Editörler : crops35

yenidonem
Aday Memur
31 Ağustos 2020 13:05

Sorunlu kişilik benle uğraşıo duruyor başka dünyada yaşıyor sıkıldım artık ya

techie officer
Genel Müdür
31 Ağustos 2020 19:44

"peki sen niye bu kadar ciddiye alıyorsunda cevap yazmaya devam ediyorsun" ? diye sormazlar mı peki adama?

"cevap yazma sende kendi kendine yazsın dursun" demezler mi peki adama?

beni tacizle itham ediyorsun, suç isat ediyorsun, milleti "beni taciz edeceğini söyledi" diyerek galayana getirmeye çalışıyorsun, ondan sonra da "bu kadar ciddiye alma ne savcısı" falan filan. oldu gülüm suyundanda goyemmi? şaka mı zannediyorsun sen bu işleri. iddia ettiğin şey doğru olsa ben şu anda siber suç işlemiş oluyorum, haberin varmı senin? çocuk oyuncağımı bu?

birde ne özür dilemesi diye, ayak yapıyorsun. y"ırtık dondan çıkar gibi", diye hakaret ediyorsun, "5 yıl uğraşmış zavallı" diye aşağılıyorsun, "taciz ediyor" diye suç isnat ediyorsun, ben yorum yapmayı kestiğim halde tartışmayı yeniden başlatıyorsun, ondan sonra "ne özür dilemesi" diyorsun. yemezler!! konuyu saptırma kendini millete haklıyımış gibi gösterme, AJİTASYON YAPMA YEMEZLER. bütün bu dediklerin için özür dilemen gerekmiyormu? ben sana hiç kötü bir söz ettimmi. olumsuz yorum yapıyorum sadece, onun sebebini de defalarca açıklamdım zaten.

yenidonem, 4 yıl önce

Kardeşim sen kendinde misin git başımdan ta ne özür dilemesi ne davası ne kadar ciddiye alıyısun burayı hiç mi maşgalen yok yeter ya

techie officer
Genel Müdür
31 Ağustos 2020 19:46

ayrıca ben 24 saat bu sitede dolaşmıyorum. 5-10 dk. okuyup gerekli cevapları yazıp çıkıyorum merak etme. işim gücüm sen değilsin yani.

yenidonem, 4 yıl önce

Kardeşim sen kendinde misin git başımdan ta ne özür dilemesi ne davası ne kadar ciddiye alıyısun burayı hiç mi maşgalen yok yeter ya

techie officer
Genel Müdür
31 Ağustos 2020 19:55

asıl sorunlu sensin. ben tartışmayı bitirdiğim halde sen devam etmeyi seçtin. sana devam etme bitsin bu tartışma, diye seçenek sundum ama sen devam ettin. kim sorunlu şimdi?

asıl sen başka dünyada yaşıyorsun kurum içi tayin olmayı çok büyük meziyetmiş gibi anlatıyorsun her yerde. kim bilir kaç binlerce memur tayin olmuştur. hadi birde kurumlararsı nakil olda göreyim seni kaç yılda oluyorsun. inşallah kurumlararası tayin olmak zorunda kalda, 5 yıl uğraş emi!! o zaman beni ve benim yıllarca nakil olmak için uğraşanları hatırlarsın belki. KINAYAN KINADIĞI DURUMA DÜŞMEDİKÇE VEFAT ETMEZ. bu sözü hiç unutma hayatta çok karşına çıkacak....

yenidonem, 4 yıl önce

Sorunlu kişilik benle uğraşıo duruyor başka dünyada yaşıyor sıkıldım artık ya

zambakk06
Kapalı
31 Ağustos 2020 19:57

Lütfen bilgi almak için kullandığımız bu sayfayı çocukça atışmalar için bloke etmeyin iki yaraf şçin de yazıorum bunları okumak zorunda değiliz

techie officer
Genel Müdür
31 Ağustos 2020 20:11

ben onun kalbini kırmıyorum kardeşim. o benim kalbimi kırıyor. yazışmalara bakarsan benim hiç bir kırıcı sözüm yoktur. ben sadece onun söylediklerini iade ediyorum. yırtık donda çıkar gibi, diyor. zavallı 5 nakil için uğramış diyor. benim onu taciz ettiğimi iddia ediyor. ben tartışmayı bitirdiğim halde, cevap yazmadığım halde o tartışmayı yeniden başlattı.

"hayat kısa" diye haksızlığı ve yanlışı dile getirmeyelimmi? bazılarına anladığı dilden cevap vermek lazım. gerekli dersi vermek lazım. şimdi bu şahıs bu tartışmadan ağzı yanacakki bir dahakine yoğurdu üfleyerek yiyecek. bir başkasına aynı tarz sözleri sarfedemiyecek. yani bu şahısa susmakta çözüm olmadı. ben daha ne yapayım. bilmem anlatabildimmi?

kenank77, 4 yıl önce

arakadaşlar birbirinizi kırmayın boş yere hayat kısa

techie officer
Genel Müdür
01 Eylül 2020 23:14

sizden ve sizin gibi rahatsız ettiğim arkadaşlar için çok özür diliyorum. ben cevap yazmaya odaklandığım için bu konu başlığını okuyabilecek kişileri unuttum kusura bakmayın. bu malum kişiye bu konu başlığında artık cevap yazmayacağım. iyi akşamlar diliyorum herkese.

zambakk06, 4 yıl önce

Lütfen bilgi almak için kullandığımız bu sayfayı çocukça atışmalar için bloke etmeyin iki yaraf şçin de yazıorum bunları okumak zorunda değiliz

Erdem1213
Aday Memur
09 Ekim 2020 23:24

sinav yapildi.
engineermemur, 4 yıl önce

İl Sağlık Müdürlüğü çalıştığım kurum. Ünvan değişikliği sınavını bekliyoruz ama bir türlü açılmadı.Böyle giderse açılacak gibi durmuyor.

Yozgatlılılı
Aday Memur
12 Ekim 2020 12:11

il sağlık müdürlüğünde düz bir memur ne iş yapar? bende orda memur olmak istiyorum da

engineermemur, 4 yıl önce

İl Sağlık Müdürlüğü çalıştığım kurum. Ünvan değişikliği sınavını bekliyoruz ama bir türlü açılmadı.Böyle giderse açılacak gibi durmuyor.

murat_326
Şube Müdürü
27 Şubat 2021 22:21

Beyler kurumlar arası geciste muvafakatin verilmesi için gideceğin kurumda memurun menfaati olması gerekliymis yüksek maaş vermesi gibi doğru bilgimidir, örneğin çalıştığın kurumda 5 lira alıyorsan gitmek istediğin kurumu 6 lira veriyorsa muvafakatini onayliyorlarmis ne dersiniz bu duruma

cocuk.muhendisi
Aday Memur
04 Mart 2021 09:26

Gideceğiniz şubeye bağlı ne iş yapacağınız. Eğer sağlıkçı ya da teknik kadronuz yoksa çalışalacak bir kurum değil bir çok kuruma göre memura en az maaşı veren bi yer ve çok laçka bir kurum

Yozgatlılılı, 4 yıl önce

il sağlık müdürlüğünde düz bir memur ne iş yapar? bende orda memur olmak istiyorum da

Phoenixxxx
Yasaklı
18 Nisan 2021 11:51

Bende sağlık çıkışlıyım ama vhki olarak başka kurumda çalışıyorum, cimere sorduğumda sağlık bakanlığı kura ile alıyor ve kurada bulunan ünvanlarda çalışmış veya öğrenim gördüğüne dair diploma sunulabilirse tercih verilebilir denildi ama en son 2016 da kura açılmış ne kadar bekleyeceğiz bilmiyorum
cocuk.muhendisi, 3 yıl önce

Gideceğiniz şubeye bağlı ne iş yapacağınız. Eğer sağlıkçı ya da teknik kadronuz yoksa çalışalacak bir kurum değil bir çok kuruma göre memura en az maaşı veren bi yer ve çok laçka bir kurum

kenank77
Memur
19 Nisan 2021 10:28

yok hocam öyle birsey

murat_326, 3 yıl önce

Beyler kurumlar arası geciste muvafakatin verilmesi için gideceğin kurumda memurun menfaati olması gerekliymis yüksek maaş vermesi gibi doğru bilgimidir, örneğin çalıştığın kurumda 5 lira alıyorsan gitmek istediğin kurumu 6 lira veriyorsa muvafakatini onayliyorlarmis ne dersiniz bu duruma

Kphysio1
Aday Memur
22 Nisan 2021 02:12

2020 kpss puanımızla belediyede vkhi olarak başlarsak yine aynı puanla sağlık bakanlığı alımında kendi mesleğimize tercih verip geçebiliyor muyuz? Kyk vb. gibi kurumlardan üst unvan olmasından dolayı geçiş olduğunu okumuştum. Bu durum belediyelerde daha mı zor?

samet.by, 4 yıl önce

kurum değiştirmek istiyorsan 3 seçenek var ya yeniden kpss'ye girecen, ya sağlam bir torpil bulacan, ya da tayin isteyeceksin. tayin olayı sadece huzursuzluk, çalışma ortamının bozulması gibi şeyler için. daha yüksek maaş için belediyelerden başka seçenek yok bildiğim kadarıyla. tek eksisi çakılı kadrolardır. meb gibi 3 yılda bir tayin hakkı yok. ben belediye ve bağlı kurumları isterim ama istemekle olmuyor torpil gerekiyor. bu iş olsa 3-4 maaşı heba ederim ama yok maalesef. 15 temmuzdan sonra çok zorlaştırdılar kurumlar arası geçiş işlerini.

Phoenixxxx
Yasaklı
22 Nisan 2021 20:38

Atanıldığı takdirde daha sonra yapılacak olan sınava kadar ilan edilen alımlarda aynı puan kullanılmaz diye biliyorum.

Kphysio1, 3 yıl önce

2020 kpss puanımızla belediyede vkhi olarak başlarsak yine aynı puanla sağlık bakanlığı alımında kendi mesleğimize tercih verip geçebiliyor muyuz? Kyk vb. gibi kurumlardan üst unvan olmasından dolayı geçiş olduğunu okumuştum. Bu durum belediyelerde daha mı zor?

Phoenixxxx
Yasaklı
22 Nisan 2021 20:40

Ayrıca, Sağlık Bakanlığı hariç diğer kurumlar ilana çıkıp kurumlar arası geçiş yapabiliyorken Sağlık Bakanlığı kurumlar arası geçişi Kura ile alıyor. En son 2016 yılında Kurumlar arası geçiş ilanı yayınlanmış.

Phoenixxxx, 3 yıl önce

Atanıldığı takdirde daha sonra yapılacak olan sınava kadar ilan edilen alımlarda aynı puan kullanılmaz diye biliyorum.

Kphysio1
Aday Memur
23 Nisan 2021 00:18

Kyk vb. kurumlarda düz memurluk yazıp daha sonra kendi meslegine üst unvan yoluyla aynı puanla sıramız gelirse tercih vererek geçiş olmuyor mu? Bu yoldan bahsediyorum. Bu durum belediyede de bu şekilde mi diye merak ediyorum.

Phoenixxxx, 3 yıl önce

Ayrıca, Sağlık Bakanlığı hariç diğer kurumlar ilana çıkıp kurumlar arası geçiş yapabiliyorken Sağlık Bakanlığı kurumlar arası geçişi Kura ile alıyor. En son 2016 yılında Kurumlar arası geçiş ilanı yayınlanmış.

yagmurbey5045
Aday Memur
04 Mayıs 2021 02:45

Kurum değiştirmemi sağlayabilecek bana ön ayak olabilecek birisi varsa özele lütfen yazar mısınız

burdurspor
Memur
23 Ağustos 2021 08:50

takipteyim

LORD_55100
Şef
24 Ağustos 2021 16:09

MEB'te engelli kadrosunda şef olarak çalışıyorum. Başka kurumlara memur veya şef statüsünde geçiş imkanım var mı? Varsa protokolü nedir?

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi