Editörler : E.Kayı Han

Bugrahan Beyim
Yasaklı
18 Temmuz 2019 15:27

olm sen bu kafayla gidersen 65 yaşına kadar beklersin :))) hayırlı beklemeler sana

beklemedekimemur, 5 yıl önce
ukala sensin. herkese laf yetiştirmeye çalışan ezik. sana zorla mı yaptırıyorlar. işi kötülemiş banane diyor. sanane sana giren çıkan var ki gocunuyon. milletin işini burnunu sokma. zoruna gidiyorsa çeneni kapat. sana sigara aldıran kimse adamsan orada ses çıkar. burada lak lak etme . tabi yiyorsa edersin:)))

Bugrahan Beyim
Yasaklı
18 Temmuz 2019 15:55

sana en büyüğünden değen değmiş yavrum sen bence onla bir ilgilen zira kolay çıkacağa benzemiyor muhahhahahaah :D valla senin gibilerin benimle laf dalaşına girmesi için 100 fırın ekmek yemesi lazım :) 65 yaşına kadar yiyemen ama

dimple-89
Aday Memur
18 Temmuz 2019 19:44

arkadaşlar bilecik mübaşirlik ne kadarla kapatır sizce? 78 ile gelme ihtimali var mı?

Firstcareer
Aday Memur
19 Temmuz 2019 19:13

Mübaşirlikle ilgili az paylaşım olmuş keske herkes kac puanla nerelere başvrdgunu söylese

burhan aktay
Aday Memur
20 Temmuz 2019 14:59

Arkadaşlar ben mubasirlik İzmir Bergama başvurdum puanım 70.49 sizce gelir mi????

miralaypatton
Şube Müdürü
20 Temmuz 2019 15:56

mrb arakdaşlar yakında mülakata hak kazanlar açıklanacak. aranızda şimdiden mülakata hazırlanan var mı? varsa önerebileceğiniz kaynak ya da nasıl hazırlanılması konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

mayram
Kapalı
20 Temmuz 2019 16:06

Mübaşirlik tam olarak ne zaman açıklanacak 2 eylül de mı 30 Temmuz 'da mı
miralaypatton, 5 yıl önce

mrb arakdaşlar yakında mülakata hak kazanlar açıklanacak. aranızda şimdiden mülakata hazırlanan var mı? varsa önerebileceğiniz kaynak ya da nasıl hazırlanılması konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

dimple-89
Aday Memur
21 Temmuz 2019 17:12

30 temmuzda mülakata girmeye hak kazananların listesi yayınlanacak. eylül ayında da mülakat olacak

mayram, 5 yıl önce
Mübaşirlik tam olarak ne zaman açıklanacak 2 eylül de mı 30 Temmuz 'da mı

mayram
Kapalı
21 Temmuz 2019 17:21

teşekkür ederim
dimple-89, 5 yıl önce

30 temmuzda mülakata girmeye hak kazananların listesi yayınlanacak. eylül ayında da mülakat olacak

hsnozylmz
Aday Memur
21 Temmuz 2019 20:36

hazirlansan iyi olur dayı amca hala teyze bulmaya bak yoksa bütün sorulara cevap versende bir halt olmaz
miralaypatton, 5 yıl önce

powerraid
Aday Memur
22 Temmuz 2019 19:34

ARKADAŞLAR TOKAT(MERKEZ) MÜBAŞİRLİGE BAŞVURANLAR VAR MI? EN SON KAÇLA KAPATTI? SALI GÜNÜ BAŞVURANLAR BİLEBİLİR BELKİ

Kuzeyyıldızı52
Aday Memur
26 Temmuz 2019 23:30

86,22 İzmir e başvurdum mülakat için çalışan var mı kaynak önerebilir mi ?

ftrharun
Aday Memur
27 Temmuz 2019 00:49

Adiyaman mübaşirlik 76 puan ile basvurdum gelir mi?

Mutikub
Aday Memur
27 Temmuz 2019 03:25

Gereksiz başlık açmamak için buradan yazıyorum. Ben de mübaşirlik için başvurdum . Bir yerde bu alımlarda adalet, infaz koruma ve hukuk gibi bölümlerin öğrenci ve mezunyarının avantajlı olduğu gibi bir şey okudum. Acaba bunun aslı var mı

emrah1511
Kapalı
06 Ekim 2019 21:38

meslek hakkında yorum yapacak olan ?

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi