Editörler : swat3410
«656667686970717273747576»

GILLOALİYATÖR
Aday Memur
21 Ekim 2019 00:56

ŞUAN BANA GELEN ARA KARARA CEVAP VERMEM GEREKİYORMUYDU

Bahadır46, 4 yıl önce

15 gün içinde cevaba cevap dilekçesi yazman gerekiyor.

GILLOALİYATÖR
Aday Memur
21 Ekim 2019 01:01

15 GÜNLÜK SÜREM GEÇTİ BEN ARA KARARA HERHSNGİ BİR CEVAP VERMEDİM SIKINTI OLUŞTURURMU :(

GILLOALİYATÖR, 4 yıl önce

ŞUAN BANA GELEN ARA KARARA CEVAP VERMEM GEREKİYORMUYDU

RAHMETLI0
Aday Memur
21 Ekim 2019 07:16

Eyvallah bahadır devre.
Bahadır46, 4 yıl önce

Ekleyebilirsin. Ekleri imzalamayacaksın. Sadece dilekçeyi imzalayacaksın.

Sürgün65
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:24

30 günlük bir süren var idari davalarda
GILLOALİYATÖR, 4 yıl önce

15 GÜNLÜK SÜREM GEÇTİ BEN ARA KARARA HERHSNGİ BİR CEVAP VERMEDİM SIKINTI OLUŞTURURMU :(

Sehzadee1453
Daire Başkanı
21 Ekim 2019 21:54

Devrem bnm bildigim cvba cvp zorunlu dgl. Ama hukuki destek almanda fayda var bu konularda.

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ekim 2019 19:20

Bugun khklı bir polis arkadasımız sehit olmuş vatani görevini yaparken. Merak ettiğim bir konu var fişlemeye bakarak terörist ilan ettiğiniz bu kardesimizin sehadetini de cd kart koduna göre mi değerlendireceksiniz?? Ea ve üstü kodlama ise sehit degil sc.... Ve altı ise sehit mi?
Sehzadee1453, 4 yıl önce

Devrem bnm bildigim cvba cvp zorunlu dgl. Ama hukuki destek almanda fayda var bu konularda.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
22 Ekim 2019 22:14

Hangi yüzle sehitten helallik isteyeceksiniz! Evli miydi acaba? Su dünyanın hayrını göremedi. Hak yanına aldı. Siz ona bu dünyada ona polislik üniformasını layık görmezssiniz ama Allah ona makamların en güzelini nasip etti.

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ekim 2019 22:38

Allah tahmet etsin.Bir şehitin 70 şefaat hakkı var der Peygamberimiz sav.inşaallah bir hakkındada biz khk lı devrelerini diler rabbim şefaatine bizleride nail etsin. Sigaranın haram mı mekruh mu olduğunu konuşanlar bu ea kodlu terörist vatan haini dediğiniz bu yiğidin hakkı bilesiniz tıpkı bizim olduğumuz gibi boynunuzda dır.Allah her şeyi görendir.en büyük hak ve haram KUL HAKKIDIR KUUUUL.ALLAH CC.ZİRA KULUM AFFETMESSE BEN AFFETMEM DİYOR.Benden yana kanımıza giren kim varsa HARAAAAM OLSUN HARAAAM.
Sehzadee1453, 4 yıl önce

Hangi yüzle sehitten helallik isteyeceksiniz! Evli miydi acaba? Su dünyanın hayrını göremedi. Hak yanına aldı. Siz ona bu dünyada ona polislik üniformasını layık görmezssiniz ama Allah ona makamların en güzelini nasip etti.

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ekim 2019 22:44

Devre deve hesabı neremiz dogruki.Siz hiç deaşlı yada pkklı teröristin eline silah verilip askere aldıklarını gördünüzmü.hain terörist diye atıyorsun eline silah verip askere alıyorsun.Allah da biliyor şuuru açık olanda biliyor Fetöyle yıllarca kimin basıl iş tuttuğunu sırf siyasi rant için binlerce masumun kanına girdiniz .unuttugunuz bi şey var Allah görüyor ve biliyor .
Sehzadee1453, 4 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ekim 2019 22:52

695 sayılı KHK ile ihraç edilen TERÖRİST (!) Polis Memuru Zekeriya Burak Altınok, devletimiz için vatani görevini ifa ederken kalleş PKK terör örgütü mensuplarınca Ağı'da şehit edilmiştir. Hem TERÖRİST hem ŞEHİT olabileceğiniz tek ülkeyiz...

Sehzadee1453
Daire Başkanı
23 Ekim 2019 01:21

Devre kimin masum kimin suclu olduğunu bizi o cuvala atıp herkesle bir tutanlar oyle bir biliyor ki....

30 eyllül.
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:15

Memurlar net khklı şehidimizi haber yapmış.Teşekkürler memurlar net.
Sehzadee1453, 4 yıl önce

Devre kimin masum kimin suclu olduğunu bizi o cuvala atıp herkesle bir tutanlar oyle bir biliyor ki....

30 eyllül.
Genel Müdür
23 Ekim 2019 15:31

Şehit khklı kardeşimizin avukatı açıklama yapmış Yargıtay ceza verilecek Durumu olmadığı gerekçesiyle kararı bozmuş beraat vermiş fakat malesef 16 ay tutukluluğu yanına kar kalmış ama Allah öyle bir mükafat vermişki cennette şehitlerin efendisi Hz.Hamzanın yanına vermiş.Allahım sen çoook büyüksün çoook.

30 eyllül.
Genel Müdür
23 Ekim 2019 22:36

Eşi:Kurban olduğum,beni hiç üzmedin,kırmadın ben senden razıyım Allah ta razı olsun.Sen tertemizsin,hep inandım sana... Rabbim daha nasıl gösterecek bu insanların gerçek vatansever olduklarını! ÖlürseŞehit KalırsaTerörist

La Tahzen76
Aday Memur
24 Ekim 2019 11:31

dun gunduz ve gece zekerya kardesimiz tvitetda 1.sıradaydi twiter kullanmayan khk lı olmamali yoksa burda kendimiz yazariz kendimiz okuruz
Sehzadee1453, 4 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
24 Ekim 2019 12:48

Bu paylaşım iktidar kanadından inşaallah vicdan ve adalet duygusu bu zulme galebe çalacaktır.1) Kamuoyunda KHK 'lılar olarak bilinen FETÖ MAĞDURLARINA devlet çözüm üretmek zorunda. FETÖ'ye mensup Darbeciler, örgütsel faaliyet yürütenler acımadan ezilmeli!! ANCAK Davadan beraat eden ya da soruşturmadan takipsizlik alanlar YANİ SUÇSUZ OLANLAR görevine iade edilmeli. 2) Ayrıca; FETÖ ile mücadelede MİLAT 15 TEMMUZ OLMALIYDI! 15 Temmuz'a kadar devlet tarafından hukuken müsade edilen "sendika, dernek, gazete, banka" vs. gerekçelerle verilen cezalar doğru değildir. Devletin hukuken müsade ettiği yasal şeylerden dolayı ceza vermesi yanlıştır. 3) SON TAHLİLDE; Devlet her zaman adil olmalı, suçlu ile masumu ayırmalı. EN ÖNEMLİSİ İSE; "Aç kalan, iş bulamayan, toplumdan dışlanan" masum bir insanın kendisi de ailesi de devlete düşman olur çıkar. Devlet gelecekte oluşacak sosyal sorunları düşünerek bu günden önlem almalı.

30 eyllül.
Genel Müdür
24 Ekim 2019 12:52

Devre ben Twitter kullanıyorum zaman zaman da bu sayfadan paylaşım yapıyorum.sizde de zaman zaman bu sayfadan yazın çünkü memurlar net şehidimizi khklı olduğunu haber yaptı doğruları gizlemedi yandaşlar gibi memurlar neti tekrardan kutluyorum ayrıca binlerce kişi burayıda takip ediyor.
La Tahzen76, 4 yıl önce
dun gunduz ve gece zekerya kardesimiz tvitetda 1.sıradaydi twiter kullanmayan khk lı olmamali yoksa burda kendimiz yazariz kendimiz okuruz

Ezan Bayrak
Memur
24 Ekim 2019 13:03

devre bu yazı nereden alıntı. iktidar kanadı dediğin. izah etsen
30 eyllül., 4 yıl önce
Bu paylaşım iktidar kanadından inşaallah vicdan ve adalet duygusu bu zulme galebe çalacaktır.1) Kamuoyunda KHK 'lılar olarak bilinen FETÖ MAĞDURLARINA devlet çözüm üretmek zorunda. FETÖ'ye mensup Darbeciler, örgütsel faaliyet yürütenler acımadan ezilmeli!! ANCAK Davadan beraat eden ya da soruşturmadan takipsizlik alanlar YANİ SUÇSUZ OLANLAR görevine iade edilmeli. 2) Ayrıca; FETÖ ile mücadelede MİLAT 15 TEMMUZ OLMALIYDI! 15 Temmuz'a kadar devlet tarafından hukuken müsade edilen "sendika, dernek, gazete, banka" vs. gerekçelerle verilen cezalar doğru değildir. Devletin hukuken müsade ettiği yasal şeylerden dolayı ceza vermesi yanlıştır. 3) SON TAHLİLDE; Devlet her zaman adil olmalı, suçlu ile masumu ayırmalı. EN ÖNEMLİSİ İSE; "Aç kalan, iş bulamayan, toplumdan dışlanan" masum bir insanın kendisi de ailesi de devlete düşman olur çıkar. Devlet gelecekte oluşacak sosyal sorunları düşünerek bu günden önlem almalı.

Bahadır46
Genel Müdür
24 Ekim 2019 13:16

İnşallah bu noktaya geliriz.

30 eyllül., 4 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
24 Ekim 2019 13:55

Kadıköy eski başkanı halen parti içinde aktif birisi Twitter paylaşımı.
Ezan Bayrak, 4 yıl önce
devre bu yazı nereden alıntı. iktidar kanadı dediğin. izah etsen
Toplam 1875 mesaj
«656667686970717273747576»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi