Editörler : swat3410E.Kayı Han
26 Mayıs 2022 17:04

28.dönem mayıs sonu haziran başı açıklanır iddiasi

Telegram da bir grup, Sayın bakana millet bahçesi açılışında soru yöneltilmiş. Mayıs sonu veya haziran başı açıklanır demiş. Ses kayıtları vs de dinledim. Video da çekmiş çocuk zor duruma düşmesin diye paylasmamislar

26 Mayıs 2022 17:12

Kardaş gözünü seveyim buda trol olmasın :)

Turjela
Şef
26 Mayıs 2022 17:53

Ankara Parkur da paylaşmış. Daha önce de sayın Bakana yöneltilen soru üzerine Mayıs sonunu işaret etmiş diye söylenti vardı. Bu defa gelecek gibi :)

fth0
Aday Memur
26 Mayıs 2022 18:29

Ben gözümle görmeden kulağımla duymadan inanmam ayrıca bu soruyu soran kardeşimiz videoyu paylaşsa nasıl zor duruma düşecek anlamadm . Bu nasıl ülke zihniyete bak bunu paylaşmak suç mu

Emrebey191
Şef
26 Mayıs 2022 19:10

Kardeşim bakanımız video cekmesinden rahatsız olduğu için paylaşmıyor herşeye bir itiraziniz var ne olur inan yani insanlar uğraşıp bir şey sorup paylaşıyorlar ona burun kıvırıyorsunuz gerçekten garipsiniz.

27 Mayıs 2022 00:12

27.donemde olduğu gibi güneşin doğduğu saatlerde bekliyorum açıklanmasıni:)

Tahir Ulukar
Aday Memur
27 Mayıs 2022 00:18

27 Mayıs diye söylentiler var inşallah öyledir hocam ya beklemekten gerçekten bunaldik artık

loveturkishteacher, 2 yıl önce

27.donemde olduğu gibi güneşin doğduğu saatlerde bekliyorum açıklanmasıni:)

27 Mayıs 2022 00:28

İnşallah doğrudur kardeşim ama ben 3-4 Haziran gibi bekliyorum

Tahir Ulukar, 2 yıl önce

27 Mayıs diye söylentiler var inşallah öyledir hocam ya beklemekten gerçekten bunaldik artık

Tahir Ulukar
Aday Memur
27 Mayıs 2022 00:40

Az önce birisi paylaşmis. Bakan Süleyman soyluya farklı yerde biri bir daha sormuş birkaç güne gelicek ilan demis. İnşallah balon haber değildir. Gerçekten inanmak istiyorum insanlara ama bazıları neden yalan haber yapıyor anlamıyorum. Evlenicem sırf şu polislikten ötürü düğün tarihini koyamıyorum. Eğlence için insanların hayalleriyle oynayanlara hakkımı helal etmiyorum

loveturkishteacher, 2 yıl önce

İnşallah doğrudur kardeşim ama ben 3-4 Haziran gibi bekliyorum

nayo2009
Şube Müdürü
28 Mayıs 2022 07:21

Yalandir

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi