Editörler : crops35

serenad42
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:46

İşte ortada kalan meseleler bunlar. Umarım erken açıklanır hayırlısı. Bence kasım sonuna açıklanacak gibi :)

GGVNTRK, 5 yıl önce
İnşallah öyledir bide şöyle bişe yapıldığı tarihten mi şuandan mı

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:54

Arkadaslar son mulakat tarihi itibariyla 6-8 hafta suruyor yani oncekiler genelde oyle oldu bunda da benim beklentim ekimin ikinci yarisindan sonra diye dusunuyorum

Teacher9191
Aday Memur
16 Ekim 2019 16:02

ankara bati adliyesi geçen sene 364 kişi almış sözlü mülakatlar 10 eylül de başlamış 21 eylül de bitmiş mülakat sonrasında istenmis belgeler bu sene sözlü mülakatlar 10 eylül de başladı 30 Eylül de bitti 585 kisi alinacak belgeler boy kilo ölçümünde istendi
ADALETİN GÖZÜ, 5 yıl önce
Arkadaslar son mulakat tarihi itibariyla 6-8 hafta suruyor yani oncekiler genelde oyle oldu bunda da benim beklentim ekimin ikinci yarisindan sonra diye dusunuyorum

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 16:09

Mülakattan sonra belge isteme olayinin dogrulugundan emin degilim mulakatta istediler diye biliyorum fakat bunda dedigin gibi boy kiloda alsalar acaba boy kiloya giren herkese mi yapilcak sorusturma bu durumda kisi sayisi fazlaligindan dolayi uzun surer yine eskisiyle ayni olur bence mulakatta kazananlar belirlenip sorusturmasi sonra baslamistir
Teacher9191, 5 yıl önce
ankara bati adliyesi geçen sene 364 kişi almış sözlü mülakatlar 10 eylül de başlamış 21 eylül de bitmiş mülakat sonrasında istenmis belgeler bu sene sözlü mülakatlar 10 eylül de başladı 30 Eylül de bitti 585 kisi alinacak belgeler boy kilo ölçümünde istendi

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 16:45

Bazi yerlerde okudum sorular onemli degil diyenler soruyu yapamayanlar diye yazmislar arkadaslar sorularin illa ki onemi var ama orda asil gozlenen senin karakterin tepkilerin kisiligin saygin ve o is icin uygun olup olmadigini inceliyorlar yoksa f tipi cezaevinin farki nedir diye sormus bunu basladiktan sonra zaten ogrenceksin o yuzden soruyu cvplayamayanlar siz efendiliginizi gosterebilmisseniz umudunuzu asla kaybetmeyin ;)

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 17:58

++

VeSelam
Kapalı
16 Ekim 2019 18:05

Van adliyesinde çalışan bir arkadaşım sonuçların kasımda acıklanır diyordu

YUNUS76
Kapalı
16 Ekim 2019 18:11

Sonuçlar açıklanınca hepimizin yüzü güler inşAllah

YUNUS76
Kapalı
16 Ekim 2019 18:40

Üniversitede iken staj yaptık ve paramızı alamadık.Haziran ayında dava açtık ve devam ediyor.Acaba bu dava soruşturmaya olumsuz etki eder mi?

SATA58
Aday Memur
16 Ekim 2019 19:04

bu cuma saat 18:30'dan sonra açıklama yapma ihtimalleri çok yüksek

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 19:12

Bir problem olmaz dostum
YUNUS76, 5 yıl önce

Üniversitede iken staj yaptık ve paramızı alamadık.Haziran ayında dava açtık ve devam ediyor.Acaba bu dava soruşturmaya olumsuz etki eder mi?

Aslankraliçe
Aday Memur
16 Ekim 2019 19:21

Kaynağınız nedir?

SATA58, 5 yıl önce

bu cuma saat 18:30'dan sonra açıklama yapma ihtimalleri çok yüksek

SATA58
Aday Memur
16 Ekim 2019 20:13

kaynak tahmin..

Aslankraliçe, 5 yıl önce

Kaynağınız nedir?

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 21:39

İnsallah dostum
YUNUS76, 5 yıl önce

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
18 Ekim 2019 17:34

++

18 Ekim 2019 18:47

Bakırköy ikm ne zaman açıklanır acaba fikri olan varmı.

SATA58
Aday Memur
18 Ekim 2019 19:39

hepimizin yüzü gülme ihtimali sıfır sadece kazananların yüzü gülecek kazanamayanların ki düşecek

YUNUS76, 5 yıl önce

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
07 Kasım 2019 10:00

Bu baslikda toplanin bildiginiz herseyi burayayazin yeni baslik acmakla yorulmayin

Simdi gelelim aldigim bir habere

Afyon ikme haftaya aciklanacak diye duydum kaynagim orda calisan kuzenim dedigine gore aralik 15 e is basi yapmaya calisacaklarmis biseler anlatti tam anlamadim 2020 butcesinde sizlere maas ayrildigi icin sizi 2020 olmadan baslatmalari lazim felan dediler

Zaten beklentilerimizi haftaya turkiye geneli tumadliyeler baslardi alim sayisina gore kasimin sonunu bulur bazilari diye dusunuyordum bu sekilde bi duyumla dogru olma ihtimalini guclendirdik

serenad42
Aday Memur
07 Kasım 2019 10:03

İşe başlamayı geçtim artık sonuçlar hayırlısıyla açıklansın sadece.

ADALETİN GÖZÜ, 4 yıl önce

Bu baslikda toplanin bildiginiz herseyi burayayazin yeni baslik acmakla yorulmayin

Simdi gelelim aldigim bir habere

Afyon ikme haftaya aciklanacak diye duydum kaynagim orda calisan kuzenim dedigine gore aralik 15 e is basi yapmaya calisacaklarmis biseler anlatti tam anlamadim 2020 butcesinde sizlere maas ayrildigi icin sizi 2020 olmadan baslatmalari lazim felan dediler

Zaten beklentilerimizi haftaya turkiye geneli tumadliyeler baslardi alim sayisina gore kasimin sonunu bulur bazilari diye dusunuyordum bu sekilde bi duyumla dogru olma ihtimalini guclendirdik

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi