Editörler : ayşegül bgm
10 Kasım 2019 13:00

Bu hafta Kılavuz Gelmezse Aralığa Merhaba

Arkadaşlar bu hafta cuma gününe kadar kılavuz gelmezse umutlar bu ay için biticek cuma gününe kadar yayınlandı yayınlandı hakkımızda hayırlısı olsun beklemek çok zor

merttrex
Memur
10 Kasım 2019 13:10

FAHRETTİN KOCA:"Atamalar yıl sonuna kaldı."

paramedikss:" Bu hafta cuma kadar kılavuz gelmezse aralığa merhaba."

Tüme varım yapacak olursak var Sağlık bakanını dediği gibi yıl sonuna kalıcak.

Brk27
Aday Memur
10 Kasım 2019 13:30

Bu gidişle araliktada olmaz . Kimsenin umrunda degiliz , ya da olumsuz birsey var o yuzden susuyorlar

Nurbsra
Memur
10 Kasım 2019 13:52

Ben bu aydan umudumu kestim aralıkta olsa dua edicem artık. Düsünüyorum ekimde hergün gözyaşı dökuyodum atama olmuyo diye artık alıştık. Sağlık bakanı hiç umursamıyo bizi

Ghetto Gospel
Aday Memur
10 Kasım 2019 13:57

"yıl sonuna kaldı" diye bişey demedi bir yerinizden element uydurmayın
merttrex, 4 yıl önce

FAHRETTİN KOCA:"Atamalar yıl sonuna kaldı."

paramedikss:" Bu hafta cuma kadar kılavuz gelmezse aralığa merhaba."

Tüme varım yapacak olursak var Sağlık bakanını dediği gibi yıl sonuna kalıcak.

merttrex
Memur
10 Kasım 2019 14:34

Kardeş memurlar.net bakanla konustu haber yaptı 2 hafta önce hatta konular açıldı bir ton millet isyan etti felan o zaman neredeydin. link bulamadım bulsam atacaktım

Ghetto Gospel, 4 yıl önce
"yıl sonuna kaldı" diye bişey demedi bir yerinizden element uydurmayın

Ghetto Gospel
Aday Memur
10 Kasım 2019 14:39

canım kardeşim "kaldı" diye net bir ifade kullanmadı..Ekim de yıl sonuydu kasim da yıl sonu Aralık'ta net bişey yok sallama
merttrex, 4 yıl önce

Kardeş memurlar.net bakanla konustu haber yaptı 2 hafta önce hatta konular açıldı bir ton millet isyan etti felan o zaman neredeydin. link bulamadım bulsam atacaktım

Brk27
Aday Memur
10 Kasım 2019 15:22

"Kaldi " kelimesi netlik mi ifade ediyor ? Atamanin yil sonuna kalmadigini mi dusunuyorsunuz? Su an aylardan nisan mayis falanda haberimiz mi yok ?

Ghetto Gospel
Aday Memur
10 Kasım 2019 16:34

kaldı kelimesi netlik ifade etmiyor mu şimdi? :) biraz kitap okuyabilirsin..Ayrıca yıl sonuna kaldı veya kalmadı demiyorum net bişey yok ortada diyorum.
Brk27, 4 yıl önce

"Kaldi " kelimesi netlik mi ifade ediyor ? Atamanin yil sonuna kalmadigini mi dusunuyorsunuz? Su an aylardan nisan mayis falanda haberimiz mi yok ?

alisonmez57
Memur
11 Kasım 2019 01:45

Bu hafta kılavuz gelmezse kimse kasımda haber beklemesin. Kasımda olmazsa da aralıkta ösym çok dolu geçmiş olsun.

abeniizle
Aday Memur
11 Kasım 2019 01:53

ne var aralıkta ?

alisonmez57, 4 yıl önce

Bu hafta kılavuz gelmezse kimse kasımda haber beklemesin. Kasımda olmazsa da aralıkta ösym çok dolu geçmiş olsun.

alisonmez57
Memur
11 Kasım 2019 23:36

merkezi atama vb

abeniizle, 4 yıl önce

ne var aralıkta ?

berkeavci
Kapalı
12 Kasım 2019 09:49

Bu hafta alıma çıkılmazsa çok gecikecek. 3-12 Aralıkta merkezi alım var. Merkezi alımdaki kontenjanlara da tercih verilebildigi için( her ne kadar 1 kişi alsalar ya da alan dışı olsa da) ÖSYM bunu dikkate alarak aynı anda 2 alım yapmaz sonuç olarak puanı çok iyi olup sağlık dışı düz memurluk tercih edeceklerin de ihtimali göze alınır. 12sinde tercihler bitecek bir hafta da sonuç desek 19 aralık. 20sinde Sağlık bakanlığı hemen alıma çıksa bile tercih süresiysi sonuçlanmasıydı ocak ayına kalır sonuçlanması.

Bizim alımın 3 Aralıktan önce bitmesi için de bu hafta alıma çıkılması lazım. Yarın alima çıkılsa 20 kasıma kadar tercih alınması sürer bir de sonuçlanması var etti mi 27 aralık. Yani bu cumaya kadar alım gelir inşallah. 1.5 sene bekledik dile kolay. Milletin 64 ile atandığı yere 78 ile atanmayı bekliyoruz. Cumhurbaşkanımiz ve bakanımız alımı müjdeledi mutlaka olacaktır 1.5 senedir bekleyen 2 ay daha bekler ama belirsizlik üzüyor çıkılsa 15 ocakta alım olacak 27 aralıkta alım olacak denilse keşke. Hayırlısı herşeyin.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi