Editörler : crops35

Ynsmrclk
Aday Memur
09 Kasım 2019 21:10

ben senin le muhatap olacak olsam mesajını alıntılarim meraklanma ortaya konuştuğum lafın sorumluluğu bana aittir üst yorumları oku milletle dalga geçenler bile var o yüzden üstüne alınma ama tehdit vari de konuşma hakaret davası açman için forum daki mesaj dan fazlası gerek en azından seni muhatap alıp demem gerek anladığını umuyorum

Madsizzle
Genel Müdür
09 Kasım 2019 21:23

bak bu senn benle muhattap oldugun mesaj.ayrica bu baslik altinda duyum ve bilgi alma olmayacagna dair tek konusma bana ait senin bana cevap olarak yazdigin bu mesajindan hemen once hem de.ve bi sonrasi ise senn hakaretinle yazdigin 'duyum olmaz diyen dumbuk yazmasin...'yazan mesajin.ve simdi de diosun ki ben sana ithafen konusmadim.ki bi oncekilerde de 'bi de bunlar turedi diyerek...' bi baskasiyla muhattapliginda beni yine bi hakaret cemberi genellemesine de dahil etmissin.ve diosn ki 'senle muhattap olmadim'.ve ben seni tehdit ediyor oluyorum oyle mi.ben alenen soyluyorum realist biriyim humanistim hala daha seni haddini asan durumlar icin uyarmaya calisiyorken israrcisin.bu sekilde anlasamayacagimiza inaniyorum artik.bu durumu sen de ben gibi savciliga tasi engin bilgilerinin dogrulugunu beraber teyit edelim.iyi aksamlar.
Ynsmrclk, 4 yıl önce
burası forum amaç bilgi edinmek belki kafa dağıtmak vs zaten kesin bilgi isteyen siteye bakıyor gelmiş burada edebiyat yapuyon sanane milletin ruhi durumundan hayırlı olsun veya açıklanmış diye açıklama yap sonra zir zir öt boş yapma kardeş bilgin yoksa sus otur sanane milletin duygularından

Edebiyatçı61
Aday Memur
09 Kasım 2019 21:24

Öncelikle kimseyi tehdit etme ve benim açtığım bu konuya da ilgisiz ilgisiz yorumlar yapma. Kısaca işine bak kardeşim.

Madsizzle, 4 yıl önce
ben sana zarar vericek bise yaptigimi hatirlamiyorum.muhattap oldugumu da hakaret ettigimi de hatirlamiyorum.duyum kesin bilgi vs die bise olamayacagini sana anlatmak istememistm, anlayabilecekler icindi o.ben sennle muhattap olmuyorum farkindaysan bu cevapla sadece hatirlatayim dedim suanki durumunun kamu personelliginden ziyade kamu kovusturmasina daha uygun olusunu.ithamlarina dikat et tekrar ikaz etmem haddini bil.hakaret konusunda asla da uzlasmam.seviyesizligin luzumu yok.

Edebiyatçı61
Aday Memur
09 Kasım 2019 21:26

Önümüzdeki haftadan umutluyuz

Ynsmrclk, 4 yıl önce
van için bilgisi yada fikri olan var mı arkadaşlar kimsenin bilgisi olamaz diyen dümbük yazmasın lütfen kasım içinde bir ihtimal var mı acaba

Madsizzle
Genel Müdür
09 Kasım 2019 21:46

size de ayrica tekrar tekrar izah edeyim o zaman. gergnligi atmak icin yapilan anektod ve olumlama iceren samimi bir saka ile yalan soylemek arasinda fark vardir.bu durumu agzimizla dile getirmemize ragmen bunu hala ayirt edemiyorsaniz benm iletisim kabiliyetim insani boyutu asamaz daha iyi bi yol bulamam size anlatabilmek icin.bunlari anlamak cok guc degil.ayrica guzel dileklerde bulunmussunuz atanamazlar die insaallah li falan.belki siz de genelleme yapmissinizdir kimbilir..ama bnm icin bi onem arz etmiyor.bolca ayni dilekleri tekrarlayabilirsiniz.kendi sorunu olmayanin baskasiyla sorunu olmaz.ayrica basligi acmaniz sizi konunun sahibi yapmaz.ne siz cocuksunuz ne konu basligi sizin sahsi topunuz ki oynatmayasiniz.
Edebiyatçı61, 4 yıl önce

Öncelikle kimseyi tehdit etme ve benim açtığım bu konuya da ilgisiz ilgisiz yorumlar yapma. Kısaca işine bak kardeşim.

Ynsmrclk
Aday Memur
09 Kasım 2019 22:02

yaw amma uzattın git ver savcılığa özel den yaz ismim soy isim adres de vereyim sana diyorum ki önceki mesajlar da sen ı muhatap alıyorsam alıntı yapıp mesajlarına cevap verdiğim yada bide bunlar türedi de. yip seni kast ettiğim olmuştur ama bu son mesaj da aklıma sen gelmedin ama hala ille benim o kişi beni kast etti deyip ısrarcı olman da garip "kimse birşey bilmez diyen dümbük yazmasin" demişim o sen misin ille benim mi diyecek sn seni kast etmedim diyorum miy miy da miy miy git ver savcılığa çok korktum gören de senin ismine sana karşı küfür ettim sanır boş yapma seni kast eden yok mesajıma cevap verme olsun bitsin bu senin açtığın bir konu da değil ayrıca bu forum lar da sizle mi ugrasacagiz yaw istediğimi söylerim üstüne alinmaca yapma sorun olmaz
Madsizzle, 4 yıl önce
bak bu senn benle muhattap oldugun mesaj.ayrica bu baslik altinda duyum ve bilgi alma olmayacagna dair tek konusma bana ait senin bana cevap olarak yazdigin bu mesajindan hemen once hem de.ve bi sonrasi ise senn hakaretinle yazdigin 'duyum olmaz diyen dumbuk yazmasin...'yazan mesajin.ve simdi de diosun ki ben sana ithafen konusmadim.ki bi oncekilerde de 'bi de bunlar turedi diyerek...' bi baskasiyla muhattapliginda beni yine bi hakaret cemberi genellemesine de dahil etmissin.ve diosn ki 'senle muhattap olmadim'.ve ben seni tehdit ediyor oluyorum oyle mi.ben alenen soyluyorum realist biriyim humanistim hala daha seni haddini asan durumlar icin uyarmaya calisiyorken israrcisin.bu sekilde anlasamayacagimiza inaniyorum artik.bu durumu sen de ben gibi savciliga tasi engin bilgilerinin dogrulugunu beraber teyit edelim.iyi aksamlar.

Ynsmrclk
Aday Memur
09 Kasım 2019 22:03

inşallah kardeş yaw bekle bekle yorulduk hayırlısı
Edebiyatçı61, 4 yıl önce

Önümüzdeki haftadan umutluyuz

mercan00
Aday Memur
11 Kasım 2019 09:56

Evet arkadaşlar herkese merhabalar. Bugün kasımın 11 i umarım bu hafta içerisinde bizleri sevindirecek haberler alırız van adliyesinden. Her şey gönlümüzce olsun hayırlısı baklım dediğim gibi inşallah iyi haberler alırız.

adayı34
Aday Memur
11 Kasım 2019 10:05

Haftaiçi fazla açıklama olmaz bence, ama cuma günü patlama yaşanır:)

zabıtkatibi65
Aday Memur
11 Kasım 2019 14:52

Var mı adliyeyi arayan arkadaşlar?

Ynsmrclk
Aday Memur
12 Kasım 2019 13:30

van komisyon başkanlığını aradım arkadaşlar dosyalar bakanlıkta gelmesini bekliyoruz ne zaman geleceği hakkında bilgimiz yok dediler aralık ayını bulacak herhalde. ..

Berçemkaraca
Aday Memur
19 Kasım 2019 21:03

Van infaz koruma açıklandı

19 Kasım 2019 21:08

Zabıtçılarda hafif bir kriz hissi...

Ynsmrclk
Aday Memur
19 Kasım 2019 21:39

van için diğer sonuçlar da yakında gelir inşallah ikm açıklandigina göre

By Necdet
Aday Memur
19 Kasım 2019 21:55

İKM'ler CTE'ye bağlı olduğu ve az oldukları için açıklandı sanırım.

Katip, Teknisyen, mübaşirlik için biraz daha bekleyecez anlaşılan.

Ynsmrclk, 4 yıl önce

mercan00
Aday Memur
19 Kasım 2019 22:31

Arkadaşlar kazanan herkese hayırlı olsun. İnşallah diğer sonuçlar da açıklanır geç bırakmazlar diye ümit ediyorum. İyi sonuçları dört gözle bekliyorum. Rabbim hakkımızda en hayırlısını nasip etsin. Tekrardan kazananlara hayırlı olsun inşallah.

Mhmtklll
Aday Memur
11 Aralık 2019 23:42

Van aciklandi

Madsizzle
Genel Müdür
12 Aralık 2019 00:02

yun naptn kardesm oldu mu?
Ynsmrclk, 4 yıl önce

Ynsmrclk
Aday Memur
12 Aralık 2019 00:03

çok şükür oldu kardeşim Allah sana da nasip eder inşallah :)
Madsizzle, 4 yıl önce
yun naptn kardesm oldu mu?

Madsizzle
Genel Müdür
12 Aralık 2019 00:04

hayirli ugurlu olsun kardesim cok sevindim ya hersey gonlunce olsun devaminda :)
Ynsmrclk, 4 yıl önce
çok şükür oldu kardeşim Allah sana da nasip eder inşallah :)
Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi