Editörler : Pangaea

memurolm
Genel Müdür
06 Haziran 2021 13:48

evlenene kadar o kişi senin için hiç kimsedir yabancı biri dir elalemdir benim görüşüm bu

cinin
Şef
11 Haziran 2021 17:58

öyle demeyin iki gün sonra atanınca çoğu kişi duygusal yalnızlığa düşüyor ve bunlar kadın erkek herkesin başına gelebilir

Nahaliels, 3 yıl önce

Hmm buradaki hikayeler bana uydurma geldi, bence gerçek hayat dersi almak isteyen varsa Esra Erol izlesin.

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
11 Haziran 2021 18:44

O senin fantazilerin ve sapık hayal gücün olmasın sakın
ekonomikk.çöküşş, 3 yıl önce

İşin içinde cinsellik de olduğu için kadın daha fazla bağlanmış sanırım.Çünkü cinsel anlamda doyuma ulaştırılan,tatmin edilen bir kadın çok fazla oksitosin(bağlanma) hormonu salgılar ve o erkekten kopmak istemez.

11 Haziran 2021 21:35

Ekonomik çöküş nickli üyenin, ekonomi konusundaki karamsar yorumlarına ve birçok yorumuna katılmıyorum. İlk defa bozuk saat gibi doğru bir şey yazdığına şahit oldum.

Evet, oksitosin ve beğlanma konusunda haklı. O nedenle ilk cinselliği bir ömür boyu yaşayacağımız kişiye saklamalıyız. Sonrasına çimento tutmuyor... Oksitosini araştırın, çok şaşıracaksınız...

hanzel, 3 yıl önce

Codybt
Şef
11 Haziran 2021 21:42

Arifin Manchestera attığı golü ararken yine kadın bedeni hakkında konuşan erkeklere denk geldik.

12 Haziran 2021 06:47

Öncelikle "sanırım" ifadesinin ne anlama geldiğini biliyorsun değil mi? Kesinlik yok yani yazımda.

Bu arada forumda ara sıra çeşitli bahanelerle insanın yeme, içme gibi en temel ve en önemli biyolojik ihtiyaçlarından biri olan cinsellikten bahsetmek hoşuma gidiyor.Burası daha çok cinsellikle pek barışık olmayan muhafazakar öğretmen adayları ve öğretmenlerin bolca bulunduğu bir site olduğu için bu tür kışkırtıcı bilimsel yazılar belki bazılarının cinsellik konusuna daha bilimsel perspektiften bakmasına yardımcı olur diye tahmin ediyorum.

Yani biraz da kasıtlı bir biçimde cinselliğe getirdim konuyu, sapık olduğum için değil!

Ayrıca benim gibi özgür düşünceli,modern kişiler değil de cinselliğini sürekli bastırmaya çalışan muhafazakarlar sapıklığa çok daha meyilli oluyorlar.Bu da bir gerçek olarak önümüzde duruyor.Bunu görebilmek için Ensar vakfında ve çeşitli dini vakıflarda,Kur'an kurslarında,tarikatlarda,cemaatlerde, muhafazakarların bolca bulunduğu yerlerde yaşananlara bir göz atmanız yeterli!

hanzel, 3 yıl önce
12 Haziran 2021 07:14

1) Oksitosin yani bağlanma hormonu her insanda aynı oranda salgılanmıyor! Yani bazı insanlarda daha fazla salgılanan ve bazı insanlarda daha az salgılanan bir hormon.

2) Ayrıca cinsel birleşmeyle oksitosin hormonu salgılanıyor(ancak yukarıda dediğim gibi herkeste aynı oranda salgılanmıyor)diye tüm insanların sadece evlenecekleri kişiyle cinsellik yaşamalarını beklemek biraz faşistçe bir yaklaşım! İsterlerse ömür boyu sevgili hayatı yaşarlar isterlerse belirli süreli sevgili hayatı yaşarlar; bu bireylerin kendi özgür tercihlerine kalmış bir şey! Evlilik kurumu belki son 1500-2000 yıldır yürürlükte olan bir kurum, onbinlerce yıl evlilik diye bir kurum olmadan da gayet mutlu mesut yaşayabilmiş insanoğlu.

kalemli-adam07, 3 yıl önce

Ekonomik çöküş nickli üyenin, ekonomi konusundaki karamsar yorumlarına ve birçok yorumuna katılmıyorum. İlk defa bozuk saat gibi doğru bir şey yazdığına şahit oldum.

Evet, oksitosin ve beğlanma konusunda haklı. O nedenle ilk cinselliği bir ömür boyu yaşayacağımız kişiye saklamalıyız. Sonrasına çimento tutmuyor... Oksitosini araştırın, çok şaşıracaksınız...

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Haziran 2021 18:12

Sosyal Medyadan Kapılıp Gidenleri Gördükçe Haklı Olmanın Üzüntüsünü Yaşıyorum. Boya Posa, Pozlara, Gösterişe Kendinizi Bırakmak İnsanı Kör Edebiliyor. Önceden Görev Yaptığım Yerde de Bir Bayan Hocaya Böyle Bir Şey Olmuştu. Dolandırıldığı Kişi de Sizin ki Gibi Görüntü Kasan Biri Değildi. O Zamanlar Sosyal Medya Yok Tabi. Kız Dışında Herkes Şaşırıyordu İlişkiye. Sonunda Olan Oldu. Kredi Borcuyla Ortada Kalan İnsan.

12 Haziran 2021 22:46

Evlilik diye bir kurum olmadan on binlerce yıl yaşayanlar insanlar değildri, ancak maymunlar falan olabilir. Veya başka hayvanlar olabilir. Ahlaki çöküntü aile kurumunu tahrip etti ve batı bunu fark ettiği için şimdi aileye önem vermeye başladı. Dibi gördü batı. Çapkınlıkta, ahlaksızlıkta grafiğin tepesini gördüler, şimdi akılları başlarına geldi.

İnsanın doğasına, yaratılışına aykı her davranışın olumsuz sonuçları olacaktır... Bunu görmek için kahin olmaya gerek yok. Çevrenizde ahlak sınırı olmayan insanlara bakın, kötü sonuçlarını görürsünüz... Bazı çapkın erkeklerin donuyla pencereden atlayıp kolunu bacağını kırdığını görüyoruz. Kıyma yapılıp E-5 kenarına serpilen çapkınlar da oldu. Hayvanlarda bile bir kıskançlık var. Ömrünü tek kişiyle geçiren hayvanlar var...

Aklı başında her birey, evlilik dışı birlikteliklerin kısa veya uzun vadede olumsuz sonuçları olacağını görüyor ve buna göre kendi kendine tedbir alıyor, kendini kontrol edebiliyor. Ahlak sınır olmayan bazı sorunlu kişilerin, ahlaksızlık propagandası onları etkilemez...

1) Oksitosin yani bağlanma hormonu her insanda aynı oranda salgılanmıyor! Yani bazı insanlarda daha fazla salgılanan ve bazı insanlarda daha az salgılanan bir hormon.

2) Ayrıca cinsel birleşmeyle oksitosin hormonu salgılanıyor(ancak yukarıda dediğim gibi herkeste aynı oranda salgılanmıyor)diye tüm insanların sadece evlenecekleri kişiyle cinsellik yaşamalarını beklemek biraz faşistçe bir yaklaşım! İsterlerse ömür boyu sevgili hayatı yaşarlar isterlerse belirli süreli sevgili hayatı yaşarlar; bu bireylerin kendi özgür tercihlerine kalmış bir şey! Evlilik kurumu belki son 1500-2000 yıldır yürürlükte olan bir kurum, onbinlerce yıl evlilik diye bir kurum olmadan da gayet mutlu mesut yaşayabilmiş insanoğlu.

Alastar69
Aday Memur
12 Haziran 2021 23:18

Chp'de yaşanalara da göz at. Sadece muhafazakarları hedef alıyorsun ,kutuplaştırıyorsun. Öğretmen ayıran , kutuplaştıran ,manipule eden değil birleştiren olmalı

Öncelikle "sanırım" ifadesinin ne anlama geldiğini biliyorsun değil mi? Kesinlik yok yani yazımda.

Bu arada forumda ara sıra çeşitli bahanelerle insanın yeme, içme gibi en temel ve en önemli biyolojik ihtiyaçlarından biri olan cinsellikten bahsetmek hoşuma gidiyor.Burası daha çok cinsellikle pek barışık olmayan muhafazakar öğretmen adayları ve öğretmenlerin bolca bulunduğu bir site olduğu için bu tür kışkırtıcı bilimsel yazılar belki bazılarının cinsellik konusuna daha bilimsel perspektiften bakmasına yardımcı olur diye tahmin ediyorum.

Yani biraz da kasıtlı bir biçimde cinselliğe getirdim konuyu, sapık olduğum için değil!

Ayrıca benim gibi özgür düşünceli,modern kişiler değil de cinselliğini sürekli bastırmaya çalışan muhafazakarlar sapıklığa çok daha meyilli oluyorlar.Bu da bir gerçek olarak önümüzde duruyor.Bunu görebilmek için Ensar vakfında ve çeşitli dini vakıflarda,Kur'an kurslarında,tarikatlarda,cemaatlerde, muhafazakarların bolca bulunduğu yerlerde yaşananlara bir göz atmanız yeterli!

memurolm
Genel Müdür
12 Haziran 2021 23:31

edep haya güzel ahlak bunların bir kaynağı olan aile kurumu olmazsa toplum olmaz devlet olmaz.

Evlilik kadını koruyan asil bir müessesedir.

https://www.hepworthlegal.com/wp-content/uploads/2020/05/Traditional-Family-Blog-Image.jpg

bu olmadan ne devlet olur ne mutluluk olur ne medeniyet olur. bilakis orman olur vahşilik hayvanlık olur.

Aslında çok güzel samimi bir müslüman aile resmi koyacaktım. Yalnız kişilerin yüzünü de gösterdiği için fotoğraf koymadım bunu internetten buldum.

ekonomik çöküş sana geçen sene de söyledim.

hayatta ki en önemli mesela iman meselesidir. Herşeyle hiçbirşey arasında ki istikamet iman edip etmemektir.

12 Haziran 2021 23:54

Cinsellik konusunda daha özgür Chp'lilerde ve modernlerde bu tür tacizler ve sapıklıklar bir yaşanıyorsa cinselliğini sürekli bastıran muhafazakarlarda bin yaşanıyor,bu ndan emin olabilirsin.

Mesela benim okuduğum Anadolu'da bir üniversitede türbanlı kız öğrencileri ile yüksek not karşılığında odasında cinsel ilişki yaşayan muhafazakar (!) akademisyenler vardı.Hatta bir tane akademisyeni öğrencisiyle ilişki yaşarken karısı odasında bastı ve bütün üniversiteye rezil etti.O akademisyeni de apar topar başka bir muhafazakar (!) üniversiteye yolladılar.

Bu tür öğrencisiyle yüksek not karşılığı cinsel ilişki yaşayan muhafazakar(!) akademisyenler Anadolu'da birçok muhafazakar (!) üniversitede bolca bulunur zaten.

Cinselliği ne kadar çok bastırırsan ilerki zamanlarda o kadar sapıkça ortaya çıkma ihtimali yüksek.Zaten o yüzden Anadolu'da muhafazakar(!) yerlerde hayvanlarla cinsel ilişki haberleri ortaya çıkıyor.

Alastar69, 3 yıl önce

Chp'de yaşanalara da göz at. Sadece muhafazakarları hedef alıyorsun ,kutuplaştırıyorsun. Öğretmen ayıran , kutuplaştıran ,manipule eden değil birleştiren olmalı

Nahaliels
Memur
13 Haziran 2021 00:07

ay yazılanlara bak okurken kahkaha atıyorum iğrenç her şey :D

13 Haziran 2021 00:11

Bütün bu söylediklerini çökertecek bir örnek vereceğim sana:

Geçen ay nette bir sohbet sitesinde türbanlı bir kadınla tanıştım.Kendisi evliydi ve kendinden biraz yaşlı eşinin cinsel performansı düşük diye güven içerisinde ara sıra cinsel ilişki kurabileceği birini arıyordu.Yaşça kendinden büyük eşiyle de aile ve çevre baskısıyla ve kendisi gibi muhafazakar (!) olduğu için evlendirilmişti.

Bu kadın böyle bir yasak sevgili ilişkisini 1 sene boyunca başka biriyle yaşamış ve o kişi kendisinden para isteyince ayrılmış.

Bu kadın bir daha dünyaya gelsem kesinlikle evlenmem, çevrenin lafından korktuğum için ve çocuğum olduğu için ayrılamıyorum diyordu.Evlilik çok sıkıcı bir şey, sürekli aynı kişiyle aynı çatı altında yaşamak çok zor falan diyordu.Böyle adaletsizlik dolu ve geleceği belirsiz bir ülkeye ve dünyaya da çocuk getirdiğim için biraz pişmanım diyordu.

İzmir'de yaşasam ve modern bir kadın olsam çocuk falan yapmadan cinsel performansı gayet iyi biriyle sevgili hayatı yaşamak isterdim diyordu.

Sanırım yeterince iyi bir örnek oldu bu sana!

memurolm, 3 yıl önce

edep haya güzel ahlak bunların bir kaynağı olan aile kurumu olmazsa toplum olmaz devlet olmaz.

Evlilik kadını koruyan asil bir müessesedir.

https://www.hepworthlegal.com/wp-content/uploads/2020/05/Traditional-Family-Blog-Image.jpg

bu olmadan ne devlet olur ne mutluluk olur ne medeniyet olur. bilakis orman olur vahşilik hayvanlık olur.

Aslında çok güzel samimi bir müslüman aile resmi koyacaktım. Yalnız kişilerin yüzünü de gösterdiği için fotoğraf koymadım bunu internetten buldum.

ekonomik çöküş sana geçen sene de söyledim.

hayatta ki en önemli mesela iman meselesidir. Herşeyle hiçbirşey arasında ki istikamet iman edip etmemektir.

13 Haziran 2021 00:21

Bunlar muhafazakarı(!) bol Müslüman ülkemizin gizli gerçekleri arkadaş, bilmelisin bunları.Her türlü yasak ilişki,kul hakkı yeme,torpil ve kula kulluk etme, hırsızlık, yolsuzluk,dolandırıcılık, hayvanlarla cinsel ilişki,her türlü sapıklık bu muhafazakarı (!) bol ülkede bolca mevcut.

Nahaliels, 3 yıl önce

ay yazılanlara bak okurken kahkaha atıyorum iğrenç her şey :D

Penrose
Yasaklı
13 Haziran 2021 00:24

Ahlâk lordları gelmiş ahkam kesiyor yine. Hele bi kalemli lord var geçmiş gelecek ve güncel tüm malümatı yutmuş gibi bir ordan bir burdan sallıyor.

Kendisini tefe kotanı da ahlâksız ilan ediyor.

Kimse ahlâksız olun ahlâksızlık çok güzeldir demez ama ben en büyük ahlaksızlıkları böyle ahkamcı goy goyculardan gördüm. Kimsenin bir kuruşunda gözüm yoķ der hakikaten kimsenin kuruşuna el uzatmaz ama başka yerde sandalyede ayağı yere değsin yeter der pis pis de sırıtır. Ahlâk dersi vermek için çırpınan insan başka bir açığını kapatmaya çalışıyordur net.

13 Haziran 2021 00:39

"Ahlak dersi vermeye çalışanlar" sözünden bolca ahlak ve Müslümanlık dersi vermeye çalışıp kendilerine bu dersi vermeyi unuttukları için her türlü ahlaksızlığa imza atan muhafazakarları(!) kastediyorsun daha çok sanırım?

Özellikle kul hakkı yiyerek ve yalakalıkla kula kulluk ederek devlet kurumlarına ve çeşitli üniversitelere kapak atan muhafazakarlar(!) çok meşhur Müslüman (!) ülkemizde!

Ayrıca günde 5 vakit namaz kılıp dükkanının önünden geçen kızı yaşındaki kızlara sapıkça bakan Müslüman (!)esnafı ve çocuk yaştaki kızları evlendiren, hayvanlarla cinsel ilişki yaşayan sapık muhafazakar(!) köylüleri de çok meşhur ülkemizin!

Penrose, 3 yıl önce

Ahlâk lordları gelmiş ahkam kesiyor yine. Hele bi kalemli lord var geçmiş gelecek ve güncel tüm malümatı yutmuş gibi bir ordan bir burdan sallıyor.

Kendisini tefe kotanı da ahlâksız ilan ediyor.

Kimse ahlâksız olun ahlâksızlık çok güzeldir demez ama ben en büyük ahlaksızlıkları böyle ahkamcı goy goyculardan gördüm. Kimsenin bir kuruşunda gözüm yoķ der hakikaten kimsenin kuruşuna el uzatmaz ama başka yerde sandalyede ayağı yere değsin yeter der pis pis de sırıtır. Ahlâk dersi vermek için çırpınan insan başka bir açığını kapatmaya çalışıyordur net.

Penrose
Yasaklı
13 Haziran 2021 00:40

Benim tanıdığım kadarıyla kadınların 18 yaşındaki olgunluğu ve zekası günümüz erkek ortalamasında 35 yaş erkek birey olgunluğuyla denk; o da (genetik-çevresel-kültürel) şansı yaver giderse. Bu kadar her şeyi ben bilirim ben gördüm erilliğiyle hayata bakan birinin öğrenme ve gelişme şansı sıfır olduğu için sizi gören lafla kendini yormamak için salağa yatar.

Neden kendini jiletleyen erkeklere ahkam kesmiyor kimse? Neden tekrarlanan eril problemlere eğilmiyoruz sayın kadın uzmanları?

Penrose
Yasaklı
13 Haziran 2021 00:43

Sana bıraksalar bu ülkede muhalefetten geriye kalan herkesi pişirip yersin.

"Ahlak dersi vermeye çalışanlar" sözünden bolca ahlak ve Müslümanlık dersi vermeye çalışıp kendilerine bu dersi vermeyi unuttukları için her türlü ahlaksızlığa imza atan muhafazakarları(!) kastediyorsun daha çok sanırım?

Özellikle kul hakkı yiyerek ve yalakalıkla kula kulluk ederek devlet kurumlarına ve çeşitli üniversitelere kapak atan muhafazakarlar(!) çok meşhur Müslüman (!) ülkemizde!

Ayrıca günde 5 vakit namaz kılıp dükkanının önünden geçen kızı yaşındaki kızlara sapıkça bakan Müslüman (!)esnafı ve çocuk yaştaki kızları evlendiren, hayvanlarla cinsel ilişki yaşayan sapık muhafazakar(!) köylüleri de çok meşhur ülkemizin!

13 Haziran 2021 01:06

Evet kendilerini çok ahlaklı gösterip her türlü ahlaksızlığı gizli gizli bolca yaptıkları için ve benim gibi modernleri de sırf daha özgürce ve yalansız yaşadığımız için edepsiz olarak nitelendirdikleri için bu muhafazakarların canı cehenneme diyorum!

Örneğin ülkenin en az yarısını kapsayan muhafazakarların(!) aklına İzmir deyince "gavur İzmir" düşüncesi geliyor.Çünkü bu zırcahiller Müslümanlığı 5 vakit namaz olarak algılıyor daha çok!

Kendileri her türlü devlet kurumuna kul hakkı yiyerek ve torpille girmiştir veya girme hayali kurar ve Müslüman ( !) olmaya devam ederler ama İzmirliler namaz kılmıyorsa gavurun (edepsizin) tekidirler!

Bunların zihniyeti şeriat yanlısı olduğunu söyleyip Suriye'deki masum kadınlara her türlü tecavüzü eden IŞİD zihniyetinin bir türevi aslında!

İlerde ülkede karışıklık çıkarsa da bu aslında gizli Işid zihniyetine sahip ülkemizdeki muhafazakarların(!) İzmir'in modern kızlarına saldıracağından zerre şüphem yok!

Ne demişti kendisine şeriatçı görüntüsü veren AKP'li kripto ajan Fatih Tezcan? Kemalistler zamanı gelince karılarınızı kızlarınızı bizlerden nasıl koruyacaksınız demişti!

Penrose, 3 yıl önce

Sana bıraksalar bu ülkede muhalefetten geriye kalan herkesi pişirip yersin.

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi