Editörler : Pangaea
19 Şubat 2021 13:57

Bahşili belediyesi memur alimi hakkinda

LİSTEDE BİR TUHAFLIK FARK EDEN BEN MİYİM SADECE ? SÖZLÜ MÜLAKATI KAZANAN LİSTESİNİ İNCELEYENLER NE DÜŞÜNÜYOR ACABA ?

isimyok44
Memur
19 Şubat 2021 14:23

Sülalesine sövüyorum. İstedikleri her belgeyi gönderdim listede yokum. Van bb zabıtaya şahsen başvuruyu düşünüyordum vazgeçtim o kadar git gel listeye bile almasınlar. Hayır anlamadığım madem kendi adamını alacaksın taşerondan sok birkaç ay sonra kadro ver. Ne diye ilan açıp sülalene sövdürüyorsun

mmuhendiss06
Aday Memur
19 Şubat 2021 14:43

alınacak kişi belliyse neden ilan açıyolar anlamış değilim.Ben de başvuru yaparken listeye almayacaklarını bile bile başvurdum ama bu kadar düşükle kapatmaz diye düşünüyodum. ülkenin geldiği nokta tam bi hayal kırıklığı

ibrahim9206
Memur
19 Şubat 2021 14:57

Çelebi belediyesinde başıma gelen burada da geldi.81 puanla şahsen başvuru yaptık, evraklarım tam 8 dereceli kadroda yine listede yokum. Söylemecek çok şey var ama tesiri yok. Allahından bulsunlar, hakkım haram zıkkım olsun ya. Yazıktır günahtır, alenen hakkımız yeniyor lanet olsun böyle düzene de sisteme de..

isimyok44
Memur
19 Şubat 2021 14:59

Editörler haber yapın lütfen

Noamer
Aday Memur
19 Şubat 2021 15:00

Herhangi bir şekilde belediyeye ulaşan cevap alan var mı ?

furkanemytu
Yasaklı
19 Şubat 2021 15:00

30-35 yaş arası jeodezi mühendisi arayan ilan degil mi bu ,
19 Şubat 2021 15:17

Tuhafligin sebebini ogrenmek icin ariyorum fakat hat dusmuyor

alpinterest
Memur
19 Şubat 2021 15:25

makine mühendisliği için başvurdum puanım yüksek listeye göre ama çağırmadılar :d

Noamer
Aday Memur
19 Şubat 2021 15:27

Anlamadığım şu ayni puana sahip adaylarda cagirilacak yazıyor ya demek ki başvuranlar arasında 59 puan ile başvuran tek kişi var veya 59 üzeri başvuran kimse yok bu çıkıyor doğru anlıyorum değil mi ?:)

Noamer
Aday Memur
19 Şubat 2021 15:29

Yani her puandan bir kişi başvurmuş iki aynı puanlı başvurmamis 59 ve üzeri de başvuranlar listede onun dışında başvuru da olmamış ki listeye bakınca bu çıkıyor doğru anlıyorum değil mi ben

isimyok44
Memur
19 Şubat 2021 15:32

Hangi belediye?
ibrahim9206, 3 yıl önce

Çelebi belediyesinde başıma gelen burada da geldi.81 puanla şahsen başvuru yaptık, evraklarım tam 8 dereceli kadroda yine listede yokum. Söylemecek çok şey var ama tesiri yok. Allahından bulsunlar, hakkım haram zıkkım olsun ya. Yazıktır günahtır, alenen hakkımız yeniyor lanet olsun böyle düzene de sisteme de..

alpinterest
Memur
19 Şubat 2021 15:34

benim diyecek bir şeyim kalmadı gerçekten , uzun süredir de işsizim, bugünleri hiç unutmayacağım..

19 Şubat 2021 15:36

Aynı puanlı adaylar çağırılacak kısmı ilanların klasik bir maddesidir. Mülakatlı alımlarda 2 personel 5 katı aday çağırılacak olsun. Eğer 9. kişinin puanı 81,88 ise ve ardından gelen en yüksek puan olan 81.73983 puana sahip iki kişi varsa ikisi de mülakata çağırılır anlamındadır o. Yani 10 kişi çağırılacak evet ama bu 11,12 de olabilir, sondan giren kişinin puanı ile virgülüne kadar aynı olan kişiler de çağırılır.

Özetle merkezi atamalarda aynı puanlı adaylardan doğum tarihi ve mezuniyet tarihine göre öncelik verilerek yerleştirme yapılır. Ancak Mülakatlı alımlar için iki aday birlikte çağırılır.

Noamer, 3 yıl önce
Yani her puandan bir kişi başvurmuş iki aynı puanlı başvurmamis 59 ve üzeri de başvuranlar listede onun dışında başvuru da olmamış ki listeye bakınca bu çıkıyor doğru anlıyorum değil mi ben

ch123
Aday Memur
19 Şubat 2021 15:45

ilanın geri çekilmesi için ne yapılabilir arkadaşlar ? Resmen kepazelik.

19 Şubat 2021 15:48

Bütün açıktan alımları kaldırman lazım o zaman.Hemen hemen hepsinde araştırsan bir usulsüzlük bulursun

ch123, 3 yıl önce

ilanın geri çekilmesi için ne yapılabilir arkadaşlar ? Resmen kepazelik.

ch123
Aday Memur
19 Şubat 2021 15:52

Geri çekilen ilanlar olmuştu hocam nasıl bir yol izlendi acaba onu sormuştum.

BilinmeyenMaceracı, 3 yıl önce

Bütün açıktan alımları kaldırman lazım o zaman.Hemen hemen hepsinde araştırsan bir usulsüzlük bulursun

ibrahim9206
Memur
19 Şubat 2021 15:55

Çelebi belediyesi yazıyor ya orada hocam. O da kırıkkalenin ilçesiydi, bahşılı belediyeside yine aynı şekilde.

isimyok44, 3 yıl önce
Hangi belediye?
19 Şubat 2021 15:58

Aslında bu tür durumların yaşanmaması için merkezi bir evrak kabul bürosu oluşturulabilir. Tamam şartlarını yine belediyeler belirlesin ancak Evrak Kabul Birimi olsun tüm belediye ve üniversiteler için. Evraklar orada incelensin. Çünkü birçok kişiye söylenen şey evrak gelmedi, evrak eksik. Bunca insanın evrak toplamayı bilmediğini düşünmüyorum. Belediye personelinin incelediği evraka kimin güveni var ki? İstedikleri puana kadar indirebiliyorlar böylece.

isimyok44
Memur
19 Şubat 2021 16:26

Yeni anladım hocam pardon
ibrahim9206, 3 yıl önce

Çelebi belediyesi yazıyor ya orada hocam. O da kırıkkalenin ilçesiydi, bahşılı belediyeside yine aynı şekilde.

bburan
Aday Memur
19 Şubat 2021 16:36

11. derece memur alımına başvurmuştum 86 puanım var listede yokum, daha önce söyleyenleri duyardım o kadar olur mu derdim ama oluyomuş. allah cezalarını versin

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi