Editörler : alex 10

Kapalı
24 Mayıs 2019 09:12

Galatasaray - Başakşehir Maçı Skandalı

dün ortaya çıkan görüntülerde, tabi ki satılık medyada kimsenin yer vermediği , hasan şaşın, fatih terimin rakip takıma,rakip kulübeye, tribüne çıktıktan sonraki tehdit ve küfürlerini duyuyoruz. TFF bunlar için bir şey yapacak mı tabi ki hayır.

Ülke futbolu resmen çetenin eline düştü.Nasıl bir lobiyse..

ice.man
Kapalı
24 Mayıs 2019 09:20

Fatih Terimin attığı yumruğu da ekleyelim. Şunları başkası yapsa neler konuşulurdu.

Bunları Fatih Terim yapınca başarılı oluyor, başkası yapınca pislik, çirkef, vs vs oluyor.

singapoor
Aday Memur
24 Mayıs 2019 09:23

iceman kardeşim yeter artık kabullenin sizde ya. yok yumrukmuş yok oymuş . 8-10 puan geriden, forvetsiz, sakatlanan futbolcular, cezalar alan bir takım gelip söke söke şampiyon olmuş. siz hala yok küfür yok yumruk yok bilmem neyin derdindesiniz. o dediklerinin cezasını alacak zaten. bunnu sampiyonlukla ne ilgisi var.

ice.man
Kapalı
24 Mayıs 2019 09:34

o 8-10 puan nasıl geriden geldiği ayan beyan ortada hocam..

VAR kayıtları nasıl ele geçtiyse artık, oya gibi nasıl işlendiyse harika bir geri dönüş oldu.

Hakemler bence sınırını zorlamalı. Seneye gs ı şöyle bi 20 puan falan geri düşürüp oradan getirmeyi denesinler. Bence yapabilirler. o potansiyelleri var.

alex 10
Editor
24 Mayıs 2019 10:10

Galatasaraylı arkadaşlar bu görüntülerden, bu adamlardan rahatsız değilyaa ben asıl ona şaşıyorum..

Türkiye'de çok futbolcu gördük olaylara karışan ama hiç bu kadar vakaya karışan hoca yada antrenör var mı arkadaş ben mi bilmiyorum??

bir ton futbolcu sayarız ama böyle hoca-antrenör var mıyaa..

neresinden baksan pislik akıyor..

azcık delikanlıysanız sıradan bir avrupa kupası maçında yapsana bunları eyy terim-şaş ikilisi..

burası babanızın çiftliği zaten, milyonlar paralarını araplara verip sizi izliyor..

alex 10
Editor
24 Mayıs 2019 10:17

şampiyonluk maçında terim tokat atıyor, yumruğunu sıkıyor, ağır küfürler ediyor..

kısa zaman önce özel mekanda kavgalara karışıyor..

bu zatın adı da milyonların vergisiyle yapılan stadın adına veriliyor..

ülkemde futbolun değerleri..

hopali
Başbakan Müsteşarı
24 Mayıs 2019 10:33

Şaşırdık mı Hayır.

Her Yol Mubahmış...

alex 10, 5 yıl önce

Galatasaraylı arkadaşlar bu görüntülerden, bu adamlardan rahatsız değilyaa ben asıl ona şaşıyorum..

Türkiye'de çok futbolcu gördük olaylara karışan ama hiç bu kadar vakaya karışan hoca yada antrenör var mı arkadaş ben mi bilmiyorum??

bir ton futbolcu sayarız ama böyle hoca-antrenör var mıyaa..

neresinden baksan pislik akıyor..

azcık delikanlıysanız sıradan bir avrupa kupası maçında yapsana bunları eyy terim-şaş ikilisi..

burası babanızın çiftliği zaten, milyonlar paralarını araplara verip sizi izliyor..

Kerem-Cem.80
Yasaklı
24 Mayıs 2019 13:08

17 kulüp gibi nasılda üsüşmüşsünüz yine... O 8 10 puan nasıl fark açıldı peki önce onu sorgulayın desek herkes sagır dilsiz olıyır. Bizi en günahsızınız yargılasun... Boş boş konuşup algı yapmak yeni başkan ve taraftarın yeni stratejisi sanırım.. Neyse siz konuşun biz şamp olalım sizi kimse hayırlamaz ama şampiyonluk lar daina hatırlanacaktır

singapoor
Aday Memur
24 Mayıs 2019 16:08

galatasarayın şampiyounluğu anasınn ak süt gibi helaldır. biz beşinci yıldızı onların dördüncü yıldız takmalırnadn önce alacağımız için daha da hırçınlaşıyorlar.

Kerem-Cem.80, 5 yıl önce

17 kulüp gibi nasılda üsüşmüşsünüz yine... O 8 10 puan nasıl fark açıldı peki önce onu sorgulayın desek herkes sagır dilsiz olıyır. Bizi en günahsızınız yargılasun... Boş boş konuşup algı yapmak yeni başkan ve taraftarın yeni stratejisi sanırım.. Neyse siz konuşun biz şamp olalım sizi kimse hayırlamaz ama şampiyonluk lar daina hatırlanacaktır

kurttotemi
Şube Müdürü
25 Mayıs 2019 20:50

Şike soruşturması başlayabilir , biz bunu haziran sonunda temmuz başında görebiliriz

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
25 Mayıs 2019 22:11

Türkiye de şike olsa ispat olmaz kimse ceza almaz ülke de adalet yok ki

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
27 Mayıs 2019 10:11

suratlarında astar olsa gs mi olurlar ki ?

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi