Editörler : F16 Gökçen
13 Haziran 2013 17:01

Kasık ağrısı hamilelik belirtisi olabilirmi?

4 yıllık evliyim. 2 yıldır korunmuyoruz eşim ile birlikte doktora gittik hiç bir sorun yok dedi. Her ay hamilemiyim diye test alıyoeum ama hamile olmadığımı öğreniyorum.Geçen ay tekrar doktora gittim hiç bir şeyin yok kendiliğinden hamile kalabilirsin yumurtlama günlerini takip et dedi. Geçen ay 11 nde adet olmuştum bu ay adet olmadım. Ama 2 gündür kasıklarım inanılmaz ağrıyor sanki ama aet olavağım için mi yok sa hamilelik belirtisimi bilemiyorum. Bu konuda bilgisi olan yada benimle aynı durumu yaşayan var mı? Gebelik testini henüz almak istemiyorum negatif çıktığı zazan çok üzülüyorum ve inanın psikolojim bozuluyor. Hanımlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın. Yada içimizde bu konuyla ilgili dr var ise yazabilir mi??Şimdiden çok teşekkürler.

duvar-duvar
Yasaklı
15 Haziran 2013 22:18

olabilir,ya da hamileysen bile 2-3 gün sürecek bir kanama bile olabilir.buna yerleşme kanaması diyorlar.moralini bozma.ama olurda hamıle değilsen de seni heveslendirmek istemem.hayırlısı olsun, inşallah hamilesindir.

gebelik testi 1 hafta sonra net sonuç verir,2-3 gün geçmişse negatif çıkar beklemende fayda var

dogru dogruysa eger
Müsteşar
17 Haziran 2013 18:15

Bu ay veya önümüzdeki ay hamilelik durumu söz konusu olabilir, şimdiden hayırlı olsun:)

11 Temmuz 2013 11:42

genelde yumurta çatlarken kasıkta ağrı olabilir..herkesin gebelik belirtileri farklı olur.. bir süre daha bekle test yap..adet ağrısı da olabilir

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi