Editörler : Pangaea
20 Ekim 2017 19:08

Dsi atananlar sağlık raporunu nasıl alıcaz

Bu konuda sağlık ocağı oluyor mu?olmazsa nasıl olcak

rufenza
Aday Memur
20 Ekim 2017 20:16

Tek doktordan alabilirsin yazıyor. Yine de arayıp sormak lazım

mavi tenin cazibesi
Şube Müdürü
26 Ekim 2017 21:14

aile hekiminden alın diye yeni bir duyuru var. aile hekimim 1000 km uzakta nasıl yapacaz acaba?

Anti-Zelzele
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:11

Böyle bir şey yok arkadaş ! En başta tek hekimden alınabilir yazdılar.Gittik aile hekimine rapor verdi ama tam seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir ibresini yazmadı.Biz yazamıyoruz sistemde yazanı veriyoruz dedi ki benim gibi oşanlar da olmuş .Dr un tavsiyesi üzerine gittik osgb den aynen bu ibareyi yazdıracak şekilde raporu aldık .Oda tek hekim . Bütün evrakları gönderik ellerine geçti . Şimdi bu yeni açıklama neyin nesi !! Çok basit bişeyi bu kadar karışık hale getirdiler bravo yani !

aligu
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:12

osgbden aldım sıkıntı olacagını sanmıyorum hem aile hekımınden daha kapsamlı testler yaptılar

rufenza
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:15

Benim aldığım aile hekimi sistemden çıkan formu aldı . Üzerine eliyle seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir yazıp kaşe paraf yaptı. Bugün elden teslim ettim sorun çıkmadı

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Böyle bir şey yok arkadaş ! En başta tek hekimden alınabilir yazdılar.Gittik aile hekimine rapor verdi ama tam seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir ibresini yazmadı.Biz yazamıyoruz sistemde yazanı veriyoruz dedi ki benim gibi oşanlar da olmuş .Dr un tavsiyesi üzerine gittik osgb den aynen bu ibareyi yazdıracak şekilde raporu aldık .Oda tek hekim . Bütün evrakları gönderik ellerine geçti . Şimdi bu yeni açıklama neyin nesi !! Çok basit bişeyi bu kadar karışık hale getirdiler bravo yani !

civil0675
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:24

bnm raporda osgbden evrakları teslım ettım evragı alan baktı hiçbişi demedı ewrak nosu verdı skntı olsa soylerdı heralde

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Anti-Zelzele
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:30

Anladım hocam ..Bugün posta ellerine ulaştı zaten .Bir sıkıntı olsydı ararlardı heralde şu evrağınız uygun değil bunu gönderin diye . Raporda da özellikle o cümle yazılı yani . Sizde osgb den almışsınız zaten r sıkıntı olmamış .Yalnız evrak nosu verdi derken onu anlamadım ?

civil0675, 6 yıl önce

bnm raporda osgbden evrakları teslım ettım evragı alan baktı hiçbişi demedı ewrak nosu verdı skntı olsa soylerdı heralde

civil0675
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:39

Bn elden teslim ettım bos kagıda tarıh sayı bastı evrak nonuz dedı baska bir bılgım yok

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Anladım hocam ..Bugün posta ellerine ulaştı zaten .Bir sıkıntı olsydı ararlardı heralde şu evrağınız uygun değil bunu gönderin diye . Raporda da özellikle o cümle yazılı yani . Sizde osgb den almışsınız zaten r sıkıntı olmamış .Yalnız evrak nosu verdi derken onu anlamadım ?

civil0675
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:42

Yarın arayıp osgb oluyor mu dıye arayıp sormamıza Gerek var mi sizce su tek hekim aile hekimi olucak diye duyuru yazinca kafalar karisti

rufenza, 6 yıl önce

Benim aldığım aile hekimi sistemden çıkan formu aldı . Üzerine eliyle seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir yazıp kaşe paraf yaptı. Bugün elden teslim ettim sorun çıkmadı

Anti-Zelzele
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:46

Sizin raporda da tek hekimin imzası kaşesi mi vardı ?

civil0675, 6 yıl önce

Yarın arayıp osgb oluyor mu dıye arayıp sormamıza Gerek var mi sizce su tek hekim aile hekimi olucak diye duyuru yazinca kafalar karisti

civil0675
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:52

Ewet hocam tek hekim

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Sizin raporda da tek hekimin imzası kaşesi mi vardı ?

Anti-Zelzele
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:56

Aynı durumdayız hocam rapor bakımından .O zaman bir sıkıntı çıkmaz bana da .Teşekkür ederim .

civil0675, 6 yıl önce

Ewet hocam tek hekim

civil0675
Aday Memur
26 Ekim 2017 22:59

Bn yarin bi arayip sorucam

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Aynı durumdayız hocam rapor bakımından .O zaman bir sıkıntı çıkmaz bana da .Teşekkür ederim .

Anti-Zelzele
Aday Memur
26 Ekim 2017 23:10

Hocam Siz zaten elden vermişsiniz yanınızda bakmış incelemiş .Bir sıkıntı olsa derdi heralde bu olmamış diye .Yarın ben de bir arayacağım .

civil0675, 6 yıl önce

Anti-Zelzele
Aday Memur
27 Ekim 2017 09:22

Şimdi aradım sordum .Sorun yok ,zaten bir sıkıntı olsaydı numaranız var size bildirirdik dedi kadın .

civil0675, 6 yıl önce

civil0675
Aday Memur
27 Ekim 2017 16:23

cok saolun hocam ıyı oldu bu

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Şimdi aradım sordum .Sorun yok ,zaten bir sıkıntı olsaydı numaranız var size bildirirdik dedi kadın .

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi