Editörler : F16 Gökçen
29 Mayıs 2019 08:28

Qnb Finansbank Hk.

Qnb FinansBanktan "ŞUBE BİREYSEL -YÜKSEK GELİR SEGMENTİ/İŞLETME/KOBİ /TİCARİ BANKACILIK YETKİLİ YARDIMCISI" ilanı için sınav daveti alan var mı?

Firuzannn
Aday Memur
29 Mayıs 2019 09:58

Merhaba henüz dönüş yok başlamış mı dönüşler duydunuz mu hiç

ysfemr93
Aday Memur
29 Mayıs 2019 10:41

Gece bir mail gelmiş kişisel verileri koruma kanunu hakkında bilgilendirme diye sanırım başlayacak

ysfemr93
Aday Memur
29 Mayıs 2019 10:47

Sınav süreçleri hakkında bilginiz var mı?

rmz19891989
Aday Memur
29 Mayıs 2019 15:25

hayatımdan 3 yılı calan banka,,,,

29 Mayıs 2019 19:12

Neden öyle dediniz?

rmz19891989, 5 yıl önce

hayatımdan 3 yılı calan banka,,,,

rmz19891989
Aday Memur
30 Mayıs 2019 00:59

konu derin hocam, Allahta ramazan günü yukarıda ya susayım siz anlayın

TheGodfather05, 5 yıl önce

Neden öyle dediniz?

ysfemr93
Aday Memur
30 Mayıs 2019 07:58

O kadar vahim mi durum ya ?

Firuzannn
Aday Memur
30 Mayıs 2019 17:11

Mail geldi arkadaşlar sınav için bugün

hızlıadım
Memur
30 Mayıs 2019 22:00

Bana da bugün mail geldi.

ysfemr93
Aday Memur
31 Mayıs 2019 08:30

Yapan var mı sınavı?

ceterisprobis
Aday Memur
31 Mayıs 2019 17:10

sınavı çözdüm ben. öyle çok zor sorular yok. analitik ve hızlı düşünmeniz gerekiyor. bazı sorular sadece süre kaybı olsun diye yem olarak koyulmuş onları görüp hemen atlayıp diğerlerini yapmanız gerekiyor. sınav zaten baştan sizi bu konuda uyarıyor. soruları çözdükten sonra vaktiniz kalırsa zaman alacak sorulara dönersiniz.

60 soru için 20 dakika süre var.

Firuzannn
Aday Memur
31 Mayıs 2019 18:31

Sizin yapı kredi için süreç sona gelmişti herhalde değil mi ? Yine de takip ediyorsunuz sanırım sınavları doğal olarak
ceterisprobis, 5 yıl önce

sınavı çözdüm ben. öyle çok zor sorular yok. analitik ve hızlı düşünmeniz gerekiyor. bazı sorular sadece süre kaybı olsun diye yem olarak koyulmuş onları görüp hemen atlayıp diğerlerini yapmanız gerekiyor. sınav zaten baştan sizi bu konuda uyarıyor. soruları çözdükten sonra vaktiniz kalırsa zaman alacak sorulara dönersiniz.

60 soru için 20 dakika süre var.

ceterisprobis
Aday Memur
31 Mayıs 2019 18:44

aynen hocam. çok önceden başvurum vardı finansbank sınavına. o sıralar ykb'de süreç başlamamıştı bile. sınav gelmişken önüme çözeyim dedim. görünce dayanamıyorum :)

Firuzannn, 5 yıl önce
Sizin yapı kredi için süreç sona gelmişti herhalde değil mi ? Yine de takip ediyorsunuz sanırım sınavları doğal olarak

Firuzannn
Aday Memur
31 Mayıs 2019 18:47

Hayırlısı olsun :)
ceterisprobis, 5 yıl önce

aynen hocam. çok önceden başvurum vardı finansbank sınavına. o sıralar ykb'de süreç başlamamıştı bile. sınav gelmişken önüme çözeyim dedim. görünce dayanamıyorum :)

ceterisprobis
Aday Memur
31 Mayıs 2019 21:30

hepimiz için :)

Firuzannn, 5 yıl önce
Hayırlısı olsun :)

captv2
Kapalı
01 Haziran 2019 16:24

ben sinavi yaptim , yapilmicak bi sinav degil . ama yetkiki yardimcisi muhabbetini tam olarak anlamis degilim acaba yine yaz sezonu asgari ucretle calistiricak essek mi ariyorlar yoksa yukselme imkanimizin olabilecegi duzgun bi is mi

Fthmck
Aday Memur
01 Haziran 2019 17:13

Yetkili yardımcısının karşılığı ''uzman yardımcılığı''. Finansbankta bireyselden başlayan birisi yetkiliye kadar yükselebiliyor. Yüksek gelir segmenti , işletme , ticari kısımda ise yönetmenliğe kadar yükselme oluyor. Yönetmenliğin bir üstü de zaten şube müdürlüğü oluyor.
captv2, 5 yıl önce
ben sinavi yaptim , yapilmicak bi sinav degil . ama yetkiki yardimcisi muhabbetini tam olarak anlamis degilim acaba yine yaz sezonu asgari ucretle calistiricak essek mi ariyorlar yoksa yukselme imkanimizin olabilecegi duzgun bi is mi

captv2
Kapalı
01 Haziran 2019 18:15

bilgilendirme icin tesekkur ederim
Fthmck, 5 yıl önce
Yetkili yardımcısının karşılığı ''uzman yardımcılığı''. Finansbankta bireyselden başlayan birisi yetkiliye kadar yükselebiliyor. Yüksek gelir segmenti , işletme , ticari kısımda ise yönetmenliğe kadar yükselme oluyor. Yönetmenliğin bir üstü de zaten şube müdürlüğü oluyor.
02 Haziran 2019 11:48

işin içeriği hakkında bilgi verebilecek var mı acaba?

Fthmck
Aday Memur
02 Haziran 2019 18:10

İlandaki segmentleri bildiğim kadarıyla açıklıyım: Bireyselden başlarsanız müşteriye kredi sağlama , mevduat toplama , maaş hesabı bağlama gibi işlemlerden sorumlu olursunuz Yüksek gelir segmenti ise en son bildiğim kadarıyla 100 bin tl ve üstü mevduatı olan müşterilere hizmet verirsiniz. Mevduat miktarı değişmiş olabilir Ticari bankacılık ise finansbankta işletme ve obi olarak 2 kısıma ayrılır. İşletme bankacılığında mali tabloların okunması analiz edilmesi çek senet tarzı işlerle uğraşıyoruzsunuz. Yukardaki segmentlere göre daha az müşteriyle karşı karşıya geliyorsunuz diyebiliriz. Obi' de ise daha yüksek cirolu şirketlerin portföy işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Yanılmıyorsam finansbankta bu miktar 20 milyon ve üstü olması lazım. Daha önce stajımı finansbankta yaptığım için az çok tanıdığım bir banka. Sorularınız varsa bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışabilirim
Ozzz3521, 5 yıl önce

işin içeriği hakkında bilgi verebilecek var mı acaba?

Toplam 583 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi