Editörler : ayşegül bgm
15 Temmuz 2019 18:43

3+1 doğum izni
3+1 olarak eylül ayında atandım. şuan doğum iznindeyim. izinde olduğum sürede maaşlarımda kesinti oldu olmayacağını söylemişlerdi. Benim gibi olan var mı?

hemAYire?
Aday Memur
16 Temmuz 2019 09:43

e devletten iş göremez ödemesi diye bir bölüm var ona bakın sgk tarafından hesabınıza para yatmıştır mutlaka onu pttden çekebilirsiniz

bsrmfç
Memur
16 Temmuz 2019 18:29

Bu iş göremezlik ödemesi hastalık raporu aldığımızda da ödeniyor mu? Bilginiz var mı. Bi hafta,10 günlük raporlarda filan

hemAYire?, 5 yıl önce
e devletten iş göremez ödemesi diye bir bölüm var ona bakın sgk tarafından hesabınıza para yatmıştır mutlaka onu pttden çekebilirsiniz

hemAYire?
Aday Memur
17 Temmuz 2019 14:33

evet yatıyor. bana yatmıştı hem rapor aldığımda hem analık izinlerinde. ama benim maaşımdan kesilmediği için o parayı çekmedim.
bsrmfç, 5 yıl önce

Bu iş göremezlik ödemesi hastalık raporu aldığımızda da ödeniyor mu? Bilginiz var mı. Bi hafta,10 günlük raporlarda filan

fabel61
Aday Memur
17 Temmuz 2019 15:18

Bn 3+1 olduğum için mi kesildi acaba
hemAYire?, 5 yıl önce
evet yatıyor. bana yatmıştı hem rapor aldığımda hem analık izinlerinde. ama benim maaşımdan kesilmediği için o parayı çekmedim.

hemAYire?
Aday Memur
17 Temmuz 2019 17:39

ben de 3+1 sözleşmeşiyim. bu kurumunuzun maaş birimiyle alakalı. oradaki abi maaşımdan kesilmeyeceğini ama oraya yatan parayı çekmememi söyledi
fabel61, 5 yıl önce
Bn 3+1 olduğum için mi kesildi acaba
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi