılar üzerinden artış veya azalışla bir yere varılabileceğini düşünyorsanız ne yazık size... 3gr beyni olan niceliğin değil niteliğin önemli olduğunu bilir...

Konyalı4294
Memur
30 Ocak 2023 16:37

Alakasız şeyler değilde okuduğunuzu anlamadınız sanirsam????2 yıl yapılan bir sınavla her sene hele ALES gibi yapılan sınavdaki rekabeti insanların neler yapabileceğini düşünsen bu cevabı vermezsin

Söylediklerin sorduklarıma cevap değil, alakasız alakasız şeyler. Ayrıca evet geçen gün de bu platformda söyledim. Elini sallayan, işsiz bırakılan herkes asker ve polis yapılarak istihdam sağlanıyor, ülke polis devletine döndü dedim polisler demedik laf bırakmadı. Sağlıkçı atamaları da aynı şekilde. Hazineye nasıl bir getirisi oluyor? Hiçbir şey. Getirisi olmayan bir vaat boştur, uygulanamaz, sürekli kılınamaz. Kendimizi kandırmanın anlamı yok.
30 Ocak 2023 17:00

Okuduğumu anlama değil de müthiş derecede zayıf argüman desek daha doğru. Hatta argüman bile değil.
Konyalı4294, 1 yıl önce

Alakasız şeyler değilde okuduğunuzu anlamadınız sanirsam????2 yıl yapılan bir sınavla her sene hele ALES gibi yapılan sınavdaki rekabeti insanların neler yapabileceğini düşünsen bu cevabı vermezsin

30 Ocak 2023 17:03

Adamlar uzaya köpek mi kedi mi diye tartısırken sen sağ mı sol diye tartışıyordun bence bu yüzden onlar kadar gelişemedik.

Hala da kısır tartışmaların içine çekiyorsun milleti, boşa enerji israfı.

Parti konuşmuyorum chp yönetemez saçma salak bir oluşum..

Konyalı4294, 1 yıl önce

Parti konuşmuyorum diyip ulke yonetemezler diyorsun tarafsızim yersen .Senin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten .

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi