Editörler : ayşegül bgm
07 Ağustos 2019 15:18

Kocaeli'de ki hangi hastaneleri yazacaksınız ve sıralamanız?

arkadaşlar kocaeli de ki hangi hastaneleri yazıcaksınız acaba ve sıralamanız kaç?

pipa143
Memur
07 Ağustos 2019 15:33

Kocaeli devlet, derince eah, kandıra devlet. Ama başlara değil ortalara yazacağım inşallah oraya kadar başka bir tercihim tutar sıralama 4200.

Buarada merkezdeki 3 hastane

-kocaeli devlet

-izmit seka devlet

-derince eah

1 yıl içinde açılacak şehir hastanesine taşınacak. Şehir hastanesi istemiyorsanız gebze yazabilirsiniz.

08 Ağustos 2019 01:01

Bunlardan once neresi var hocam. Benim puanim 74.7 sadece derince eah yazicam derincede yasadigim icin yaziyorum. 2.dede burayi yazicam olmazsa bu alimda 5 kişi aliyorlar bi onceki alimda 17 kisi aliyorlardi.

pipa143, 5 yıl önce

Kocaeli devlet, derince eah, kandıra devlet. Ama başlara değil ortalara yazacağım inşallah oraya kadar başka bir tercihim tutar sıralama 4200.

Buarada merkezdeki 3 hastane

-kocaeli devlet

-izmit seka devlet

-derince eah

1 yıl içinde açılacak şehir hastanesine taşınacak. Şehir hastanesi istemiyorsanız gebze yazabilirsiniz.

midwife001
Kapalı
08 Ağustos 2019 01:21

Derince eah hakkinda bilginiz var mi acaba calisma doner vs ve nasil biyer hastanenin oldugu konum yuksekle mi kapatir acaba?
papatyahemsire, 5 yıl önce

Bunlardan once neresi var hocam. Benim puanim 74.7 sadece derince eah yazicam derincede yasadigim icin yaziyorum. 2.dede burayi yazicam olmazsa bu alimda 5 kişi aliyorlar bi onceki alimda 17 kisi aliyorlardi.

08 Ağustos 2019 01:51

Cok yogun bi hastanedir yakinlarinda eah olmadigi icin yanındaki ilcelerde sürekli o hastaneye geliyor. Fazla mesaili calisiyorlar eleman eksigi cok var ust bolgeye gectigi icin sürekli herkes baska şehire gecti acilde 10a yakin hemşire gitmis sadece eşim burda çalışıyor evimiz burda diye yaziyorum daha iyi bi yer gelirse orayi tercih etmenizi tavsiye ederim. Yüksekle kapatmaz haziran atanmasinda en dusukle kapatan hast biriydi. Servislerde 24 saati tek hemsire tutuyordu gerçekten eleman eksikliği cok 5 hemsire nasil aldilar inanamadim 2. Atamada yuksek bi alim olabilir. Doneri kotu degil ama esimin arkadaşı balikesir sehir hast gecti fazla mesai ile 7 alirken ayni şekilde calisan eşim 5.5 anca aliyor nasil oyle oluyor anlamadim

midwife001, 5 yıl önce
Derince eah hakkinda bilginiz var mi acaba calisma doner vs ve nasil biyer hastanenin oldugu konum yuksekle mi kapatir acaba?

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 08:18

Ben de evliyim körfezde oturuyorum, gebzeyi yazmayacağım.derince eah da staj yaptım çok yoğun bi hastane ilçede olmasına rağmen taşınacak olmasına ben de şaşırmıştım ama galiba kesin olarak taşınacak. Ondan önce çanakkale(ilçeler) balıkesir(ilçeler) mudanya bir de hatırlayamadığım 1-2 ilçeyazacağım. Boluyu kocaelinin altına yazmayı düşünüyordum ama eşim artık kocaeliden gitmeyi istediği için belki kocaelinin üzerine çıkartabiliriz, derinceyi ben de garanti tercih olarak gördüğümden altına tutmayacağını düşündüğüm şeyleri yazdım daha çok. Kafamız hala çok karışık tercihleri girene kadar kaç kez daha değiştirirz bilemiyorum

Basmimar
Memur
08 Ağustos 2019 08:43

Gebze Farabi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

08 Ağustos 2019 10:28

Hocam derince kapanmayacak küçülecek kesin bilgi bu cunku her ilcede 1 hastane bulundurma zorunlulugu var sadece proflae doclar asistanlar gidecek kapanmayacak donerler falan düşecek. Sizin diğerleri tutar zaten kocaeli ölü tercih gibi olur.

pipa143, 5 yıl önce

Ben de evliyim körfezde oturuyorum, gebzeyi yazmayacağım.derince eah da staj yaptım çok yoğun bi hastane ilçede olmasına rağmen taşınacak olmasına ben de şaşırmıştım ama galiba kesin olarak taşınacak. Ondan önce çanakkale(ilçeler) balıkesir(ilçeler) mudanya bir de hatırlayamadığım 1-2 ilçeyazacağım. Boluyu kocaelinin altına yazmayı düşünüyordum ama eşim artık kocaeliden gitmeyi istediği için belki kocaelinin üzerine çıkartabiliriz, derinceyi ben de garanti tercih olarak gördüğümden altına tutmayacağını düşündüğüm şeyleri yazdım daha çok. Kafamız hala çok karışık tercihleri girene kadar kaç kez daha değiştirirz bilemiyorum

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 10:42

Şehir hastanelerinin internet sitesine girdiğimde derincenin büyük oranda taşınacağı yazıyor ayrıca yeni yapılmasına rağmen izmit devletin taşınması da ayrı bir soru işareti. Diğer tercihlerimde kontenjanlar hep çok düşük olduğundan güvenemiyorum herhangi bir tercihime bu büyük ihtimalle tutar diyemiyorum. Derincenin yoğunluğunu bildiğimden daha sakin ve daha az maaş alsam da rahat biryere gitmek istiyorum ama belli başlı il merkezleri dışında kontenjanlar hep 2-3. Siz izmit ya da gebze düşünmüyor musunuz?

Heimerdinger
Memur
08 Ağustos 2019 10:49

Farabi darıca ilçesine bağlı Gebze değil ama Gebze de ki fatih devlet ben oradayım şuan iki hastane de çok yoğun nüfus fazla eleman az maaş konusunu bilmiyorum daha taşeronum :(

Basmimar, 5 yıl önce

Gebze Farabi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

08 Ağustos 2019 12:41

Eşime soylenen bu bi kısım gidecek hastane kuculecek ama kapanmayacak seklinde. Eger gidebiliyorsaniz kandira daha makul bi tercih olabilir cok rahat diye duymustum. Benim tek tercih suanda burasi evim burda ailem burda coluk cocuk islerinden dolayi ailem bakacagi icin gidemem burdan tabi 1.de olmazsa 2.de yazacagim 3.yu bekleyemem ama 2.de kocaelide guzel yerler acilacagina eminim ihtiyac cok 31 lisans hemsire sadece derinceye verseler yetmez.

pipa143, 5 yıl önce

Şehir hastanelerinin internet sitesine girdiğimde derincenin büyük oranda taşınacağı yazıyor ayrıca yeni yapılmasına rağmen izmit devletin taşınması da ayrı bir soru işareti. Diğer tercihlerimde kontenjanlar hep çok düşük olduğundan güvenemiyorum herhangi bir tercihime bu büyük ihtimalle tutar diyemiyorum. Derincenin yoğunluğunu bildiğimden daha sakin ve daha az maaş alsam da rahat biryere gitmek istiyorum ama belli başlı il merkezleri dışında kontenjanlar hep 2-3. Siz izmit ya da gebze düşünmüyor musunuz?

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 12:45

Derinceyi 5 görünce ben de baya şaşırdım birinci atamada belki kılpayı kaçar ama ikincide illa ki alır yeniden ihtiyacı var çünkü, belki lise düzeyinde kadro verdikleri için bu kez böyle olmuştur bilemiyorum. Hayırlısı olsun.

08 Ağustos 2019 13:35

Öyle ilginc bir sekilde liselileri fazla aldilar vardir bi hayir bunda da. Sizin siralamanizla 2. Atamada asm tsm kesin olur gibi duruyor. Baska derince yazacak bildiginiz var mi

pipa143, 5 yıl önce

Derinceyi 5 görünce ben de baya şaşırdım birinci atamada belki kılpayı kaçar ama ikincide illa ki alır yeniden ihtiyacı var çünkü, belki lise düzeyinde kadro verdikleri için bu kez böyle olmuştur bilemiyorum. Hayırlısı olsun.

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 14:34

İkinci atamayı bekleme gibi bir şansım yok malesef şu bir yıl bizi çok sarstı, çok pahalı olmayacak küçük yerler öncelipimiz ama tabi kontenjanların düşüklüğü en büyük sıkıntı. Yine de kocaelinin önüne olabildiğince alternatif koymaya çalışıyoruz. Benm çevremde pek yüksek puan yapan bir arkadaşım olmadığı için kocaeli isteyen de rakip görebileceğiniz kimseyi de tanımıyorum.

08 Ağustos 2019 18:02

Mudanya olursa mutlu olursunuz Bursa cok guzel bi yer orda okudum imkanim olsa tek tercih bursa yapardim. Bu sene gonul rahatligiyla iyi bi yer olur sizin merak etmeyin. 5 kişi alındığı için cok umudum yok derinceden kismet artık.

pipa143, 5 yıl önce

İkinci atamayı bekleme gibi bir şansım yok malesef şu bir yıl bizi çok sarstı, çok pahalı olmayacak küçük yerler öncelipimiz ama tabi kontenjanların düşüklüğü en büyük sıkıntı. Yine de kocaelinin önüne olabildiğince alternatif koymaya çalışıyoruz. Benm çevremde pek yüksek puan yapan bir arkadaşım olmadığı için kocaeli isteyen de rakip görebileceğiniz kimseyi de tanımıyorum.

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 19:41

Teşekkür ederim inşallah istediğim bir yer tutar senin için de hayırlısı olsun derince şimdiye dek yanlş hatırlamıyorsam 75-76gibi bi puanın üstüne çıkmamış en düşük atamalarda bile tutmasını olası yine de

ozlmcnr
Aday Memur
08 Ağustos 2019 20:55

Ben de darıca ve gebze yazmayı düşünüyorum sıralamam 4184 ama gebze hakkında pek fikrim yok nasıldır

pipa143
Memur
08 Ağustos 2019 21:15

Gebze gelişiyor artık istanbulun bir uzantısı gibi oldu yavaş yavaş merkezinde pek bulunmadım ama gebzedeki devlet hastanesi darıcadaki eğitim araştırma olduğundan gebze saha yüksek kapatıyorgenelde

ozlmcnr
Aday Memur
08 Ağustos 2019 21:50

Teşekkür ederim
pipa143, 5 yıl önce

Gebze gelişiyor artık istanbulun bir uzantısı gibi oldu yavaş yavaş merkezinde pek bulunmadım ama gebzedeki devlet hastanesi darıcadaki eğitim araştırma olduğundan gebze saha yüksek kapatıyorgenelde

kamutabibi
Aday Memur
09 Ağustos 2019 02:43

Anladım hocam bu sene herkes yüksek puan almış bide alım sayısı çok düşük derince 80le kapatırsa bile sasirmam nasip artık bundan sonrasi tercihimi yaptım bekliyorum sonucu.

pipa143, 5 yıl önce

Teşekkür ederim inşallah istediğim bir yer tutar senin için de hayırlısı olsun derince şimdiye dek yanlş hatırlamıyorsam 75-76gibi bi puanın üstüne çıkmamış en düşük atamalarda bile tutmasını olası yine de

kamutabibi
Aday Memur
09 Ağustos 2019 02:44

Eşimin hesabından yazmışım k.bakmayin.

kamutabibi, 5 yıl önce

Anladım hocam bu sene herkes yüksek puan almış bide alım sayısı çok düşük derince 80le kapatırsa bile sasirmam nasip artık bundan sonrasi tercihimi yaptım bekliyorum sonucu.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi