Editörler : crops35

Cglyn94
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:23

haber sağlanmış kazandınız mi
Hakan54100, 4 yıl önce
haber geldi komisyon mesaideymis sonuclari yetistirmek icin muhtemelen yarin aciklanacak

Cnnt13
Kapalı
07 Kasım 2019 23:38

Ya ne degisiksiniz adam yardimci oluyo onun altindan bile birseyler ariyosunuz yaziktir ayiptir yapmayın bunu bırakında bir şeyler söylensin ınsanlar korkmadan konuşabilsin ama yok olur mu illa bir şeyler çıkaracaksınız demi

Cnnt13
Kapalı
07 Kasım 2019 23:41

Bi duyum alalım bir şeyler duyalım diye aylardır bekliyoruz duyum aliyo insanlar sirf korktuklari icin cekindikleri icin bu tarz elestirilere maruz kalacaklarini bildikleri icin susuyorlar işte hep sizin gibi insanlar yüzünden gerçekten bazıları hiçbir iyiliği hak etmiyo.

adayı34
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:45

Kime kızdın cennet hanım

Cnnt13
Kapalı
07 Kasım 2019 23:52

Ya ben öküzün altında buzağı arayanlara kızıyorum. Yazılanlara bakarsanız sizde göreceksiniz adam bir şeyler öğrenip yazmış burda diğeri kalkmış diyor ki haber sağlammış kazandınız mı yani adam kazandım dese iyi torpillisin diyecek bukadar olmaz yaa bu kazananların hepsi torpili mi yani olmaz öyle bir sey yeter artik bukadar torpilmuhabbeti biraz umudumuz var onuda yitirmeyelim

Cglyn94
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:57

öncelikle benim Sakarya ile hiç bir bağlantım yok. sadece yorumlara baktım geçtim arkadaşın dediği doğru olunca vay be diyerek yorum yapmak istedim.aklimdan bile geçmedi torpili var yok vs zaten banane benim beklediğim yerler farklı
Cnnt13, 4 yıl önce

Ya ben öküzün altında buzağı arayanlara kızıyorum. Yazılanlara bakarsanız sizde göreceksiniz adam bir şeyler öğrenip yazmış burda diğeri kalkmış diyor ki haber sağlammış kazandınız mı yani adam kazandım dese iyi torpillisin diyecek bukadar olmaz yaa bu kazananların hepsi torpili mi yani olmaz öyle bir sey yeter artik bukadar torpilmuhabbeti biraz umudumuz var onuda yitirmeyelim

Cglyn94
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:59

arkadaşında kazanıp kazanmadigini merak etmiştim bana giren çıkan yok ama size batmış yorumum
Cglyn94, 4 yıl önce
öncelikle benim Sakarya ile hiç bir bağlantım yok. sadece yorumlara baktım geçtim arkadaşın dediği doğru olunca vay be diyerek yorum yapmak istedim.aklimdan bile geçmedi torpili var yok vs zaten banane benim beklediğim yerler farklı

adayı34
Aday Memur
08 Kasım 2019 00:00

Düşüncelerinde haklısın, ama haber sağlammış yazan arkadaşın art niyetle yazmadığını,gerçekçi bilgi ilettiği için o tepkiyi verdiğini düşünüyorm,kazandın mı sorusu da meraktandır sanırım:)

adayı34
Aday Memur
08 Kasım 2019 00:03

Haber sağlammış, benim de içimden geçmişti yazmak,adam sallamamış yani

Cnnt13
Kapalı
08 Kasım 2019 00:09

Bana kalırsa haddini bilerek yorum yap ben burda hakaret icerikli tek birşey yazmadım iyi niyetli biri olduğunu ve iyi niyetinle yazmadığını düşünürüm düşünüyorum da zaten iyi biri olsan edep çerçevesi icinde yorum yapardın

Hakan54100
Aday Memur
08 Kasım 2019 01:12

evet kazandim :) çok mutluyum sizede nasip olur inşallah
Cglyn94, 4 yıl önce
haber sağlanmış kazandınız mi

Hakan54100
Aday Memur
08 Kasım 2019 01:33

haber alinca yazarim mutlaka
Betkar, 4 yıl önce
İkm ne zaman açıklanacak acaba ? Bilginiz var mı?

ftmcn55
Aday Memur
08 Kasım 2019 02:34

Adliyenin duyurular kısımımda göremedim link paylaşır mısınız? Bizde bakalım

Hakan54100
Aday Memur
08 Kasım 2019 03:31

mobilde problem var masaustunden görülüyor sadece
ftmcn55, 4 yıl önce
Adliyenin duyurular kısımımda göremedim link paylaşır mısınız? Bizde bakalım

Cglyn94
Aday Memur
08 Kasım 2019 11:56

hayırlısı olsun Kardeşim darısı bizim başımıza
Hakan54100, 4 yıl önce
evet kazandim :) çok mutluyum sizede nasip olur inşallah

Cglyn94
Aday Memur
08 Kasım 2019 12:02

senin düşüncen sana kalsın öyleyse. bu foruma binlerce insan giriyor onların hicbirinin aklına gelmiyor da , Sadece senin mi aklına geliyor. kişiye göre davranıyorum ben yargısız infaz yapcan sonra bide edep diyorsun burda
Cnnt13, 4 yıl önce

Bana kalırsa haddini bilerek yorum yap ben burda hakaret icerikli tek birşey yazmadım iyi niyetli biri olduğunu ve iyi niyetinle yazmadığını düşünürüm düşünüyorum da zaten iyi biri olsan edep çerçevesi icinde yorum yapardın

emreakdogan54
Kapalı
08 Kasım 2019 15:42

Sakarya adliyesi sonuçları açıkladı. bilginize arkadaşlar

Betkar
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:11

Arkadaşlar ikm için duyum alanınız var mı ne zaman açıklanır acaba?

Mubasir54
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:54

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Hayırlı Uğurlu olsun. Allah muvaffak etsin. Allah utandırmasın. Evrak tesliminden sonra başka bir işlem yapıldı mı ? Sözleşmeye imza attınız mı, eğitimdeyken maaş verecekler mi ? Sakarya adliyesini kazanamadım. Ben de kocaeli sonucunu bekliyorum. Allah herkese gönlüne göre iş versin. Kazanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi