Editörler : swat3410
18 Şubat 2019 23:18

Bilgisi olan yardımcı olsun
2014 yılında Hakkari iline atandım 2016 yılında ilk şarkı bitirerek Elazığ iline atandım ama Hakkari ili 3 yıl oldu ve durdurma vererek Hakkari ilinde kaldım ikinci şark 24 haziranda doluyor bana 2019 batı tercih butonu açılmadı dilekçe yazdım daire ye sorum bana tercih butonu açılır mı yada çevirme yaparak Batı'ya gidebilir miyim yoksa Elazığ'a kesin gitmeli miyim bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi??

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 00:13

Yönetmelikte kesintisiz ikinci bölgede sürenin iki katı kalan personel ikinci şarkını tamamlamış sayılır diyor ben 24 Haziran 2019 dolduruyorum Hakkari'de

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 03:54

Güncel

Eski Açık
Memur
19 Şubat 2019 05:36

gardaş tayininin çıktığı yeri değiştiremiyorsun. nereye çıktıysa gidip 2/3 süresini doldurduktan sonra başka bir ile tayin isteye biliyorsun. bu il neresi olursa olsun. ister batı ister doğu

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 08:36

Atama yönetmeliğinde kaçıncı madde
19 Şubat 2019 11:41

bizzat bu yazdığın olayın tersine şahit olan birisi olarak beni çok güldürdün arkadaş.Emniyette İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOKTUR.Sen yeter ki adamını bul.

Eski Açık, 5 yıl önce

gardaş tayininin çıktığı yeri değiştiremiyorsun. nereye çıktıysa gidip 2/3 süresini doldurduktan sonra başka bir ile tayin isteye biliyorsun. bu il neresi olursa olsun. ister batı ister doğu

19 Şubat 2019 11:49

2/3 diye bişey kalmadı artık kardeş , yönetmelikten kaldırdılar onu.Şehrin görev süresinin tamamını yapacaksın.Ha mazaret tayinleri başka onda da sağlam mazeretin olması lazım.

Eski Açık, 5 yıl önce

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 12:04

Ben 3. Şark mı yapacağım orda anlamadım
19 Şubat 2019 13:06

2016 yılındaki tercihlerin arasında Elazığ ili varsa mecburen Elazığ iline gideceksin kardeş.Evet 3.şarkı yapacaksın ama kendin istemişsin zaten Elazığ'ı .

Yesugay
Şube Müdürü
19 Şubat 2019 13:07

Şu durumda Elazığ gideceksin orada başlama yapacaksın ardından personel daireye yaz büyük ihtimalle ç dilekçeniz kabul ederler batı ataması yaparlar ama emniyette ne olur bilmem.

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 15:57

31.12.2019 tarihine kadar Elazığ'a gidersem oradan tayin olamaz miyim Elazığ süresi kadar kalmam gerekmez dir inş

Hakan caner
Aday Memur
19 Şubat 2019 17:30

Güncel
19 Şubat 2019 20:40

Kardeş Elazığ'a gideceksin ve Elazığ'ın süresi kadar orada görev yapacaksın.Emniyet Teşkilatı atama yönetmeliğindeki mazaret sebeblerinden birisi varsa mazeret tayini isteyebilirsin onun dışında Elazığ merkezdeysen 6 yıl ilçelerine gidersen 5 veya 4 yıl oradasın.Bunun başka alternatifi yok.Mazeret tayini istemek için ise

- Elazığ'da tedavi edilmeyecek bir hastalık

- Elazığ'da boşanman

- Eş durumu veya Öğrenim durumu

Başka çare yok.Ha torpil dersen yönetmelikte öyle bişey yok.

Eski Açık
Memur
19 Şubat 2019 21:18

doğrudur gardaş. ben bildiğimi yazdım. 2,5 senedir açıktayım. bu süreçte herşey değişmiş olabilir. torpil konusuna gelirsek de zaten yazan arkadaşın böyle bir olasılığı varsa buraya yazmasına bile gerek yoktu diye düşünüyorum. sadece emniyette değil her yerde torpil ilk sırada. mazeret tayini isteyenden bile.

mesela benim şu anda bulunduğum ilde birisi, 2. şarkına gelmişti benimle birlikte. geldikten sonra geçici görevle trabzına tayini çıktı. hala geçici görevli trabzonda. bu sene ya da seneye şarkını da bitirmiş olacak trabzonda. Allah selametlik versin. ben o abiye bişey diyemem. bizim DÜZEN böyle... vesselam.

yozgatli1986, 5 yıl önce

2/3 diye bişey kalmadı artık kardeş , yönetmelikten kaldırdılar onu.Şehrin görev süresinin tamamını yapacaksın.Ha mazaret tayinleri başka onda da sağlam mazeretin olması lazım.

Hakan caner
Aday Memur
20 Şubat 2019 11:18

Benim anlamadığım nokta 2. Ve 3. Şark gönüllülük esası değil mi ? Ben yapmak istemiyorum zaten orayı da 2. Şark hizmetini 2. Kez yapmak için seçtim Hakkari'de tamamladım niye tekrar oraya gideyim anlamadım

Hakan caner
Aday Memur
20 Şubat 2019 17:32

Güncel

Hakan caner
Aday Memur
21 Şubat 2019 16:31

Güncel
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler