Editörler : E.Kayı Han
«171819202122232425262728»

nabersin
Aday Memur
24 Mayıs 2018 23:20

Arkadaşınız sadece ankesörle alakalı mı mahkemesi var başka bir iddia var mı?

Barışması, 6 yıl önce

Inan bizzat tanıdığım 3 kisi var hakkında şimdiye kadar aciga alinmadi. Mahkemesi olanlar alınıyor.. ancak hakkinda itirafci ve ankesör olayi varsa mutlaka aciga alınıyor. Tabi en son aciga alma furyasında herkesin savcılıkta aldigi ifadelere gore yapıldı. Haziran ayında bu ankesörden mahkemelik olan tanıdığım var eger sonuç cikarsa buraua yazacağım

Barışması
Kapalı
24 Mayıs 2018 23:30

Evet sadece ankesör ve kontorlü tl

Nedesembilemedimki
Aday Memur
24 Mayıs 2018 23:54

benim tanıdiklarimda var yılbaşından önce gözaltı olup sonra ggu olmayan ama yılbaşından sonra kuvvet hic acımıyor direk uzaklaştırıyor yılbaşından önce gözaltı olanlarda birşey yok şimdilik bildiğim

HaKk12
Aday Memur
25 Mayıs 2018 00:06

Benim acimdanbir olay gerceklesti, soylemistim gorevr devam ettigimi.. Bu olaylardan sonra beylik tabancasina el koyuluyor, bgun beylik tabancamin ustundeki hukuki durumun kalktigini ve alabilcegimi soylediler bir anda degil kademe kademe bseyler benk acimdan otruyor. Bende sadece ankesor vardi

nabersin
Aday Memur
25 Mayıs 2018 00:14

Tam olarak neler yaşamıştınız hakkınız daki idda neydi sanırım ankesörle alakalı iade olan tek kişi siz varsınız biraz aydınlatırsanız

HaKk12, 6 yıl önce
Benim acimdanbir olay gerceklesti, soylemistim gorevr devam ettigimi.. Bu olaylardan sonra beylik tabancasina el koyuluyor, bgun beylik tabancamin ustundeki hukuki durumun kalktigini ve alabilcegimi soylediler bir anda degil kademe kademe bseyler benk acimdan otruyor. Bende sadece ankesor vardi

HaKk12
Aday Memur
25 Mayıs 2018 00:17

Birkac sayfa onceki mesajlarda aciklamistim , gozalti, tutukluluk adli kont oldu, ggu yada aciga alma olmadi , işe devam ediyorum, simdi silahim geri verildi cok sukir darisi tum masumlarin basina insAllah
25 Mayıs 2018 01:08

Arkadaslar bizzat tanidigimiz 3 kisi var..3 ay ggu kalip da hic bir adli islem yasamadan gorevine donen..Insallah bu gruptan oluruz..Tabi benim dedigim KKk dan..

S.g.
Kapalı
25 Mayıs 2018 02:33

avukata gerek yok bence. ilk mahkemede çıkarıyorlar. şehre göre tutukluluk süresi değişiyor.
blackhawkemrah, 6 yıl önce

Benimde abim 9 gündür gözaltındaydı bugün mahkemesi oldu aynı suçlamalardan çoğu denetimli serbest kalırken abim tüm iddiaları red etti işin tuhaf tarafı suçlama yok 10 yılda farklı tarihlerde cvpsız çağrı yada 3 5 saniyelik aramalar tutuklandı....şimdi iyi bir avukat arıyoruz ayrıca 1 haftalık itiraz durumu var cmk avukatı ve diğer avukatlar böle bir tutuklama olamaz diyorlar dosya gizliliğinden ulaşamıoruzda ne kadar sürer tutukluluk bilgi verirseniz tertemiz bir insanı emekliliği gelmiş olmadık şekle soktular bizi ramazan ayında kahrettiler

Sabır35
Şef
25 Mayıs 2018 17:28

Eşim aralık ayında gözaltına alınmıştı ankesor olayından serbest kaldı bir kac gün sonra çıkan 695 khk sinda ismi vardı ihraç oldu belki amiri baska olsa şuan açıkta bekleyecekti bu adaletsizlik niye.. Resmen ismini yetistirdiler o khk ya ben bunu anlıyorum artık 5 ay oldu hic bi gelişme yok zaten takipsizlik vs nekadar sürede verilir acaba gerçi bu olaydan takipsizlik alan var mı bilmiyorum ama bi ümit işte beklemek insani yıpratıyor rabbim bütün masumların görevine donmesini nasip etsin.
Nedesembilemedimki, 6 yıl önce
benim tanıdiklarimda var yılbaşından önce gözaltı olup sonra ggu olmayan ama yılbaşından sonra kuvvet hic acımıyor direk uzaklaştırıyor yılbaşından önce gözaltı olanlarda birşey yok şimdilik bildiğim

cnn58
Aday Memur
25 Mayıs 2018 18:11

Her kurum ayri bir sey yapiyor sanirim.ayni olaydan tutuklananda var,ihrac olanda var,ggu olanda var açığa alinanda var .ggu olup kac aydir gozalti olmayanda var.benim esim ggu oldu 2 3 gun sonra gozalti oldu ve ardindan tutuklandi.mahkeme ne zaman olur sinuc ne olur merak icindeyiz.umarim sucu olmayanlar bir an once bu lekeden aklanır.

Sabır35, 6 yıl önce
Eşim aralık ayında gözaltına alınmıştı ankesor olayından serbest kaldı bir kac gün sonra çıkan 695 khk sinda ismi vardı ihraç oldu belki amiri baska olsa şuan açıkta bekleyecekti bu adaletsizlik niye.. Resmen ismini yetistirdiler o khk ya ben bunu anlıyorum artık 5 ay oldu hic bi gelişme yok zaten takipsizlik vs nekadar sürede verilir acaba gerçi bu olaydan takipsizlik alan var mı bilmiyorum ama bi ümit işte beklemek insani yıpratıyor rabbim bütün masumların görevine donmesini nasip etsin.
25 Mayıs 2018 18:51

Adaletin yanlış tecellisi sadece ankesörlü telefon olayıyla ilgili bir durum değil maalesef.Daha önce yazmamıştım ama şöyle yazayım benim abim 15 temmuzdan önce hava kuvvetlerinde pilot olarak görevliydi.Geçen 1 hafta içinde mahkemesi oldu.7 ay tutukluydu.Tutuklanmasına gerekçe olan ifade tam iki satırdı.Bir tane mahrem imam abim hakkında şöyle demiş:Hatırladığım kadarıyla İbrahim isimli şahıs beni birileriyle tanıştırdı.Tanıştığım kişinin ismini bilmiyorum,eşgalini tarif edemiyorum,nerede çalıştığını bilmiyorum,asker olup olmadığınıda bilmiyorum ama KOMda gösterilen bu fotoğraf benim gördüğüm kişiye benziyor bu kişi belki dedi ve abim bu ifadeyle aylarca cezaevinde kaldı.Sonra bu imam geldi dediki benim gördüğüm kişi bi olamaz çünkü o en az 1.85 boylarındaydı ama bu şahıs 1 74-1.75 boylarında dedi.Sonra polis tutuklanacaksın demiş buna oda bu olabilir diye fotoğraf teşhisi yapmış.Yinede mahkeme başkanı hakim dediki;senin alakan olmasa senin ismini vermezdi bu işten böyle kolay kurtulamazsın.sen piotsun sana uygun bir suç ve tanık ben bulurum merak etme mealindeki laflarla duruşmayı 6 ay sonraya erteledi.Eğer şu mübarek ramazanda yalan söylüyorsam dilim kopsun ama bu olayı gözlerimle görmesem vallahide,billahide inanmazdım.Bu süreç hakikaten çok zor allah herkesin yardımcısı olsun.

Sabır35
Şef
25 Mayıs 2018 19:22

Yazık günah insanları ne hale soktular belkiler olabilir ler le suçlu ilan ediyorlar insanları rabbim sonumuzu hayr etsin...

fuksel
Aday Memur
26 Mayıs 2018 10:50

Ankara da ankesörlu den gözaltına alınan deniz kuvvetleri ya da herhangi bir kuvvetten tanıdığı olan var mı acaba sosyal medya da işkence haberleri dolaşıyor da olayın aslı nedir bilen var mı

fuksel
Aday Memur
26 Mayıs 2018 17:05

Arkadaşlar yakın zamanda Ankara da gözaltına alınan yakını var mi

fuksel
Aday Memur
26 Mayıs 2018 21:25

Niye kimse cevap yazmıyor anlamış değilim

nabersin
Aday Memur
26 Mayıs 2018 21:35

Yok herhalde kimsenin hocam

fuksel, 6 yıl önce

Niye kimse cevap yazmıyor anlamış değilim

Alpinestars
Şube Müdürü
26 Mayıs 2018 22:33

Demekki tanıdığı Yok hocam ondan kimse yazmıyor. İşkence iddialarına inanmayın. Bu ülkede darbe yapan şerefsizlere yapıldı o. Onların yüzünden bu haldeyiz zaten. Şimdilerde gözaltına alınan herkes şüpheli sıfatıyla alınıyor. Darbeciler direk suç üstü yaptılar.
26 Mayıs 2018 23:22

iskence iddialarina inanmayin öyle bir sey yok

26 Mayıs 2018 23:28

Aleykum.selam kkk personeliyim 20 martta ankesorlu telefondan arandigim gerekcesi ile ggu aldim 1 bucuk aylik bekleme surecininn ardindan gecen hafta 6 gunluk.gozalti surecsi yasadim elimde bu orgutle alakam.olmadigina dair kanitlar vardi sicilimin bozuk olmasin orgut tarafindan mobbinge ugramam vs. savci bey masumiyetime inandi pismanliktan yararlanacak birsey olmadigi kararini verdi denetimsiz serbest birakildim sonrasida savciliktaki ifademi birligime verdim amirin istedigi uzerine suan beklemedeyim ne olur takipsizlik alir miyim yoksa mahkeme gorulur mu ne kadar surer bu surec bilmiyorum

fuksel
Aday Memur
26 Mayıs 2018 23:39

Hangi ilde gözaltina alindiniz

tsk.soldier, 6 yıl önce

Aleykum.selam kkk personeliyim 20 martta ankesorlu telefondan arandigim gerekcesi ile ggu aldim 1 bucuk aylik bekleme surecininn ardindan gecen hafta 6 gunluk.gozalti surecsi yasadim elimde bu orgutle alakam.olmadigina dair kanitlar vardi sicilimin bozuk olmasin orgut tarafindan mobbinge ugramam vs. savci bey masumiyetime inandi pismanliktan yararlanacak birsey olmadigi kararini verdi denetimsiz serbest birakildim sonrasida savciliktaki ifademi birligime verdim amirin istedigi uzerine suan beklemedeyim ne olur takipsizlik alir miyim yoksa mahkeme gorulur mu ne kadar surer bu surec bilmiyorum

Toplam 20070 mesaj
«171819202122232425262728»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi