Editörler : crops35
13 Mayıs 2019 08:09

Bugün de kadroya geçemedik çok şükür

KİT ler hastane bilgi işlemciler ve şoförler... temizlikçi ve güvenlikçinin kadroya geçip mühendis ve teknikerin kadroya geçirilmediği insan zekasıyla akıl eden bir sistem hala devam ediyor... buna sebep olanlar da mevcudu hala destekleyen insanlarımız...

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2019 11:39

...

orcunguler
Memur
16 Mayıs 2019 20:43

Valla herkes öylece bekliyor, bekleyerek kadro alacaklarını düşünüyorlar... hakkını aramazsan alamazsın... ben bunu bilir bunu söylerim, her fırsatta da söyledim, ama nafile... kadro falan alamayız böyle bekleyerek...

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2019 21:27

Türk iş sendikasından başka dile getirip baskı yapan yok. 3 tane sendika var Türk iş, Disk, birde yandaş sen olan hak iş... hak iş den bişey bekleyen yok zaten kıdem tazminatının kalkmasına bile destek olan bir sendika işçi lehine ne ister ki kadro istesin, disk arada sırada dile getiriyor Türk iş her gün ama hükümet sallamıyor. Kısacası yine CHP yaparsa yapar bu işi adamlar ne konuda hükümeti köşeye sıkıştırdıysa siz yapmayın biz seçilirsek yaparız dediğinde hükümet hep yapmak zorunda kaldı. Yine tek umut CHP...
orcunguler, 5 yıl önce
Valla herkes öylece bekliyor, bekleyerek kadro alacaklarını düşünüyorlar... hakkını aramazsan alamazsın... ben bunu bilir bunu söylerim, her fırsatta da söyledim, ama nafile... kadro falan alamayız böyle bekleyerek...

orcunguler
Memur
08 Haziran 2019 18:31

Bu şekilde bekleyerek hiç bir yere varılmıyor, bunu defalarca dile getirdim ama ne hikmetse korkuyorlar mı yoksa başka bir sebep mı var kimse kılını kıpırdatmıyor... toplanıp sesimizi çıkarmadığımiz sürece hiç bir şey alamayız alamayacağız
bahtibelirsiz1, 5 yıl önce
Türk iş sendikasından başka dile getirip baskı yapan yok. 3 tane sendika var Türk iş, Disk, birde yandaş sen olan hak iş... hak iş den bişey bekleyen yok zaten kıdem tazminatının kalkmasına bile destek olan bir sendika işçi lehine ne ister ki kadro istesin, disk arada sırada dile getiriyor Türk iş her gün ama hükümet sallamıyor. Kısacası yine CHP yaparsa yapar bu işi adamlar ne konuda hükümeti köşeye sıkıştırdıysa siz yapmayın biz seçilirsek yaparız dediğinde hükümet hep yapmak zorunda kaldı. Yine tek umut CHP...

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
09 Haziran 2019 00:35

2019 yatırım programına alınmıştı KİT çalışanları yani kadroya geçecek olanların bütçesi ayrılmıştı, 2020 yılının bütçe görüşmeleri eylül ekim gibi başlayacak ve yıl başında kabul edilecek bu da demek oluyor ki 3 ay içersinde kadroya geçirilmezsek kendi çıkardıkları kanuna 3. kez uymamış olacaklar konunun özeti bu.

orcunguler, 5 yıl önce
Bu şekilde bekleyerek hiç bir yere varılmıyor, bunu defalarca dile getirdim ama ne hikmetse korkuyorlar mı yoksa başka bir sebep mı var kimse kılını kıpırdatmıyor... toplanıp sesimizi çıkarmadığımiz sürece hiç bir şey alamayız alamayacağız

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
09 Haziran 2019 03:33

https://www.sondakikaturk.com.tr/m/binali-yildirim-dan-kadro-isteyen-isciye-lafi-uzatip-zurna-yapmayin-video,8422.html
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi