Editörler : Pangaea

Begümmgnll
Memur
10 Ağustos 2019 17:38

Hayirli olsun hocam
fenveteknol., 5 yıl önce
yozgat

Begümmgnll
Memur
10 Ağustos 2019 17:39

Hayirli olsun insallah hocam
Gülsamet33, 5 yıl önce
viranşehir hocam

Samsnfen
Memur
10 Ağustos 2019 17:49

Siz nereye atandınız sıralamanız iyidi
Begümmgnll, 5 yıl önce
Branşı fen olan hocalarim nerelere atandiniz?

Begümmgnll
Memur
10 Ağustos 2019 19:57

Sakarya karasu hocam ilk tercihimdi
Samsnfen, 5 yıl önce
Siz nereye atandınız sıralamanız iyidi

Ccbbnn
Şef
13 Ağustos 2019 22:12

İlk tercihime atandım. Branş sınıf, atandığım yer kastamonu
15 Ağustos 2019 21:57

zonguldak/çaycuma. branşım ingilizce, puanım 72.

free3
Şef
15 Ağustos 2019 22:20

Hatay Reyhanlı sınıf öğretmenliği (73,822 /788.brans sıralaması ile) il milli eğitim de de ilçe milli eğitim de de henüz bir duyuru yok maalesef

Ccbbnn
Şef
15 Ağustos 2019 22:49

Harika bir yere atandınız. Hayırlı uğurlu olsun hocam
burcualtugyilmaz, 5 yıl önce

zonguldak/çaycuma. branşım ingilizce, puanım 72.

15 Ağustos 2019 23:15

çok teşekkür ederim hocam. ben de çok severim çaycuma'yı. umarım hayırlısı olur.

Ccbbnn, 5 yıl önce
Harika bir yere atandınız. Hayırlı uğurlu olsun hocam

Edbyatcii
Aday Memur
15 Ağustos 2019 23:32

İstanbul/Gaziosmanpaşa Türk Dili ve Edebiyatı 83.7

enyadev
Aday Memur
16 Ağustos 2019 14:47

Hocam ilimize hoş geldiniz. İyi nesiller yetiştirmeniz dileğiyle hayırlı olsun. Umarım Sakaryayı seversiniz :)

Begümmgnll, 5 yıl önce
Sakarya karasu hocam ilk tercihimdi

Begümmgnll
Memur
16 Ağustos 2019 15:35

Sagolun hocam hosbuldum :) hepimiz icin hakkimizda hayırlısı. Görevimi en iyi sekilde yerine getireceğim inşallah
enyadev, 5 yıl önce

Hocam ilimize hoş geldiniz. İyi nesiller yetiştirmeniz dileğiyle hayırlı olsun. Umarım Sakaryayı seversiniz :)

fatihsaglam61
Aday Memur
16 Ağustos 2019 20:10

Hiçkimse ben torpille atandım vekil bakan rte nin yakınlığım partisindenim demez,çoğusu çalıntı soruyla memur olmuştur yada kontenjanla atanmıştır

milerii
Kapalı
16 Ağustos 2019 22:41

Sakarya KocaAli özel egitm

Ccbbnn
Şef
16 Ağustos 2019 23:30

Ayıp yahu. Bir kere de tebrik edin. "Helal olsun gece gündüz çalıştınız, gky sınavına girdiniz eğitim bilimlerine girdiniz alana girdiniz sonra aylarca ilan beklediniz mülakata girdiniz" diyin bir kere de. Çok şükür atandık. Güzel yerlere atandık. Darısı sizin başınıza. Lütfen güzel olan her şeye "torpil" damgası yapıştırmayın. Ayıptır, günahtır. Çalışın size de nasip eder allah
fatihsaglam61, 5 yıl önce
Hiçkimse ben torpille atandım vekil bakan rte nin yakınlığım partisindenim demez,çoğusu çalıntı soruyla memur olmuştur yada kontenjanla atanmıştır

Begümmgnll
Memur
16 Ağustos 2019 23:45

Hocam boylelerini umursamamak lazım. Yormayın kendinizi cevap yazmak için. Kedinin ulaşamadığı ciğere ne dedigini herkes bilir. Hepimiz icin hayırlısı. Hocam güzel gunleriniz olsun hayırlı olsun
Ccbbnn, 5 yıl önce
Ayıp yahu. Bir kere de tebrik edin. "Helal olsun gece gündüz çalıştınız, gky sınavına girdiniz eğitim bilimlerine girdiniz alana girdiniz sonra aylarca ilan beklediniz mülakata girdiniz" diyin bir kere de. Çok şükür atandık. Güzel yerlere atandık. Darısı sizin başınıza. Lütfen güzel olan her şeye "torpil" damgası yapıştırmayın. Ayıptır, günahtır. Çalışın size de nasip eder allah

fatihsaglam61
Aday Memur
18 Ağustos 2019 15:37

Üstüne alınAn alınsın
Begümmgnll, 5 yıl önce
Hocam boylelerini umursamamak lazım. Yormayın kendinizi cevap yazmak için. Kedinin ulaşamadığı ciğere ne dedigini herkes bilir. Hepimiz icin hayırlısı. Hocam güzel gunleriniz olsun hayırlı olsun

fatihsaglam61
Aday Memur
18 Ağustos 2019 15:40

Üstüne alınan alınsın yarası olan gocunur,torpil hiç mi olmuyor,yapmayın,hakkı siyaset yoluyla gasp edilenin savunucusuyum
Ccbbnn, 5 yıl önce

Begümmgnll
Memur
18 Ağustos 2019 16:38

Arkadasim uzerine alinan alinsin iyi bize ne bundan da sen komple hepimizi fişliyorsun. Uzerine alinmasi gereken kisileri doğrudan biliyorsan direkt olarak onlarla iletisime gecip icini onlara dökmen lazım!
fatihsaglam61, 5 yıl önce
Üstüne alınAn alınsın

fatihsaglam61
Aday Memur
18 Ağustos 2019 16:53

Hakkında güvenlik soruşturması denen bişey var,bakılıyorki bu adam terörist mi kılıfı adı altında istedikleri adamı sebepsiz yere eleyebiliyorlar,istedikleri adamı atıp istediklerini alabiliyorlar,güvenlik soruşturması ne yani.bu da bir insanlık ayıbı.banane siz taabi tutuluyorsunuz.ben bu sisteme karşıyım sadece.firavun düzenine.
Begümmgnll, 5 yıl önce
Arkadasim uzerine alinan alinsin iyi bize ne bundan da sen komple hepimizi fişliyorsun. Uzerine alinmasi gereken kisileri doğrudan biliyorsan direkt olarak onlarla iletisime gecip icini onlara dökmen lazım!
Toplam 108 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi