Editörler : E.Kayı Han
«141516171819202122232425»

Bayan ikm 35
Aday Memur
21 Aralık 2018 11:53

Aminn inşallah Cumanın hürmetine hepimizin yüzü güler inşallah
Nsrnshn, 5 yıl önce
cuma gününün hürmetine rabbim sevinçli hayırlı haberler almayı nasip etsin bizlere

karabina61
Aday Memur
21 Aralık 2018 12:06

Evet bende aradım karşıyaka bugün olmazsa haftaya dedi
Bayan ikm 35, 5 yıl önce
Aminn inşallah Cumanın hürmetine hepimizin yüzü güler inşallah

herak998
Aday Memur
21 Aralık 2018 13:12

karsiyakadan bahsettim kardesim
Handsomeman2018, 5 yıl önce

Hangi adliyeyi Karşıyaka Adliye sini mi arıyorsun?

özkan2009
Şef
21 Aralık 2018 13:12

Ben aramadım ama hem burada hem sosyal medyadaki gruplarda, Karşıyaka'nın bugün, bugün yetişmezse de pazartesi günü açıklayacağı söylentisi var. Umarım bugün açıklanır.

21 Aralık 2018 13:15

Tamam kardeşim bekliyoruz.Yetişirse bugün yetişmezse haftaya açıklayacaklar.Ben olsam bekleyen adaylara jest olsun diye bugün yetiştiremezsem cumartesiye yetiştirir sevindirdim insanları.Ama bu benim düşüncem tabi. :)

herak998, 5 yıl önce
karsiyakadan bahsettim kardesim

Kerim3591
Aday Memur
21 Aralık 2018 13:21

bugün yetişmezse haftaya dedikleri cuma mı olur yoksa ilk gün pazartesi mi ? inş bugün açıklanırda biter bu bekleyiş çatladık artık

Tamam kardeşim bekliyoruz.Yetişirse bugün yetişmezse haftaya açıklayacaklar.Ben olsam bekleyen adaylara jest olsun diye bugün yetiştiremezsem cumartesiye yetiştirir sevindirdim insanları.Ama bu benim düşüncem tabi. :)

21 Aralık 2018 13:23

Pazartesi en kötü ihtimal salı olur dostum.

Kerim3591, 5 yıl önce

bugün yetişmezse haftaya dedikleri cuma mı olur yoksa ilk gün pazartesi mi ? inş bugün açıklanırda biter bu bekleyiş çatladık artık

Mdrmdr
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:01

Aradım bugün yetişmezse pazartesi kesin dedi bana.

Kerim3591, 5 yıl önce

21 Aralık 2018 15:06

Acaba ne kadar işleri kaldı.Bugüne bitirseler süper olacaktı.En azından 2 gün beklemezdik.Kazandıysak kazandık kazanmadıysak önümüze bakardık.Hafta sonumuzda bekleme stresiyle geçmezdi en azından.

Mdrmdr, 5 yıl önce

Aradım bugün yetişmezse pazartesi kesin dedi bana.

Mdrmdr
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:08

Bugün yetişir ya. Akşam 8 de açıklanan adliyeler oluyor daha kaç saat var. Olmazsada bekleriz artık o kadar bekledik yapacak birşey yok.

Acaba ne kadar işleri kaldı.Bugüne bitirseler süper olacaktı.En azından 2 gün beklemezdik.Kazandıysak kazandık kazanmadıysak önümüze bakardık.Hafta sonumuzda bekleme stresiyle geçmezdi en azından.

21 Aralık 2018 15:12

Aslında istenilse cumartesi bile açıklanabilir.

Mdrmdr, 5 yıl önce

Bugün yetişir ya. Akşam 8 de açıklanan adliyeler oluyor daha kaç saat var. Olmazsada bekleriz artık o kadar bekledik yapacak birşey yok.

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:19

kalan iş listeyi yuklemekse o çok zaman almaz. en azından bilgi paylaşımı yapıyorlar bunada bin şükür :)

Meltem Yolcu
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:21

Bayraklı Adliyesi'yle ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Katipoloji
Şef
21 Aralık 2018 15:23

Bayraklı adliyesine acayip gıcık durumdayım. Hep bayraklının dedikodusu olurdu, Karşıyakayla alakalı bisey yoktu. Karşıyaka sustu sustu bi konuştu Tam konuştu ama bayraklı öyle mi? Cennet Mahallesinde ki Rüstem gibi habire bittin olum sen bittin der gibi siteyi takip et siteyi takip et
21 Aralık 2018 15:23

Kardeşim bugün açıklasınlar.Pazartesiye kalmasın başka bir şey istemiyorum.

Arda.H, 5 yıl önce
kalan iş listeyi yuklemekse o çok zaman almaz. en azından bilgi paylaşımı yapıyorlar bunada bin şükür :)

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:24

kardeşim duygularımız karşılıklı:). Sonuna geldik artık Allah hepimizin gönlüne göre versin

Kardeşim bugün açıklasınlar.Pazartesiye kalmasın başka bir şey istemiyorum.

21 Aralık 2018 15:26

Böyle açıklanacağını bilip beklemek daha da zor oluyor be kardeşim. :)

Arda.H, 5 yıl önce
kardeşim duygularımız karşılıklı:). Sonuna geldik artık Allah hepimizin gönlüne göre versin

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:27

kardeşim biliyorum bu stresli bekleyiş kadar kötü bir şey yok çünkü bende bizde hepimizde aynı durum içindeyiz ben artık akışına bırakıp bosverme moduna geçtim sanada tavsiye ederim.
Katipoloji, 5 yıl önce
Bayraklı adliyesine acayip gıcık durumdayım. Hep bayraklının dedikodusu olurdu, Karşıyakayla alakalı bisey yoktu. Karşıyaka sustu sustu bi konuştu Tam konuştu ama bayraklı öyle mi? Cennet Mahallesinde ki Rüstem gibi habire bittin olum sen bittin der gibi siteyi takip et siteyi takip et

Arda.H
Memur
21 Aralık 2018 15:29

evet sonuçla karşılaşacağını bilmek bu seferde kazandım mı kazanamadim mi stresi başlatıyor :)

Böyle açıklanacağını bilip beklemek daha da zor oluyor be kardeşim. :)

21 Aralık 2018 15:32

Açıklasınlar da önümüze bakalım kardeşim. Adrenalin tavan oluyor böyle durumlarda :)

Arda.H, 5 yıl önce
evet sonuçla karşılaşacağını bilmek bu seferde kazandım mı kazanamadim mi stresi başlatıyor :)
Toplam 692 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi