Editörler : swat3410
07 Kasım 2019 22:13

ya sen ya polis değilsin ya çok kebab yerlerde çalışmıssın karakol görmemişsin ya da çok..........bana sonuncusu gibi geldi ama hayırlısı bakalım

angarabebesi060606, 4 yıl önce
Hah işte orda adama sorarlar senin kimliğin ordaysa sende ordaydın anlat bakalım yeğenim derler sende ben cuma günü kaybettim kimliği ama pazartesi nüfusa gitçem memur abi dersin savcıda tek şüpheliyi tamam salın bu masum der zaten:))
07 Kasım 2019 22:14

kardeş kayıp kimliğe karakol ceraim vermez ancak çalındı diyeceksin

kırkdort, 4 yıl önce

kimlik kaybetme ile ilgili kaygınızda haklısınız neşer oluyor neler. kayıp durumunda nüfus müdürlüğüne bir ceza ödememek için emniyetten, karakoldan olayla ilgili olarak hem şikayetçi olun hem de bu şikayete ilişkin belge isteyin nüfus müdürlüğünde kullancam diyerek. uzun bir süre e-devlette bilgilerinize bakıp durun. adıma telefon hattı, şirket vb ne kdr sorgulanacak şey varsa bakın bir süre

angarabebesi060606
Daire Başkanı
08 Kasım 2019 00:18

Aslan parçası mesleğe karakolda başladım ve senin gibi boş karakolcuların anlamadığı işleri yapıyorum şu anda bi cinayete gidiyorsun orda kimlik var ve senin kimliğin hayırdır derler derdini anlatana kadar 2 yıl gün yüzü görmezsin polis kimliğini kaybedince neden yana yana kıvranıyorsun git 1 hafta sonra kayboldu desene yermi hadi şimdi git asaletini onaylat gel
yozgatli1986, 4 yıl önce

ya sen ya polis değilsin ya çok kebab yerlerde çalışmıssın karakol görmemişsin ya da çok..........bana sonuncusu gibi geldi ama hayırlısı bakalım

Shrink.ruya94
Kapalı
08 Kasım 2019 02:52

Yozgatlı arkadaş yazma bir daha, is artik terbiyesizlik boyutuna tasiniyor. Insanlarin ailelerine imali cumleler kuramazsiniz. Sorumun altinda boyle bir terbiyesizlik gormek istemiyorum. Biraz utan, yazdigin seyi kendine yakistirabilmen de cok aci. Hocalarim ben cevabimi aldim ve bu cevaplar dogrultusunda sorunumu hallettim. Herkese tesekkurler.

Shrink.ruya94
Kapalı
08 Kasım 2019 02:53

Soruyu - konuyu kapatabilen varsa iyi olur

Schillaci
Şube Müdürü
11 Kasım 2019 01:15

Şu orospu evladına gereken yapılacak mı adminler? Yoksa bu fahişenin çocuğuna iltifat ettim diye beni mi yasaklayacaksınız?

ivan.snath
Kapalı
11 Kasım 2019 01:30

Ortama bak. Evlerden ırak. Polis görünce yolumu değiştirmekte haklıymışım. Umarım adliyeye, emniyete yolum düşmez.

Shrink.ruya94
Kapalı
11 Kasım 2019 16:36

Insanoglu uktelerini bilincaltina nefret olarak kodluyor...
ivan.snath, 4 yıl önce

Ortama bak. Evlerden ırak. Polis görünce yolumu değiştirmekte haklıymışım. Umarım adliyeye, emniyete yolum düşmez.

ivan.snath
Kapalı
11 Kasım 2019 16:59

Söylediğimden buna varabilmek için baya bir paranoyak olmak gerekiyor. Ama bir konuda haklısın. Atanamayan öğretmen de olsa, lisansüstü tahsili de olsa bir üniforma, bir silah gerçek zihniyeti gözler önüne seriyor. Varoşluk çıplak gözle görülebiliyor. O yüzden genel olarak kolluk kuvvetlerine karşı önyargılıyım. Bu konu başlığında da beni haklı çıkarıyorsunuz. Teşekkürler.

Shrink.ruya94, 4 yıl önce
Insanoglu uktelerini bilincaltina nefret olarak kodluyor...
Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi