Editörler : swat3410E.Kayı Han
22 Haziran 2022 01:14

Kayseri pomem hakkında
(28.dönem )Kayseri pomemi asil olarak kazanmış bulunmaktayım devrelerim özelden ulaşabilirler Instagram aydnapo. Ust devrelerimizden kayseride okumuş olan var ise tecrübelerini aktarabilir mi acaba.

İbrahimyonetici
Aday Memur
25 Haziran 2022 18:31

Berbat

aydnapo08
Aday Memur
25 Haziran 2022 18:38

Harbi mi. Ne açıdan?
İbrahimyonetici, 2 yıl önce

Berbat

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 08:18

Başta öğrenciler, komserler.Çarşı izni vermeyen sayın müdür:). Eğitim desen çok afaki bir eğitim yok.ama piskolojikmen çok yoruyolar.Sürekli sınıfta tutuyolar.Nöbet cezası yemeyen yoktur hemen hemen.Bir kişi hata yapsa herkes ceza alıyor. Yarım saat yada 1 saat yemek sırası. Traş tuvalet sırası. Hijyen 0.bir oda da 16 kişi kalıyor.bazı odalarda sayı az. 2 haftanelere git gel işlemi. Tek avantajı zaman hızlı geçiyor:) Şafağı bu şekilde bitirirsin

aydnapo08
Aday Memur
26 Haziran 2022 12:32

Çok teşekkür ediyorum kıymetli üst devre:) son bir soru sorayım Telefon mevzusuna imtiyaz tanınıyor mu ?

Başta öğrenciler, komserler.Çarşı izni vermeyen sayın müdür:). Eğitim desen çok afaki bir eğitim yok.ama piskolojikmen çok yoruyolar.Sürekli sınıfta tutuyolar.Nöbet cezası yemeyen yoktur hemen hemen.Bir kişi hata yapsa herkes ceza alıyor. Yarım saat yada 1 saat yemek sırası. Traş tuvalet sırası. Hijyen 0.bir oda da 16 kişi kalıyor.bazı odalarda sayı az. 2 haftanelere git gel işlemi. Tek avantajı zaman hızlı geçiyor:) Şafağı bu şekilde bitirirsin

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 12:58

Okulun son 3 haftası 5 kişi android telefon sokmaya çalıştı tellerin ordan. Kamera görüntüleriyle yakalandılar. 3 hafta boyunca süründük full yürüyüş yaptık sırf telefon mevsunda. Ama ben yakalatmam diyorsan getir.hastane zamanlarında sokabilirsin dönüşte arama yapmıyolar. Odalara çok nadir giriyolar. Odalarda kullanırsının. İşinin bittiği zaman dolabın içindeki giysilerin cebine koy.dolap kontrolü yapıyolar ama giysileri kurcalamıyolar. Şarz için powerbank al. Şarzda yakalatırsan o gitsin.diğer tuşlu telefon istediğin gibi kullan.alternatif olarakta tuşlu internete giren telefonlar var onları sokabilirsin bir şey demiyolar.

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 13:07

Android Yakalatırsan rapor alıp okuldan atılma durumun bile var.Sayın müdürün insiyatifine kalmış.Orda kurallar işliyor:)

aydnapo08
Aday Memur
26 Haziran 2022 13:40

Eyvallah çok teşekkür ediyorum tekrardan Kafama takılan bi durum olursa özelden rahatsız edebilir miyim üst devrem:)

Android Yakalatırsan rapor alıp okuldan atılma durumun bile var.Sayın müdürün insiyatifine kalmış.Orda kurallar işliyor:)

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 14:33

İstediğin zaman burdanda yazabilirsin farketmez

Furkan4480
Aday Memur
26 Haziran 2022 15:41

Hocam hastanelerde durum nasıl fazla eleme yapıyorlar mı ufak tefek detaylara takılıyorlarmı acaba ?

İstediğin zaman burdanda yazabilirsin farketmez

Subarur
Kapalı
26 Haziran 2022 15:58

İbrahim kardeş, 05072245949 bu numaraya wp üzerinden mesaj atabilir misin bi sorum olacaktı

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 18:09

Detaya bakmıyorlar çok fazla inceleme yok önemli olan kan ve idrar tahlili bunlardan çok elenen oluyor

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 18:12

Sorularınız her türlü iletebilirsiniz arkadaşlar.Özel olarak wp vs her türlü iletişim sağlarım

aydnapo08
Aday Memur
26 Haziran 2022 18:29

Çok ta rahatsız etmek istemiyorum ama bi soru daha sorayim. Banyo nasıl oluyor her gün duş alabilme gibi bir imkan var mı ve saç kurutma makinesi götürmemiz yasak mı?

Sorularınız her türlü iletebilirsiniz arkadaşlar.Özel olarak wp vs her türlü iletişim sağlarım

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 18:32

Her gün var. Saç kurutma traş makinesi vs getirebilirsiniz

aydnapo08
Aday Memur
26 Haziran 2022 18:34

Eyvallah teşekkürler

Her gün var. Saç kurutma traş makinesi vs getirebilirsiniz

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 19:18

İstediğin kadar soru sorabilirsin kardeşim. Oraya giderken sıkıntı çekmeyin. Mesala intibakta sivil eğitim göreceksiniz. Üstünüz felan eski olsun. Çünkü toz olcak. Onun dışında bir iki sivil giysi getirin

aydnapo08
Aday Memur
26 Haziran 2022 19:23

Götüreceğimiz giysiler Siyah renk mi olmali peki pantolon esofman tisort falan

İstediğin kadar soru sorabilirsin kardeşim. Oraya giderken sıkıntı çekmeyin. Mesala intibakta sivil eğitim göreceksiniz. Üstünüz felan eski olsun. Çünkü toz olcak. Onun dışında bir iki sivil giysi getirin

İbrahimyonetici
Aday Memur
26 Haziran 2022 20:53

Siyah alsan daha garanti ama yoksada mecburen diğer renkler.siyah renk olması bu açıdan önemli

makbule ak
Kapalı
26 Haziran 2022 20:58

merhaba kişinin dosyasında sözlüden kaç aldığı yazıyor mu

Berbat

İbrahimyonetici
Aday Memur
27 Haziran 2022 10:11

Merhaba. Tahminim Sizin verdiğiniz dosya değilde Onların önündeki listeye göre puan belirleme var.Sonradan kişinin dosyaya katıyorlarmı onu bilmiyorum

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi