Editörler : Pangaea

castillo
Şube Müdürü
21 Eylül 2020 21:08

Bu arkadas saglikci degil zaten hocam ya ama belliki bi karin agrisi var muhendislerle de. Kamu yonetimi mezunu

Pltsd, 4 yıl önce
sen kendi yaptığın ironinin farkındamısın arkadaşım. bi sağlıkcımı var bu ülkede bi kendinize gelin be

Pltsd
Aday Memur
21 Eylül 2020 21:12

hocam bu gibiler iyice kendilerini ösym başkanı flan zannediyo galiba. ne dermişse ne tarih verilmişse odur. biz neden bekledik bu kadar o zaman. sınavı biz ertelemedik sonuç açıklama tarihininde biz belirlemedik. o yüzden git derdini marko paşaya anlat!
castillo, 4 yıl önce

Bu arkadas saglikci degil zaten hocam ya ama belliki bi karin agrisi var muhendislerle de. Kamu yonetimi mezunu

oguzhaner
Şef
21 Eylül 2020 21:30

Cimer bir forum açsa gidip direk herşeyi oraya yazsak :)

castillo
Şube Müdürü
21 Eylül 2020 21:39

Valla oyle :)))))))

oguzhaner, 4 yıl önce

Cimer bir forum açsa gidip direk herşeyi oraya yazsak :)

kaportacışehmus
Aday Memur
21 Eylül 2020 23:49

he he gec acıklansın da 2020 kpss girip 2018e girmeyenler sana rakip olmasın demi? Sen bu kafayla ömrün boyunca girsen sınava yinede atanamazsın kapasiten yetmez zaten

fizyorex
Daire Başkanı
21 Eylül 2020 23:50

Castillo ağır boş yapan bir tip ama böyle konuşmaya da gerek yok hocam.

Kapasitesi vb. bize düşmez boşverin. Yaptığı yanlış mı yanlış tabi.

kaportacışehmus, 4 yıl önce

he he gec acıklansın da 2020 kpss girip 2018e girmeyenler sana rakip olmasın demi? Sen bu kafayla ömrün boyunca girsen sınava yinede atanamazsın kapasiten yetmez zaten

kaportacışehmus
Aday Memur
22 Eylül 2020 00:13

Ya burada editor falan yok mu böyle saçma, amaçsız başlıklar forumu kirletiyor sayın yönetici. Başlığın kaldırılmasını talep ediyorum eyvallah

Pltsd
Aday Memur
22 Eylül 2020 00:49

üsluba bak. ada bak maşallah 2020ciler gümbür gümbür. hadi git kendi başlığında es gürle
kaportacışehmus, 4 yıl önce

Ya burada editor falan yok mu böyle saçma, amaçsız başlıklar forumu kirletiyor sayın yönetici. Başlığın kaldırılmasını talep ediyorum eyvallah

kaportacışehmus
Aday Memur
22 Eylül 2020 00:52

Ben hayatta iki şeye güvenirim kardeş biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime. Hadi eyvallahh

Pltsd, 4 yıl önce
üsluba bak. ada bak maşallah 2020ciler gümbür gümbür. hadi git kendi başlığında es gürle

Asimet
Şef
22 Eylül 2020 02:45

Cidden yaa ne olmuş böyle

kursatsezer, 4 yıl önce

pü yazıklar olsun yemin ediyorum herkes birbiri üstüne basmaya çalışıyor, bu kadar olmaz ya.

EemPlayer
Yasaklı
22 Eylül 2020 04:06

Memurlar nete hoşgeldiniz bol bol bulursunuz bunlardan merak etmeyin

Asimet, 4 yıl önce

Cidden yaa ne olmuş böyle

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi