Editörler : Pangaea

yllmzg
Kapalı
15 Şubat 2019 20:12

Arkadaşlar ben başvurumu bulamıyorum sayfada, girebilen var mı sisteme? E devletten bakıyorum ama bulamadım

nesli2346
Aday Memur
15 Şubat 2019 21:34

Hocam Personel temin msb gov adresini yazıp sayfada üst tarafta e devlet ile giriş var çıkıyor başvurumuz
yllmzg, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben başvurumu bulamıyorum sayfada, girebilen var mı sisteme? E devletten bakıyorum ama bulamadım

hatice güvennn
Kapalı
20 Şubat 2019 12:48

rica ederim hocam :)

merve.tekstil.müh., 5 yıl önce
Ama ben MSB nin sözleşmeli personel alımı başvurusu da açıklanmadı onda değerlendiriliyor yazıyor da emin olamamıştım. Saolun bilgi için :)

Zelis.91
Şef
21 Şubat 2019 13:29

Bende eşimi ankaraya çekmek için yazıyorum aslında ama eş durumu mazeret tayini bir defayamahsus yapılıyor da eşinizi sizin yanınıza verirler sizi çalıştıracakları kurumun denk pozisyonu. Yoksa diye biliyorum ben

Candoit, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Msb nin harita genel müd. Lüğü Ankara?da olduğu için oraya atanan biri eş durumundan başka şehire gidebilir mi ?bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi aramadığım yer kalmadı kimsenin bilgisi yok msb personel başkanlığında ...

miray.ayvazova
Aday Memur
21 Şubat 2019 20:47

Arkadaşlar msb mülakata çağırılacakları ne zaman açıklayacak, fikri olan var mı? Bakanlığın kendi sitesinde de personel temin adresinde de bilgi yok.

kram
Memur
21 Şubat 2019 20:56

18 Mart 2019'dan sonra. 2018 Memur Alım Başvuru Kılavuzu'nda öyle yazıyor.

miray.ayvazova, 5 yıl önce

Arkadaşlar msb mülakata çağırılacakları ne zaman açıklayacak, fikri olan var mı? Bakanlığın kendi sitesinde de personel temin adresinde de bilgi yok.

miray.ayvazova
Aday Memur
22 Şubat 2019 08:07

Çok teşekkür ederim.

kram, 5 yıl önce

18 Mart 2019'dan sonra. 2018 Memur Alım Başvuru Kılavuzu'nda öyle yazıyor.

qazwsx4158
Aday Memur
22 Şubat 2019 09:54

sosyal medya/web uzman ilanına kimler kaç puanla başvurdu acaba? 78 puanla başvurdum ama mülakata kalamam galiba

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi