Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
09 Temmuz 2018 18:56

Garanti bankası müşteri danışmanı pozisyonu hk

Konuyla iligili mülakata giren oldu mu

sryz
Aday Memur
09 Temmuz 2018 19:20

Olumlu olduguna dair mair almıştım tarafıma ulaşan yok :) unutmuştum konusunu açmasanız

Bstan
Memur
09 Temmuz 2018 21:35

çağrılmadım bile henüz. bu çağrılanlar ilgili bölümlerden falan mı mezun? neden çağrılmıyorum hiç bir bankanın ilanına anlamıyorum :S

missatacan
Kapalı
09 Temmuz 2018 23:18

ilk mülakat için mi olumlu aldınız acaba ?

sryz, 6 yıl önce

Olumlu olduguna dair mair almıştım tarafıma ulaşan yok :) unutmuştum konusunu açmasanız

missatacan
Kapalı
09 Temmuz 2018 23:19

Öyle düşünmeyin genelde bankaların ik sayfasından cvnizi iletip yollarsanız geri dönüş alırsınız

Bstan, 6 yıl önce

çağrılmadım bile henüz. bu çağrılanlar ilgili bölümlerden falan mı mezun? neden çağrılmıyorum hiç bir bankanın ilanına anlamıyorum :S

Bstan
Memur
09 Temmuz 2018 23:57

hem kendi sitelerinden hemde 3. parti kariyer websitelerinden başvuruyorum ilanlara. ama bi online sınav bile yapmıyorlar. O yüzden çağrılanların ilgili bölüm yada sayısal bi bölümden mezun olup olmadıklarını belirttim. Ben dilciyim çünkü 2 yabancı dil var. Ama sayısal bölüm okumadığım için çağrılmadığımı düşünüyorum.

missatacan, 6 yıl önce

Öyle düşünmeyin genelde bankaların ik sayfasından cvnizi iletip yollarsanız geri dönüş alırsınız

missatacan
Kapalı
10 Temmuz 2018 00:14

Ben finans mezunuyum bölümden ziyade fakülteyle ilgisi var sanırım.Umarım hakkınızda hayırlısı olur bende ingilizce okumama rağmen %100 ingilizce yok :D Banka yeine dil avantajınız varsa marketing düşünmenizi tavsiye ederim.Umarım garantiden de olumlu sonuç gelir

Bstan, 6 yıl önce

hem kendi sitelerinden hemde 3. parti kariyer websitelerinden başvuruyorum ilanlara. ama bi online sınav bile yapmıyorlar. O yüzden çağrılanların ilgili bölüm yada sayısal bi bölümden mezun olup olmadıklarını belirttim. Ben dilciyim çünkü 2 yabancı dil var. Ama sayısal bölüm okumadığım için çağrılmadığımı düşünüyorum.

Bstan
Memur
10 Temmuz 2018 01:51

şu an banka düşünüyorum. Eğer fakülteye göre alacaklarsa belirtmeleri lazım. Krtierlere koydukları şeyler XX yaş altı, ingilizce bilsin, lisans mezunu olsun tarzında çok genel şeyler. Eğer belirli fakülte mezunlarını çağırıyorlarsa ve bu kesin kurallarıysa ama belirtmiyorlarsa başvuru sırasındaki ilanda, bence hoş bir durum değil.

missatacan, 6 yıl önce

Ben finans mezunuyum bölümden ziyade fakülteyle ilgisi var sanırım.Umarım hakkınızda hayırlısı olur bende ingilizce okumama rağmen %100 ingilizce yok :D Banka yeine dil avantajınız varsa marketing düşünmenizi tavsiye ederim.Umarım garantiden de olumlu sonuç gelir

sryz
Aday Memur
10 Temmuz 2018 12:34

sınav sonucuna istinaden almıştım

missatacan, 6 yıl önce

ilk mülakat için mi olumlu aldınız acaba ?

missatacan
Kapalı
10 Temmuz 2018 13:13

telefonla dönüş olmuyor genelde mail üzerinden ön mülakat daveti aldım bende onunda sonucu olumlu gelmiş son görüşme için bir mülakata çağırdılar.İlgili mailinizi kontrol edebilirsiniz

sryz, 6 yıl önce

sınav sonucuna istinaden almıştım

aysenur1406
Aday Memur
10 Temmuz 2018 14:04

21 haziranda bana mail geldi online sınav sonucu olumlu olmuştur diye ama mülakat daveti falan hiçbir şey gelmedi.

sryz
Aday Memur
10 Temmuz 2018 15:27

ilginç benim gibi sıkıntı yaşayan başka insanlar da var galiba. hayırlısı olsun

missatacan, 6 yıl önce

telefonla dönüş olmuyor genelde mail üzerinden ön mülakat daveti aldım bende onunda sonucu olumlu gelmiş son görüşme için bir mülakata çağırdılar.İlgili mailinizi kontrol edebilirsiniz

missatacan
Kapalı
10 Temmuz 2018 17:07

benimde 21 hazirandı sınav sonucunu başarılı diye.Mğlakata girdim şimdi haftaya son mülakata giricem

aysenur1406, 6 yıl önce

21 haziranda bana mail geldi online sınav sonucu olumlu olmuştur diye ama mülakat daveti falan hiçbir şey gelmedi.

aysenur1406
Aday Memur
10 Temmuz 2018 18:28

Size mülakat daveti mail yoluyla mı geldi? Bana neden gelmedi acaba bilemedim.

missatacan, 6 yıl önce

benimde 21 hazirandı sınav sonucunu başarılı diye.Mğlakata girdim şimdi haftaya son mülakata giricem

missatacan
Kapalı
10 Temmuz 2018 22:39

evet mail yoluyla iletişim kuruyorlar

aysenur1406, 6 yıl önce

Size mülakat daveti mail yoluyla mı geldi? Bana neden gelmedi acaba bilemedim.

12 Temmuz 2018 14:55

8 temmuzda online sınava girdim 30 soruluk ticari müşteri temsiliciliği ne zaman açıklanır sizce

maral37
Aday Memur
14 Temmuz 2018 00:51

Arkadaşlar hangi illerden girdiniz online sınava ben ankaradan 6 temmuz girdim herhangi dönüş yok

maral37
Aday Memur
14 Temmuz 2018 00:54

Arkadaşlar hangi illerden girdiniz online sınava ben ankaradan 6 temmuz girdim herhangi dönüş yok

aysenur1406
Aday Memur
15 Temmuz 2018 00:02

21 haziranda online sınava girdim Ankara'dan. Sonuç olumlu olmasına rağmen mülakatlar için geri dönüş yapılmadı bana.

maral37, 6 yıl önce

15 Temmuz 2018 17:05

sınavınız nasıl geçmişti genel yetenek ölçümlemesi mi bende sonuç bekliyorum

aysenur1406, 6 yıl önce

21 haziranda online sınava girdim Ankara'dan. Sonuç olumlu olmasına rağmen mülakatlar için geri dönüş yapılmadı bana.

aysenur1406
Aday Memur
15 Temmuz 2018 20:32

Fena değildi sınavım. Genel yetenek ve dikkat testi vardı.

Toplam 2658 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi