Editörler : Pangaea
12345678910111213»

DNA_GeNeTiK
Kapalı
26 Eylül 2007 21:15

eminim ki biyologlarla ilgili bu forum konularını okuyup geçen pek çok biyolog arkadaşım var. hep yakınıyoruz sadece yakınıyoruz. o kadar kalabalık bi mevcuda sahipken, sahipsiz kalıyoruz, önemsenmiyoruz ve bizler yine sadece ağlıyoruz. fakat birşeyler yapmaya çabalayan insanları dinleme zahmetine bile girmiyoruz o da ayrı.

biyolog_06 arkadaşımın da bahsettiği gibi 29 eylül cumartesi günü, saat 13'de, Sağlık Sk. 19/11 Sıhhıye (Sağlık Bakanlığının arkasındaki sokak) Sağlıksen Ankara Şubesi'nde derneğin 2. toplantısı yapılacaktır.şu anki etapta Ankara'daki biyolog arkadaşlar gelin, görün, dinleyin, düşüncelerinizi belirtin, işinize gelmezse de bi daha uğramazsınız zaten :)ama yeter ki bi adım atın...

ctemel
Şef
28 Eylül 2007 09:58

G-Ü-N-C-E-L

mentet
Kapalı
28 Eylül 2007 12:39

güncel

xyzt44
Aday Memur
29 Eylül 2007 10:54

meraba arkadaşlar..özel hastanede çalışan varsa eğer çalışma saatleri,koşulları vs.hakkında biraz bilgi verebilir mi acaba??biyere başvurdum ve eğer olursa fazla bir bilgim yok..kendimi ona göre hazırlamak açısından.teşekkürler.

kara1111
Aday Memur
29 Eylül 2007 16:31

sevgili arkadaşlarım çabalamayın çabaladıkça batan tek branşın sahibiyiz ben şu saatten sonra okuduğum harcadığım zamanıma acıyorum yeni kazanan arkadaşlara acıyorum esnaf olun arkadaşlar ben öyle yaptım size tavsiye ederim

hedef_büyük
Kapalı
02 Ekim 2007 14:59

Okulunu ve askerliğini bitiren, memurluğu kazanan arkadaşım, evlenmeyi düşündüğü biyoloji mezunu kız tarafından sırf 2 yıllık üniversite mezunu olduğu için reddedildi.

biyologcell
Müsteşar Yardımcısı
02 Ekim 2007 16:19

hiç üzülmesin zaten ilerde anlaşamazlardı .bırakan ilerdede bırakır bu kez sebep okul değilde başka bişi olur..

ctemel
Şef
03 Ekim 2007 11:40

çok ilginç, ama başta böyle olması daha iyi olmuş.

tsumeyye
Aday Memur
04 Ekim 2007 00:59

arkadaşlar bu sene biyolojiden en son kaçla alım yapıldı nerelere girildi öğrenebilirmiyim

ctemel
Şef
04 Ekim 2007 10:59

biyoloji mezunu olupta kamuda çalışanlar, yada kpss ile yeni girenler varsa, puanlarını ve nerelerde çalıştıklarını yazarlarsa herkese yardımcı olurlar...

ctemel
Şef
05 Ekim 2007 10:47

biyolojiyi bitiripte kamuda çalışan yokmu??

mikrobiologist
Aday Memur
17 Ekim 2007 14:10

Arkadaşlar ben Nevşehir'de şu an açılmakta olan özel bir hastanede çalışıyorum. Biyoloğum. Burada çok fazla kalifiye eleman yok ve bizim de deneyimli elemanlara ihtiyacımız var.

Laboratuvara deneyimli biyolog ya da kendini geliştirmiş laboranta ihtiyaç var. 4 yada 5 kişi kadar. Maaşlar 600- 650 civarında tabii ki başlangıç olarak.Buradaki hayat standartlarına göre normal. Eğer Kayseri yada Nevşehir civarında yaşıyorsanız ve iyi bir hastanede görev yapmak istiyorsanız yada sadece iş için oralara gelirim diyorsanız bana özelden cv nizi yollayın. Daha fazla ayrıntıyı yazamıyorum çünkü burayı bir kariyer net gibi kullanmak forum kurallarınca yasak olabilir. Ancak emin olun ki bu gerçek bir iş teklifidir.

microbiolog4
Kapalı
17 Ekim 2007 15:53

ya antosiyonin hem tıpta yüksek lisans yaptın.niye bıraktın ki.inan bu fırsatı bulamayanda var.bende tıp mikrobiyolojide başladım yüksek lisansa.

-frezya-
Şef
18 Ekim 2007 13:53

eğitim fakültesi mezunları formunda fizik-kimya-biyoloji ortak başlığına desteğinizi bekliyoruz

influenza
Kapalı
19 Ekim 2007 09:17

bende biyoloğunda 1900 nerede alınıyormus biri yazarmaıbenim maas yanından bile gecmiyorda

muratsaglam
Kapalı
19 Ekim 2007 11:51

maaş ne kadar ki? yanından geçmiyor

influenza
Kapalı
19 Ekim 2007 13:49

bunu sen daha iyi biliyorsun tercih yapıp maası duyunca gitmekten vaz gecip bir insanın emeğini çaldın sen murat eminim böyle davranmayada dvam edeceksin

ferhan2
Kapalı
19 Ekim 2007 15:32

otursun evde çocuğuna baksın...hatayı başta yapmış eşiniz.bende biyoloji mezunuyum.2 yıl oldu.kpss çalıştım.87 ile hala açıktayım.tıp fakültesnde yüksek lisans yapıyorum ama onunda sonunu göremiyorum.hiç yorulmasın bence.

entobio
Aday Memur
20 Ekim 2007 14:14

biyolog, uzman zoolog ve biyoloji öğretmenliği diplomalarına sahibim. askerliğimi yaptım. 1 sene dershanede süründüm. şimdi lojistik ve taşımacılık sektöründe ufak çapta yöneticiyim.

vay eşinin haline...

biyolog olarak iş bulmak zor...

uzman zoolog olarak daha zor...

biyoloji öğretmeni olarak ise imkansız...

benden söylemesi...

kusura bakmayın, zor günler sizi bekliyor...

biyologgaye
Kapalı
21 Ekim 2007 00:13

ndn bukadar karamsızsınız kpss var özel hastane poliklinikler var ben bu yıl mezun oldum kpss ye hazırlanacagım ve umutluyum belki kazanamam ama umudumu yitirmiyorum aktif olun ve arayın iş

Toplam 588 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi