Editörler : crops35

Melekm41
Aday Memur
28 Mayıs 2022 10:40

hocam 30 haziranda mı olacak tercihler ben baktım göremedim :(

nebugur, 2 yıl önce

Hocam canınızı sıkmak gibi olmasın ama Sivasa da olsa atanırdınız. Bir sonraki merkezi atama 30 Haziran?da diye biliyorum onu takip edin. Bir daha tam olur mu olmaz mı açıkçası bilmiyorum ancak bizim kurumumuzda benim müdürümün talep ettiğinden daha az teknik ressam alınmış. Atama zamanı geldiğinde talep olursa benim kulağıma gelirse söylerim. Ayrıca tavsiyem bizim kurumumuz için şehir fark etmeden tercih yapın.Belli süre o şehirde çalıştıktan sonra

Kurumun olduğu farklı bir şehre geçiş yapabilirsiniz.

Melekm41
Aday Memur
28 Mayıs 2022 10:43

hocam talplerimi nereye iletebilirim gerekirse oraya mail atayım belki kadro açılır

Melekm41, 2 yıl önce

hocam 30 haziranda mı olacak tercihler ben baktım göremedim :(

Melekm41
Aday Memur
28 Mayıs 2022 11:00

HOCAM TALEPTE NERDEN BULUNABİLİRİM KENDİ MAİL ADRESİMDEN Mİ YAZAYIM

nebugur, 2 yıl önce

Hocam canınızı sıkmak gibi olmasın ama Sivasa da olsa atanırdınız. Bir sonraki merkezi atama 30 Haziran?da diye biliyorum onu takip edin. Bir daha tam olur mu olmaz mı açıkçası bilmiyorum ancak bizim kurumumuzda benim müdürümün talep ettiğinden daha az teknik ressam alınmış. Atama zamanı geldiğinde talep olursa benim kulağıma gelirse söylerim. Ayrıca tavsiyem bizim kurumumuz için şehir fark etmeden tercih yapın.Belli süre o şehirde çalıştıktan sonra

Kurumun olduğu farklı bir şehre geçiş yapabilirsiniz.

nebugur
Aday Memur
01 Haziran 2022 06:59

Tabi yazabilirsin kendi mailinden. 2022/1 merkezi atama olarak aratırsanız çıkar

Melekm41, 2 yıl önce

HOCAM TALEPTE NERDEN BULUNABİLİRİM KENDİ MAİL ADRESİMDEN Mİ YAZAYIM

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi