Editörler : Pangaea
«101112131415161718192021»

feryg
Kapalı
17 Ekim 2018 08:45

bende 7 ağustosta verdim evrakları ankara dışındayım servis için aranmadım

HakMuhammedAali
Kapalı
17 Ekim 2018 09:15

feryg soruşturma sürecinizi sorguladiniz mı emniyetten telefondan arananlar soruşturması erken bitenler olabilir mi sizce? çünkü ankarada ikamet edenlerden aranan olmamış sanırım ama şehir dışı arananlar var

legastra
Aday Memur
17 Ekim 2018 09:24

Bende ankara dışından.Polis ağustos sonu aradı soruşturma için, srvis içinde eylül başında aradılar.

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 09:28

Arkadaşlar net bir şekilde daha önce de ben dahil bir kaç arkadaş belirtti. Servis için SADECE ve İDARE'den arayan yetkilinin de belirttiği gibi Ankara dışında ikamet edilenler arandı Süreç devam ediyor dedi.

Polisin ikamet ettiğiniz yere gelip gelmediğini bilmeye / öğrenemeyebilirsiniz. Adli sicil kaydı istenip formu imzaladıysanız gereken çoktan yapılmıştır. arada 1 hafta oynar çok çok. Sürece bakarsak heran açıklanabilir diyorum. Benim bundan öte tahminim de yok bu hafta açıklanması gerekiyor belki 1 hafta sonra ama daha uzarsa bilmediğimiz başka birşey vardır (Bakanlık onayı uzun sürebilir ama bu kadar sürmemeli çünkü YTE 01 alımında 60 kişi alındı yani 600 kişi mülakata girdi 70-80 günde açıklandı siteden kontrol edebilirsiniz. bizim alımlarda 1700 kişi mülakata çağrıldı ama sadece bizim birimde bile 40/28 kişi geldi. Zaten bence adli sicil belgesi istenenler mülakatta elenenler olamaz. ama kesin kazanmış da diyemem bu önemli!)

HakMuhammedAali, 6 yıl önce
feryg soruşturma sürecinizi sorguladiniz mı emniyetten telefondan arananlar soruşturması erken bitenler olabilir mi sizce? çünkü ankarada ikamet edenlerden aranan olmamış sanırım ama şehir dışı arananlar var

HakMuhammedAali
Kapalı
17 Ekim 2018 10:26

synax güvenlik soruşturmasında evrak en son ilçe emniyete geliyormuş adres teyidi için il güvenlik şube soruşturmayı tamamlıyor polisler eve gelmeden seni aramaları normal değil mi? ilçe emniyet sadece adres teyidi yapıyor. senin dusunccene gore ekim başından beri bugun yarin aciklanir diyorsun sonuçlar toplu açıklandığı için daha evrakları ilçe emniyete gelmeyen bir çok kişi var bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 10:41

Polis kontrol edip gittikten 10 gün kadar sonra arandım. Emniyete giden evraklar ve süreçleri 6-7-8 Ağustostan buyana hala işleme alınmadığını düşündüren ne size? ben buğüne kadar yaptığım yorumlarda başımdan geçen süreçleri tarihleriyle yazdım ve yorum ekledim şahsen şu zaman açıklanır gibicesine... Nedir sizin bu yorumlara kafayı takmanız anlamadım gitti... Tekrar tekrar aynı şeyleri yazıyorumBaşvuru - 29 Mart

Mülakat Daveti - Mayıs Sonu

Mülakat - 13 Temmuz

Güvenlik Formu başvurusu - 6-7-8-9 Ağustos bildiğim

Polisin oturduğum siteye gelmesi tam 20-25 gün kadar sonra (artık tarihleri hatırlamıyorum)

Servis için arandım - 9 Eylül Öğlen 11 - 12 arası

Adli sicil belgelerinin Emniyete gidip gelme süresi formların veriliş tarihine göre bakarsak : 70 - 72 gün olmuş...

Arkadaş, MAM ve YTE ye alınan (YTE01 de 60 kişi * 10 katı aday 600 kişi) bunlar 70 -88 gün arasında açıklandı... Hangi evrak 2 ayda emniyete girip çıkmaıd OHAL de yok! ya evraklar geldi gitti o bana birşey gelmedi diyenlerin haberi yok. / söylenmedi .. . Ya da sadece Bakanlık onayını bekliyoruz. Orda 5 yıl çalışan birisinin blogunda şu yazıyor. 2 ayrı kurum bakıyor soruşturmaya diye yani Emniyet dışında gerekli durumlarda Bakanlık ayrıca soruşturuyormuş..... Şimdi anlaşılmıştır umarım.

Hakkımızda hayırlısı..

HakMuhammedAali, 6 yıl önce
synax güvenlik soruşturmasında evrak en son ilçe emniyete geliyormuş adres teyidi için il güvenlik şube soruşturmayı tamamlıyor polisler eve gelmeden seni aramaları normal değil mi? ilçe emniyet sadece adres teyidi yapıyor. senin dusunccene gore ekim başından beri bugun yarin aciklanir diyorsun sonuçlar toplu açıklandığı için daha evrakları ilçe emniyete gelmeyen bir çok kişi var bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

06h06
Aday Memur
17 Ekim 2018 10:56

tübitak sitesinde başvurular bölümü hata veriyor...

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 11:02

bende açılıyor sorunsuz

06h06, 6 yıl önce

tübitak sitesinde başvurular bölümü hata veriyor...

06h06
Aday Memur
17 Ekim 2018 11:03

There was an unexpected error within the system. Please try again later. Thanks for your concern (Sistem içinde beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. İlginiz için teşekkürler) yazıyor giremedim bi türlü.sıkıntı benim hatta galiba

SynaxError, 6 yıl önce

bende açılıyor sorunsuz

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 11:21

Tlf ile ulaşabildiniz mi? son günlerde

06h06, 6 yıl önce

There was an unexpected error within the system. Please try again later. Thanks for your concern (Sistem içinde beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. İlginiz için teşekkürler) yazıyor giremedim bi türlü.sıkıntı benim hatta galiba

gobeklitepe
Kapalı
17 Ekim 2018 11:36

Ek bilgi,artık güvenlik şube değil de terörle mücadele birimi güvenlik soruşturmalarına bakıyor dedi polis bir arkadaşım.

SynaxError, 6 yıl önce

Polis kontrol edip gittikten 10 gün kadar sonra arandım. Emniyete giden evraklar ve süreçleri 6-7-8 Ağustostan buyana hala işleme alınmadığını düşündüren ne size? ben buğüne kadar yaptığım yorumlarda başımdan geçen süreçleri tarihleriyle yazdım ve yorum ekledim şahsen şu zaman açıklanır gibicesine... Nedir sizin bu yorumlara kafayı takmanız anlamadım gitti... Tekrar tekrar aynı şeyleri yazıyorumBaşvuru - 29 Mart

Mülakat Daveti - Mayıs Sonu

Mülakat - 13 Temmuz

Güvenlik Formu başvurusu - 6-7-8-9 Ağustos bildiğim

Polisin oturduğum siteye gelmesi tam 20-25 gün kadar sonra (artık tarihleri hatırlamıyorum)

Servis için arandım - 9 Eylül Öğlen 11 - 12 arası

Adli sicil belgelerinin Emniyete gidip gelme süresi formların veriliş tarihine göre bakarsak : 70 - 72 gün olmuş...

Arkadaş, MAM ve YTE ye alınan (YTE01 de 60 kişi * 10 katı aday 600 kişi) bunlar 70 -88 gün arasında açıklandı... Hangi evrak 2 ayda emniyete girip çıkmaıd OHAL de yok! ya evraklar geldi gitti o bana birşey gelmedi diyenlerin haberi yok. / söylenmedi .. . Ya da sadece Bakanlık onayını bekliyoruz. Orda 5 yıl çalışan birisinin blogunda şu yazıyor. 2 ayrı kurum bakıyor soruşturmaya diye yani Emniyet dışında gerekli durumlarda Bakanlık ayrıca soruşturuyormuş..... Şimdi anlaşılmıştır umarım.

Hakkımızda hayırlısı..

HakMuhammedAali
Kapalı
17 Ekim 2018 12:12

güvenlikşube; terörle mücadele, asayiş ve diğer emniyet birimleriyle yazışarak kişi hakkında bilgi toplar güvenlik soruşturmasını yapma görevi güvenlik şube ye aittir. bakanlık veya valilik soruşturmayı emniyete istihbarata yada jandarmaya yaptırır.

infiniteloop
Aday Memur
17 Ekim 2018 12:16

Merhaba arkadaşlar , burayı tesadüfen buldum. 13 temmuzda mülakata , 6 ağustosta ise güvenlik soruşturması için evrak teslim etitm.Ankara dışında yaşıyorum. Onun haricinde servis için aranmadım.

Ref Kodu:SAGE.T.2018-1.BİBGB01

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 13:24

Aramıza hoşgeldin :) beklemeye devam :) Hakkımızda hayırlısı diyoruz

infiniteloop, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar , burayı tesadüfen buldum. 13 temmuzda mülakata , 6 ağustosta ise güvenlik soruşturması için evrak teslim etitm.Ankara dışında yaşıyorum. Onun haricinde servis için aranmadım.

Ref Kodu:SAGE.T.2018-1.BİBGB01

feryg
Kapalı
17 Ekim 2018 14:10

Hakmuhammed, synax , ve diğer arkadaşlar ilk önce hakımızda hayırlısı olsun. Şunu anlayamadım ankarada oturanlar aranmadı diye acaba ankaradakiler niye aranmadı belki onlar da farklı adresten servise binecek güzergah değişikliği yapacaklar. Ben ankara dışındanım bende aranmadım ankara içinde oturanlarda aranmadı kesin bu konuda tam ve kesin bilgisi olan varmıki ağustos 7 gibi evrak teslim ettim 2-3 hafta sonra sivil memur araştırma yapmış fakat aranmadım herkes için hayırlısı artık bekleyip görecez

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 14:26

Şimdi bu konuda buradaki arkadaşlar hiç bir şekilde net bilgi veremeyecektir. Sonuçta kara kutu gibi sadece başımızdan geçenleri söyledik. Ama şimdi Tübitak gibi bir kurum İK prosedürüne göre sadece Ankara dışını aradığını düşünürsek başka bir yerden servisle gelme durumunuz (taşınma gibi) varsa çok çok alım olduktan sonra İDARE'ye bildirdiğinizde bir şekilde boş olan servise kaydırma yapılabilecektir diye düşünüyorum. Bence çok fazla kafanızı takmayın bu konuya inşallah açıklanır alımımız olursa gerisi çözülür.

feryg, 6 yıl önce

Hakmuhammed, synax , ve diğer arkadaşlar ilk önce hakımızda hayırlısı olsun. Şunu anlayamadım ankarada oturanlar aranmadı diye acaba ankaradakiler niye aranmadı belki onlar da farklı adresten servise binecek güzergah değişikliği yapacaklar. Ben ankara dışındanım bende aranmadım ankara içinde oturanlarda aranmadı kesin bu konuda tam ve kesin bilgisi olan varmıki ağustos 7 gibi evrak teslim ettim 2-3 hafta sonra sivil memur araştırma yapmış fakat aranmadım herkes için hayırlısı artık bekleyip görecez

kananki
Kapalı
17 Ekim 2018 15:17

Telefonlara bakan yok maalesef:)

SynaxError, 6 yıl önce

Tlf ile ulaşabildiniz mi? son günlerde

SynaxError
Kapalı
17 Ekim 2018 15:35

Harika :D beklemeye devam

kananki, 6 yıl önce

Telefonlara bakan yok maalesef:)