Editörler : swat3410
23 Mayıs 2019 14:39

Asayiş mi , karakol mu?

Merhaba arkadaşlar şu an bir polis merkezinde çalışıyorum ancak dün asayiş şubeye tayinim Çıkmış . Karakola alıştığım için arkadaş ortamına da alıştığım için asayiş çıktığına çok sevinemedim. Sizce karakoldan asayiş şubeye geçerken zorlanır mıyım artıları eksilerini yazarsanız çok sevinirim .

hedef2024
Memur
23 Mayıs 2019 14:46

Yerinden memnunsan müdürle konuş gitmek istemiyorum de bizim müdür durduruyor bu tür tayinleri

Şamil Şahin
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 14:47

kaç yıldır karakolda çalışıyorsun

34Merkez
Yasaklı
23 Mayıs 2019 14:54

Vatana Millete Hizmet heryerde yapilir. Mesleğin kutsallığını bilmek lazım. Hayır duasi almak lazım. Kimsenin adamı değil, mesleğin adamı olmak lazım.. Bu millete hizmet edenin ayağına taş değmesin...

Emirkolik
Memur
23 Mayıs 2019 14:56

10 yılı geçti çok şükür
Şamil Şahin, 5 yıl önce
kaç yıldır karakolda çalışıyorsun

Emirkolik
Memur
23 Mayıs 2019 21:47

V

Şamil Şahin
Şube Müdürü
23 Mayıs 2019 21:51

O zaman tedbiri mekanda fayda var belki, git asayişe gardaşım, herşeyde bir hayır vardır. 10 yıl yeterli karakolda, bana kalsa 10 yıllık karakolcuyu ya terör, ya kaçakçılık gibi iyi yere veririm.
Emirkolik, 5 yıl önce
10 yılı geçti çok şükür

seadco
Aday Memur
23 Mayıs 2019 21:57

10 yıl çalışmışsın yeter kardeşim bence değişiklik zamanı gelmişte geçiyorda. tabi şuan karakolda gurupta olduğunu düşünerek söylüyorum.

Emirkolik
Memur
24 Mayıs 2019 00:09

10 yıllık karakolluk hayatımda 9 yıldır mukayidlik yaptım. İnsan karakol ortamını başka yerde bulabilir mi bilmiyorum . Hep gruplar da çalıştım her türlü olayı gördüm artık insanları görür görmez ne mal olduğunu anlıyorum . Karakolu kesin ararım gibi ..

crazy007
Daire Başkanı
24 Mayıs 2019 01:13

bende 7 yıldır karakolda mukayıttim resmî ekiplere verdiler ben alışamadım tekrar karakola geçmek istediğimi söyledim karakolda arkadaş ortamın grubun iyi olduğumu on numara yer

angarabebesi060606
Daire Başkanı
24 Mayıs 2019 01:58

10 yıllık memursun insanı görünce ne mal olduğunu biliyorsun ama şubeye geçince ne olur burdan soruyorsun buda demek ki bitane şubeci tanıdığın sevenin yok yani şu karakola gelen meslektaşlarına atar gider yapan tipsin açık net
Emirkolik, 5 yıl önce
10 yıllık karakolluk hayatımda 9 yıldır mukayidlik yaptım. İnsan karakol ortamını başka yerde bulabilir mi bilmiyorum . Hep gruplar da çalıştım her türlü olayı gördüm artık insanları görür görmez ne mal olduğunu anlıyorum . Karakolu kesin ararım gibi ..

ikicocumubiraktm
Yasaklı
24 Mayıs 2019 02:58

Yahu yazdigin ile ne alaka.. Adam şubr diye devriye ekiplere gidiyor. Karakolla devriye ekiplerin farkini bilmiyorsan bence farki aen soegula. Ekipte yaninda 1 arkadaş olur bide en fazla 1 badi ekibin onuda 20 anonstan boş birakirsa. Karakolda ortalama en az 6 7 kişisin nöbetcisi dahil bi saat nöbet 2 saat olay bazen boş durursun bazen yemek yaparsin karakolda bazen bahçesinde çay sigara.. Grubun iyi ise sıkılmazsın. Adam da ekipte hiç calismamissa illaki ekibi bilir ama buradan da fikir almakta ne var? Yeminle memurun memura yaptigini amir yapmiyor...

angarabebesi060606, 5 yıl önce
10 yıllık memursun insanı görünce ne mal olduğunu biliyorsun ama şubeye geçince ne olur burdan soruyorsun buda demek ki bitane şubeci tanıdığın sevenin yok yani şu karakola gelen meslektaşlarına atar gider yapan tipsin açık net

Emirkolik
Memur
24 Mayıs 2019 13:08

Senin nasıl bir adam olduğunu anlamak için seni görmeye gerek yok kardeşim . Bilmem anlatabildim mi ? Geçmiş olsun Allah şifa versin
angarabebesi060606, 5 yıl önce

emrengin19
Kapalı
24 Mayıs 2019 20:30

Mesleğin mutfağı karakoldur karakol candır

caglar_66_ank
Aday Memur
27 Mayıs 2019 11:44

4 yıldır istanbul çevikteyim hayatımı mahvettiler keşke bir karakol ya da bir asayiş de çalışsaydım.

Vatan Sever60
Aday Memur
29 Mayıs 2019 05:36

Karakol yeni adıyla oolis merkezi en torpilsiz adamların çalıştığı yer. Haliyle öyle çok ağlayıp sızlayan adamlar yok benim çalıştığım yerde bilmiyorum artık her yer farklı. Birlikte yiyip içip işimize bakıyoz.

Aliihsanduro
Şube Müdürü
29 Mayıs 2019 10:38

10 yıl karakol tecrübesi çok değerli bir şey kardeş şimdi en kral asayişçilik de yaparsın en kral istihbaratçılık da yaparsın. Aradığın tek şey karakolun ortamı olur oda hiç bir yerde zaten bulamazsın. Ancak mesleğinde her branşında ayrı bir keyfi var. Yeter ki severek çalış
29 Mayıs 2019 10:46

hassas
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi