Editörler : crops35
«456789101112131415»

kızkulesi-93
Aday Memur
24 Temmuz 2018 14:59

msb sitesinde duyurular bölümünden takip edeceksin kardeşim .. ordan bilgilendirme yapılacak

seher54, 6 yıl önce

Arkadaslar neden kimse cvp yazmiyor. Yoksa sonuc filan aciklandida benmi bilmiyorum. Nerden takip edecegimizide bilmiyorum. Net bir bilgide yok. Verdigimiz evraklar kabul edildimi yada mulakat gunu ile ilgili bilgi yok

calipso26
Aday Memur
24 Temmuz 2018 18:23

Bekliyoruz arkadaşlar msb sitesinde açıklanacak

dediler her gün bakıyorum, çok merak edenler başvurdukları kurumun insan

kaynaklarını arayabilirler

seher54, 6 yıl önce

Arkadaslar neden kimse cvp yazmiyor. Yoksa sonuc filan aciklandida benmi bilmiyorum. Nerden takip edecegimizide bilmiyorum. Net bir bilgide yok. Verdigimiz evraklar kabul edildimi yada mulakat gunu ile ilgili bilgi yok

Fire71
Memur
24 Temmuz 2018 20:51

Başvurduğumuz kurum evrakları Bakanlığa gönderdiklerini konunun kendilerinden çıktığını ve değerlendirmeyi bakanlığın yapacağını söylüyorlar.Lakin msb ye telefonla ulaşmak imkansız gibi birşey sürekli mesşgul

calipso26, 6 yıl önce

Bekliyoruz arkadaşlar msb sitesinde açıklanacak

dediler her gün bakıyorum, çok merak edenler başvurdukları kurumun insan

kaynaklarını arayabilirler

calipso26
Aday Memur
24 Temmuz 2018 23:25

Hayırlısı olsun o zaman. beklemek mühim değil insan açıklanırda kaçırırım diye korkuyo, evrak teslimini çok kişi kaçırmış baksanıza..

asdf77100
Daire Başkanı
25 Temmuz 2018 02:22

Msb saçma sapan işler yapıyor cuma mesai saatinin sonunda hadi patatesi salı çarşamba gelin evraklarınızı şahsen elden teslim edin diye duyuru yapıyor..Birsürü kişi Ya başvuruyu kaçırdı ya da evraklarında problem oldu mülakat.Mülakatlara aynı bu şekil apar topar kısa bir takvimde yapılır biterz

enes çkr
Aday Memur
25 Temmuz 2018 14:18

msb ye ulaşabilen var mı telden ?

Nordmen86
Aday Memur
25 Temmuz 2018 17:08

msb yi boşuna aramayın arkadaşlar beni başvurduğum kurumdan aradılar bi tane evrakımı bulamamışlar evraklar daha sınav kurulu tar

afından inceleniyor onlar bitirip msb ye bildirecekler onlarda yayınlıcak bi kaç günde biticeğini sanmıyorum

Fire71
Memur
26 Temmuz 2018 00:56

Benim anlamadığım diplomada bölüm mezuniyet değişmesinden ötürü evrakları dahi alınmayanlar var fakat aynı şekilde olup biz alırız bakanlık onay verirse deyip evrakları alınanlar da var.Eğerdurum böyleyse olay kendilerinde değil bakanlıkta bitiyorsa o arkadaşların neden almadılar?

kızkulesi-93
Aday Memur
26 Temmuz 2018 01:04

hangi evragı bulamamıslar . istenilen evrakları hazırlayıpda götürmedin mi

Nordmen86, 6 yıl önce

msb yi boşuna aramayın arkadaşlar beni başvurduğum kurumdan aradılar bi tane evrakımı bulamamışlar evraklar daha sınav kurulu tar

afından inceleniyor onlar bitirip msb ye bildirecekler onlarda yayınlıcak bi kaç günde biticeğini sanmıyorum

enes çkr
Aday Memur
26 Temmuz 2018 09:00

tahmınımce agustosun ortasında anca acıklayacaklar heralde...

Nordmen86
Aday Memur
26 Temmuz 2018 10:08

Sanırım her kurum farklı bi uygulama yapıyor ben İstanbul tersanesine başvurdum bi kaç arkadaş vardı aynı durumda onlarada aynı şeyi söylediler kurul kabul verecekmiş

Fire71, 6 yıl önce

Benim anlamadığım diplomada bölüm mezuniyet değişmesinden ötürü evrakları dahi alınmayanlar var fakat aynı şekilde olup biz alırız bakanlık onay verirse deyip evrakları alınanlar da var.Eğerdurum böyleyse olay kendilerinde değil bakanlıkta bitiyorsa o arkadaşların neden almadılar?

Nordmen86
Aday Memur
26 Temmuz 2018 10:11

Önemli bişey değil heralde görevli kişinin dalgınlığına geldi gözünün önünde ama görememiş 😂 verdim dedim ben onu baktı buldu dediğim gibi şuan evraklar inceleniyor liste sonra msb ye gidecek

kızkulesi-93, 6 yıl önce

hangi evragı bulamamıslar . istenilen evrakları hazırlayıpda götürmedin mi

Fire71
Memur
26 Temmuz 2018 11:28

Bende istanbul tersanesine başvurdum kurul derken istanbul tersanesi mi listeyi yapacak yoksa bakanlık mı yani evrakları onaylayıp mülakata çağıracak olan

Nordmen86, 6 yıl önce

Sanırım her kurum farklı bi uygulama yapıyor ben İstanbul tersanesine başvurdum bi kaç arkadaş vardı aynı durumda onlarada aynı şeyi söylediler kurul kabul verecekmiş

Nordmen86
Aday Memur
26 Temmuz 2018 11:48

Beni istanbul tersanesi aradı onlar yapıyor kontrolü ama kontrol için msb den mi geldiler yoksa kendi personeli mi onu bilmiyorum ama muhtemelen kendileri yapıyor sonra listeyi msb ye gönderirler

Fire71, 6 yıl önce

Bende istanbul tersanesine başvurdum kurul derken istanbul tersanesi mi listeyi yapacak yoksa bakanlık mı yani evrakları onaylayıp mülakata çağıracak olan

Prochemist
Aday Memur
28 Temmuz 2018 10:56

Bence haftaya açıklanır mülakat tarihleri

Fire71
Memur
28 Temmuz 2018 22:05

Diplomada bölüm değişimi konusunu bimere yazdım.Bölümümün ismi 2009 da değişti ben 2010 da mezun oldum eski ismiyle ilana açmışlar ve evrak bırakmaya gittiğimde pişkince yapcak birşey yok dediler.Evrakları verdim ama komisyondan red gelmesi muhtemel bu konutu bimere yazdım hala beklemede MSB personel dairesi beklemeye aldı yazıyor.Muhtemelen verecekleri cevap başvuran kişilerin ilanda belirtilen şartlar taşıması gerekmektedir de yazabilir yani başından sallayabilirler.Bu konuda ne yapabiliriz mağduriyrtin giderilmesi için?

CENKGUNSEN
Memur
29 Temmuz 2018 11:51

Milli egitim bakanligina basvur durumu anlat denklik belgesi veriyorlar o isini gorur.

Fire71
Memur
29 Temmuz 2018 13:25

Denklik belgesi durumunu da söyledim onu evrak bırakmaya geldiğinde getirecektin dedi

enes çkr
Aday Memur
30 Temmuz 2018 10:16

arkadaşlar milli savunma bakanlıgını aradım. 1500 işçi alımı mülakatları ne zaman bellı olacak dedım. nereye basvurduysanız orayı arayıp öğrenın dedıler. mülakatları basvurdugunuz yer belırleyecek dedıler bılgınız olsun.

30 Temmuz 2018 11:25

Kardeşim senin dediğini dinleyip gölcük tersanesi sivil personel birimini aradım.Sınav tarihleri başvuru yaptığımız yerde belirleniyormuş dedim.Hayır böyle bir şey yok.Bize gelen bir şey yok dedi.

enes çkr, 6 yıl önce

arkadaşlar milli savunma bakanlıgını aradım. 1500 işçi alımı mülakatları ne zaman bellı olacak dedım. nereye basvurduysanız orayı arayıp öğrenın dedıler. mülakatları basvurdugunuz yer belırleyecek dedıler bılgınız olsun.

Toplam 2644 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi