Editörler : Pangaea
09 Ağustos 2019 18:56

muşa atananlar
Arkadaşlar muş merkez hakkında bilgisi olan var mı

teacher49
Aday Memur
10 Ağustos 2019 09:44

Var hocam hocam buyrun neyi merak ediyorsunuz ben mus ta çalışıyorum öğretmenim

egitmeenn
Aday Memur
10 Ağustos 2019 16:47

Hocam vali adil yazar ilkokuluna atandım. Ev durumları nelerdir sıkıntı yaşar mıyız acaba ve migros emniyet falan gözüküyor çevresinde yakınlık olarak nasıl bir fikriniz var mı? Bir de avm var gözüküyor ama beyaz saray adı sanırım içinde neler var yani muş biraz gelişmiş bir yer midir merak ediyorum
teacher49, 5 yıl önce

Var hocam hocam buyrun neyi merak ediyorsunuz ben mus ta çalışıyorum öğretmenim

teacher49
Aday Memur
10 Ağustos 2019 18:52

muş un en başarlı ve merkezi okuluna atandınız hayırlıolsun tekrardan.okulunjuz zaten merkezin göbeğinde her yere yakın ama öyle büyük bir avm yok kendi halinde bir şehir ama emniyet acısından güvenli bir şehir evler tek başınıza kalacaksanız biraz pahalı ama bir yada 2 arkadaş birleşerek eve çıkıyor yada yurt seçenekleri var .

egitmeenn
Aday Memur
10 Ağustos 2019 22:33

Hocam zaten evliyim ben de sıkıntı olur mu ev bulmak sizce
teacher49, 5 yıl önce

muş un en başarlı ve merkezi okuluna atandınız hayırlıolsun tekrardan.okulunjuz zaten merkezin göbeğinde her yere yakın ama öyle büyük bir avm yok kendi halinde bir şehir ama emniyet acısından güvenli bir şehir evler tek başınıza kalacaksanız biraz pahalı ama bir yada 2 arkadaş birleşerek eve çıkıyor yada yurt seçenekleri var .

teacher49
Aday Memur
11 Ağustos 2019 01:08

Bu aralar biraz sıkıntılı uygun ev bulmak ama ildisi tayiniçıkanlar olur şansınıza belki hemen bulabilirsiniz uygun ve okulunuza yakın bir ev ins. Facebookta ev ilanları veren siteler var eğer facebook kullanıyorsanız onlara üye Olabilirsiniz

egitmeenn
Aday Memur
11 Ağustos 2019 10:14

Teşekkür ederim hocam
teacher49, 5 yıl önce

Bu aralar biraz sıkıntılı uygun ev bulmak ama ildisi tayiniçıkanlar olur şansınıza belki hemen bulabilirsiniz uygun ve okulunuza yakın bir ev ins. Facebookta ev ilanları veren siteler var eğer facebook kullanıyorsanız onlara üye Olabilirsiniz

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi