Editörler : F16 Gökçen

muhbirs
Kapalı
15 Mart 2019 16:40

video mülakatta tekrar tekrar kaydetme özelliği var mı yoksa soru çıktığı gibi 30 sn içinde düşünüp cevap mı veriyoruz ?

Teşekkürler.

Online assesment da 24 soru var şekiller geliyor önüne boş kutucuğa ne geleceğini buluyon. diğerinde de, metin veriliyor, okuyorsun sana göre en effective ve en az effective olduğunu düşündüğün cevapları seçtiğin bir karar testi gibi birşey zor değil

emreklc92
Aday Memur
16 Mart 2019 00:11

Arkadaşlar bana da video görüşmesi geldi 20 dakikalık. Bu, online assestment'ı geçtik anlamına mı geliyor ?

Ve video ile ilgili ipucları verirseniz çok sevinirm.

Teşekkürler hepimize bol şans

17 Mart 2019 03:20

Arkadaslar burada toplanalım WhatsApp Group : https://chat.whatsapp.com/JWC0FngWlB17QeiWChGsna

gibicibicis1
Aday Memur
19 Mart 2019 22:25

İK çalışanlarının adaylara saygısızca davranması konusunda eminim herkes rahatsızdır.Yaptıkları torpiller,adaya iş arayan dilenci gibi davranılması,en basit pozisyon için bile absürd niteliklerin aranması,geri dönüşlerin yapılmaması,adayın tipine bakarak karar verilmesi.... vs liste uzayıp gider.

Bir nebze sesimizi duyurabilmek için https://twitter.com/ikihbarhatti adında bir hesap açtım.Eğer başınıza gelen olayları paylaşmak isterseniz bir katkı sağlamış olursunuz.

01 Nisan 2019 18:00

Arkadaşlar video mülakattan sonraki aşama için herhangi bir geri dönüş alan var mı?

anonim96
Aday Memur
28 Nisan 2020 17:08

HRla online mülakat sonrasında olumlu/olumsuz dönüş alan oldu mu?

Craken
Aday Memur
28 Nisan 2020 18:17

Merhaba, ben ocak ayında video mülakata girmiştim ondan sonra dönüş olmadı. En son Nisan ayının başında kariyer.netten dijital değerlendirmelere Nisan ayında başladık gibi bir mesaj gönderdiler.

anonim96, 4 yıl önce

Craken
Aday Memur
28 Nisan 2020 18:21

Siz ne zaman girdiniz HR ile online mülakata? ve grup mülakatı şeklinde miydi?

anonim96, 4 yıl önce

anonim96
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:07

2 hafta önce HR mülakatına girdim, grup mülakatı değildi.

Craken, 4 yıl önce

Siz ne zaman girdiniz HR ile online mülakata? ve grup mülakatı şeklinde miydi?

Craken
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:12

Case study şeklindemiydi? Yoksa CV üzerinden mi gittiniz?

anonim96, 4 yıl önce

2 hafta önce HR mülakatına girdim, grup mülakatı değildi.

anonim96
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:14

Case study şeklindeydi ama online yapıldı görüşme

Craken, 4 yıl önce

Case study şeklindemiydi? Yoksa CV üzerinden mi gittiniz?

Craken
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:16

Anladım, Assessment süreçleri ne zamana kadar sürecek peki bununla alakalı birşey söylediler mi?

anonim96, 4 yıl önce

Case study şeklindeydi ama online yapıldı görüşme

anonim96
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:20

Hayır o konuda maalesef bir şey söylemediler. Fakat başka departmanlara başvurup daha case mülakatı yapmamış arkadaşlarım var. Mülakat sürecinin devam ettiğini düşünüyorum.

Craken, 4 yıl önce

Anladım, Assessment süreçleri ne zamana kadar sürecek peki bununla alakalı birşey söylediler mi?

Craken
Aday Memur
28 Nisan 2020 19:21

Bilgilendirmeler için teşekkür ederim umarım başarılı geçer süreciniz, siz hangi departmana başvurmuştunuz acaba?

anonim96, 4 yıl önce

Hayır o konuda maalesef bir şey söylemediler. Fakat başka departmanlara başvurup daha case mülakatı yapmamış arkadaşlarım var. Mülakat sürecinin devam ettiğini düşünüyorum.

28 Nisan 2020 21:09

Arkadaşlar merağımdan soruyorum bu programa başvuran arkadaşlar çok üst düzey özelliklere mi sahip yanlış anlamayın böyle olabilirsiniz buna laf etmiyorum,okullarınız bölümleriniz neler acaba,ben 4.sınıf 3 üzerinde ortalamaya sahip ingilizce bölüm okuyan bir öğrenciyim bu sene mezun da oluyorum ancak vodafone bana bu program ile ilgili olumlu olumsuz hiçbir şekilde dönmedi eksik yaptığım nedir kabul alan arkadaşların yönlendirmelerini bekliyorum mutlak a

kbnkbn
Aday Memur
29 Nisan 2020 09:26

ben d

kbnkbn
Aday Memur
29 Nisan 2020 09:28

ben discover tech talent için başvurmuştum, video mülakat ve oyunlar sonrası herhangi bir dönüş almadım. Tech talent'a başvurup ik mülakatına giren var mı?

Pilotm
Aday Memur
30 Nisan 2020 15:51

Ben de henüz bir dönüs alamadım. Kriterlere de uygun oldugumu düsünüyorum acıkcası ik ile ilgili bir problem olmus da olabilir.

Craken
Aday Memur
30 Nisan 2020 15:52

İK ile görüştüm Assessment'lar devam ediyormuş. Beklemeye devam edeceğiz.

Pilotm
Aday Memur
14 Mayıs 2020 16:30

Arkadaşlar ik'nın mail veya telefon numarası bilgisini paylaşabilir misiniz?

Toplam 218 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi