Editörler : swat3410
«161718192021222324252627»

Aaax
Aday Memur
12 Mayıs 2019 00:41

Kasımdan beri eş tayin i bekliyorum mazeret atamalarında acıklanmadı genel atama ya cevirdiler . batından doğuya istemiştim inşallah biran önce acıklanır ve hepimizin mağduriyeti biran önce son bulur

l.donovan
Aday Memur
12 Mayıs 2019 01:14

İnşallah devrem bende aynı durumdayım batıdan doğuya istedim hayırlısı ile bekliyoruz bakalım Allah yardımcımız olsun

Aaax, 5 yıl önce
Kasımdan beri eş tayin i bekliyorum mazeret atamalarında acıklanmadı genel atama ya cevirdiler . batından doğuya istemiştim inşallah biran önce acıklanır ve hepimizin mağduriyeti biran önce son bulur

Aaax
Aday Memur
12 Mayıs 2019 04:29

Genel atamayada tabiyim farklı bir il çıkarsa asıl o zaman nasıl cözülecek durumum hiç bir fikrim yok inşallah hepimizin gönlündeki nasip olur

Bombos11
Aday Memur
12 Mayıs 2019 08:48

Devrem senin eş durumumuydu öyle mi hatırlıyorum
Aaax, 5 yıl önce
Genel atamayada tabiyim farklı bir il çıkarsa asıl o zaman nasıl cözülecek durumum hiç bir fikrim yok inşallah hepimizin gönlündeki nasip olur

Reizz
Aday Memur
12 Mayıs 2019 12:10

Sen daireye gittin mi devrem?
save001, 5 yıl önce
Teşekkür ederim

Mr.police.
Aday Memur
12 Mayıs 2019 14:07

Güncel

mehmet üçok
Aday Memur
12 Mayıs 2019 14:18

Engelli personelin atamasını bekletip geciktirenher kim olursa olsun allahım onlarada engelliğin sıkıntılarını yaşatsın 4aydır bekletiliyorum tüm türkiyede nekadar engelli varda bu kadar engel oluyor bir onay imza bukadar zor olmamalı

Skolyoz
Şef
12 Mayıs 2019 16:20

Keşke yüksek makamlarda tanıdığım olsada size net konuşabilsem. Şu tarihte açıklanacak diye. Ama umut fakirin ekmeğidir diye sabir ile beklemekten başka bisi gelmez elden.

Aaax
Aday Memur
12 Mayıs 2019 17:06

Evet devrem eş durumu
Bombos11, 5 yıl önce
Devrem senin eş durumumuydu öyle mi hatırlıyorum

Mr.police.
Aday Memur
12 Mayıs 2019 23:36

Başlıklara baktığımıza göre millet yerini öğrenmiş ev bakan mi desen nakliye mi arayan helal olsun valla
13 Mayıs 2019 00:20

daire ne zaman ansızın sms atacak bekle bekle nereye kadar

Spe58
Aday Memur
13 Mayıs 2019 02:27

Bazıları başlık açmış bayramdan sonra şuraya gidecem buraya gelecem diye. bunlar yerlerini öğrenmiş olan arkadaşlar mi acaba. Eğer öyleyse bu durumda açıklanma tarihi bayramdan sonra mi olacak. Görüşleriniz nedir arkadaşlar.

Skolyoz
Şef
13 Mayıs 2019 03:25

Nakliye arayan, bayramdan sonra suraya gidicem, ev bakan arkadaşlar ýerlerini öğrenen arkadaşlar değiller. Bu kisiler zaten yerleri gecen seneden aciklanmis fakat 1 yil uzatma veren arkadaşlardır. Yerini öğrenen yok mudur dayısı olan öğrenir, olmayanda benim gibi 7/24 hhaburalarda dolaşır. Birkac arkadaş saolsun bilgilendirmeye çalışıyorlar. Gerisi dedikodu kazani

Reizz
Aday Memur
13 Mayıs 2019 08:25

Devrem senin dediğin doğru olabilir ama adam tarih vermiş bayramdan hemen sonra tayınacağına dair demek ki bayramdan önce açıklanacak bu adam meğildeyken gidip ev bulacak bayram sonrasıda taşınacak:) niye seçimden sonra demiyorda bayramdan sonra diyor :)
Skolyoz, 5 yıl önce

Nakliye arayan, bayramdan sonra suraya gidicem, ev bakan arkadaşlar ýerlerini öğrenen arkadaşlar değiller. Bu kisiler zaten yerleri gecen seneden aciklanmis fakat 1 yil uzatma veren arkadaşlardır. Yerini öğrenen yok mudur dayısı olan öğrenir, olmayanda benim gibi 7/24 hhaburalarda dolaşır. Birkac arkadaş saolsun bilgilendirmeye çalışıyorlar. Gerisi dedikodu kazani

Reizz
Aday Memur
13 Mayıs 2019 08:42

Devrem açı gerçek ama galiba dediğin gibi yerlerini öğrenmişlerdir bana öyle geldi. Taşınma tarihi olarak bayramdan sonra dediklerine göre tarihide biliyorlardır. Buna dayanarak tahmini bayramdan önce açıklanır ilişik bayramdan önce kestirilir bayram ve sonrası meğil izninde olunur. Bunların bayramdan sonra dediği odur. Açıklansında bitsin bu iş artık ya...
Spe58, 5 yıl önce
Bazıları başlık açmış bayramdan sonra şuraya gidecem buraya gelecem diye. bunlar yerlerini öğrenmiş olan arkadaşlar mi acaba. Eğer öyleyse bu durumda açıklanma tarihi bayramdan sonra mi olacak. Görüşleriniz nedir arkadaşlar.

Nimo53
Aday Memur
13 Mayıs 2019 09:13

Bizimde var 1 yıl uzatan arkadaşımız ama ne zaman gideceğini bilmiyor oda sonuçların açıklanmasını bekliyor.
13 Mayıs 2019 09:44

İstanbul seçimlerinden sonraki günlerde açıklanır. Bu zamana kadar secim olduğu zaman hep secimlerden sonra aciklandi. Kendinizi buna şartlayin. Erken açılırsa sevinirsiniz. Diğer türlü kendinzi strese sokarsınız. Bu sene tayinci değilim. Hakkınızda hayırlısı olsin inşallah

Reizz
Aday Memur
13 Mayıs 2019 11:59

İstanbul da. seçimler değil tek bir seçim olacak onunda diğer illerdeki personeli bağlaması çok mantıksız tayinler açıklanır İstanbul geç ilişki keser sen tayinci değilsin ve istanbuldasın bu kadar rahat konuşmandanda belli
Polistanbul155, 5 yıl önce

İstanbul seçimlerinden sonraki günlerde açıklanır. Bu zamana kadar secim olduğu zaman hep secimlerden sonra aciklandi. Kendinizi buna şartlayin. Erken açılırsa sevinirsiniz. Diğer türlü kendinzi strese sokarsınız. Bu sene tayinci değilim. Hakkınızda hayırlısı olsin inşallah

jack007
Daire Başkanı
13 Mayıs 2019 12:15

Belirsizlik çok kötü. Allah herkesin yardımcısı olsun. Askeriye ne güzel erken açıklıyor adamlar düzenini planını yapıyor. Bizimki sürpriz gibi nezaman açıklanacağı belli değil. Halbukise bir tarih verilse herkes düzenini planını rahatça yapsa ne var. Çok mu zor birşey.

DerinÖykü
Aday Memur
13 Mayıs 2019 13:38

bence de bayrama kadar açıklanır ilişik kesmeler seçimden sonraya kalır bizleri erken açıklayıp bir sonuca ulaştırıp oy kazanma taktigi de yapabilirler. sonuçta İstanbul için tüm Türkiye'nin beklemesi mantıksız...bizde İstanbul'da yiz yıllardır gitmek için bekliyoruz çocuklarımızın okulu var tatil memlekete gitme planı hiç birşey yapamıyoruz.belirsizlik kötü gerçekten. hepimizin hakkında hayırlısı olsun herkes birşey söylüyor ama hayırlısı olsun bu mesleğin kaderi de belirsizlik
Toplam 13769 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi