Editörler : F16 Gökçen
25 Ekim 2017 12:22

1 ay arayla kredi çekmek (bankacı arkadaşlar yardım edin)

Arkadaşlar geçen ay bir kredi çekmiştim fakat bu ay öğrenim kredisi yüzünden beklemediğim bir anda haciz geldi. Yeniden talep etsem alabilir miyim ? Kredi puanım iyi.

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 13:19

1 ay önce cektigin banka dışında başka bir bankaya gidip 1 ay önce kredi cektigini söylemezsen cekebilirsin. Söylersen vermezler. Başka bankalardan cektiğin kredi siciline en az 2 ay sonra düsüyo, yani söylemezsen görmezler kredi cektiğini ve sicilin iyiyse verirler.

Exphantum
Aday Memur
25 Ekim 2017 13:40

1 ay önce çektiğim banka maaş müşterisi olduğum banka.. Diğer bankalar sanırım evrak olmadan vermiyor. bide öğrencilik zamanında çektiğim kücük bi sıkıntıdan dolayı engel oluyor.

G.ü.z, 6 yıl önce

1 ay önce cektigin banka dışında başka bir bankaya gidip 1 ay önce kredi cektigini söylemezsen cekebilirsin. Söylersen vermezler. Başka bankalardan cektiğin kredi siciline en az 2 ay sonra düsüyo, yani söylemezsen görmezler kredi cektiğini ve sicilin iyiyse verirler.

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 13:43

Ögrencilikte yaşadığın sıkıntı aşılmayacak olsa maaş aldığın banka da vermezdi. Maaş bordrosu isteyecek diğer banka senden. Maaşın kurtarıyorsa yeni bir kredi almayı maaş bankana da gidebilirsin.

Exphantum, 6 yıl önce

1 ay önce çektiğim banka maaş müşterisi olduğum banka.. Diğer bankalar sanırım evrak olmadan vermiyor. bide öğrencilik zamanında çektiğim kücük bi sıkıntıdan dolayı engel oluyor.

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
25 Ekim 2017 14:52

kredi çekeni topuğundan vurun

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 15:36

Tamam onu öyle yaparım. Kuşburnu sana sözüm vardı; oyun ve gün bildirmeni bekliyorum.

KuŞBuRNuBeY35, 6 yıl önce

kredi çekeni topuğundan vurun

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
25 Ekim 2017 15:41

yarın tatilden dönüyoruz

güz Hanumcim

G.ü.z, 6 yıl önce

Tamam onu öyle yaparım. Kuşburnu sana sözüm vardı; oyun ve gün bildirmeni bekliyorum.

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 15:46

Pek iyi; sözüm söz, bilgilendirmeni bekliyorum:)

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
25 Ekim 2017 15:55

her gün saat 10 da bakıyorum

lakin oyun kapalı

profesyonel oyununa bilet nerede bulunuyor

G.ü.z, 6 yıl önce

Pek iyi; sözüm söz, bilgilendirmeni bekliyorum:)

Exphantum
Aday Memur
25 Ekim 2017 15:57

Siz bankacısınız sanırım değil mi ?

G.ü.z, 6 yıl önce

Ögrencilikte yaşadığın sıkıntı aşılmayacak olsa maaş aldığın banka da vermezdi. Maaş bordrosu isteyecek diğer banka senden. Maaşın kurtarıyorsa yeni bir kredi almayı maaş bankana da gidebilirsin.

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:01

Tamam ilk açılana almayı deniycem. Ama Bir delinin hatira defteri' ne oyun almak icin de ben öyle çok ugraşmıştım. O süreçte gişelerde çalışan bi adamla tanıştım. Bilet alamıyorum dedim.internetten alamazsın, o oyuna insanlar sabahın ilk saatlerinde sıra olup giseden alıyolar dedi. Bu da öyledir muhtemelen. Alamazsak gişeden alıcaksın en kötü çok istiyosan eger. Yoksa oyun kalkar gidemezsin.

KuŞBuRNuBeY35, 6 yıl önce

her gün saat 10 da bakıyorum

lakin oyun kapalı

profesyonel oyununa bilet nerede bulunuyor

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:02

8 yıl bankacılık yaptım yakın zamana kadar ancak artık değilim.

Exphantum, 6 yıl önce

Siz bankacısınız sanırım değil mi ?

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
25 Ekim 2017 16:10

harikasın

G.ü.z, 6 yıl önce

Tamam ilk açılana almayı deniycem. Ama Bir delinin hatira defteri' ne oyun almak icin de ben öyle çok ugraşmıştım. O süreçte gişelerde çalışan bi adamla tanıştım. Bilet alamıyorum dedim.internetten alamazsın, o oyuna insanlar sabahın ilk saatlerinde sıra olup giseden alıyolar dedi. Bu da öyledir muhtemelen. Alamazsak gişeden alıcaksın en kötü çok istiyosan eger. Yoksa oyun kalkar gidemezsin.

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:15

Yalnız profesyonel 29 ekimden sonra oyun duyurusu vermemiş. Umarım turneye buraya gelirler de ben giderim:)) baska oyun secersen bilgi verirsin.

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
25 Ekim 2017 16:19

secmicem

G.ü.z, 6 yıl önce

Yalnız profesyonel 29 ekimden sonra oyun duyurusu vermemiş. Umarım turneye buraya gelirler de ben giderim:)) baska oyun secersen bilgi verirsin.

Exphantum
Aday Memur
25 Ekim 2017 16:26

Güz hanım teşekkür ederim cevaplarınız için. Son bir soru sonrasında tüm yanıtlarımı almış olacağım. Ben 1 ay kadar önce farklı bankalara başvurmuştum ama internet üzerinden başvurdum. telefonuma gelen mesajların hepsi olumsuzdu. Bunun sebebi elle tutulur birşey görememeleri mi ? yoksa geçmişte yaşadığım sorun mu ? (750tl borcum vardı 2.5 sene önce kapattım memur olduğumda.)

G.ü.z, 6 yıl önce

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:34

Internetten yapılan başvuruları sistem değerlendiriyor. Mesela sistemde maaşın güncel olmayabilir ya da çok da önemli olmayan bir sıkıntın olabilir sicilde, sistem inisiyatif kullanamadığı icin çoğunlukla reddediliyor. Dolayısıyla Internetten başvuru yapmamak gerekir. Kredi çıkıp cıkmama yorumunu net yapabilmem için maaş iş borçluluk bilgilerini bilmem gerekiyor. Şuan sadece genel yorumlar yapabiliyorum. Şimdi senin bu internetten başvurularının ret olmasi siciline olumsuz yansıdı. Kredi cekmeye gittiğinde retlerinin sebebinin internet başvuruları olduğunu ayrıca belirtirsen iyi olur.

25 Ekim 2017 16:36

Neden bıraktın 8 yıldan sonra ?

G.ü.z, 6 yıl önce

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:37

Kamu kurumuna girmek icin

nokta ile virgül, 6 yıl önce

Neden bıraktın 8 yıldan sonra ?

25 Ekim 2017 16:37

Girdin mi peki

G.ü.z, 6 yıl önce

Kamu kurumuna girmek icin

G.ü.z
Kapalı
25 Ekim 2017 16:39

Güvenlik soruşturması beklerken alım durduruldu. Beklemedeyiz şu an.

Toplam 75 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi